ברוך ושרוך אדומים?!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏1/7/03.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.one.co.il/next.asp?id=38823&bz=18
    תמיד אמרתי שברוך ושרוך אדומים......
    וברצינות האלימות בספורט מגיעה גם לעולם הילדים, למרות שברור כי מדובר באמירה הלצתית.

2. ליהי Member

זה פשוט בושה וחרפה.
    ככל שעובר הזמן כך אני מגלה יותר ויותר שכל אוהדי הפועל מורכבים מפלוצים ,כל אחד טיפש יותר מהשני. די כבר, אני לא יכולה אני אשכרה מתביישת. למה הוא היה צריך להגיד דבר כזה מטופש?! אמן יעמוד לדין!

(ולא, בני לא ערך לי את ההודעה. אני פשוט מתעצבנת מטיפשות של אוהדים).

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכאל הנגבי זה לא המסכן הזה מהפרסומת של יטבתה???כי אם כן אני ממליץ לזרוק אותו לאש ולא בובה שלו..[סתם..רק שלא יתבעו אותי..]
    בכל מקרה אני יכול להבין אותו..בטח יצאה לו פליטת פה טיפשית כמו המוקה של פיני גרשון..
    אבל מה לעשות..הוא לא יכול להגיד דברים כאלה בטלויזיה והוא יצטרך לשלם על זה..

4. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

* ויירה, ברוך אוהד הפועל ת"א, שרוך אוהד הפועל פ"ת, רק שתדע

עכשיו זה פשוט ביזיון מה שהוא אמר, וזה לא הפעם הראשונה, האחים שלי כל יום צופים בשטות הזאת ואני יכולה להגיד לכם שזאת לא הפעם הראשונה שהוא מסית כנגד קבוצות אחרות כגון מכבי חיפה ובית"ר, רק שהפעם זה באמת עבר גבול. לכו תדעו כמה ילדים קטנים עכשיו ילכו בראש עם המחשבה שצריך לשרוף את אבי נימני.
    אני במקום הנהלת הערוץ מפטרת אותו, אסור לתת למנחה כזה להנחות יותר.
    עכשיו נימני בכלל צריך לתבוע אותו, ובכלל צריך לתבוע אותו על הסתה וכו'.

5. Long Distance Member

בשל שהפורום הזה לא מתורבת מספיק החלטתי לפתוח דיון מעמיק על "ברוך ושרוך".
    - כולנו ראינו, גם אם לא רצינו לראות, ונשאלת השאלה:
    לצלוב אותם בייסורים קשים ולשלוח לגיהנום, או לנצור ולשמור אותם ולהגן עליהם מכל צרה?

אנא, אל תתביישו להביע את דעותיכם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

< כן..!! זאת הדרך שלי להישאר שפוי.. >

6. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

די זה כבר מתחיל להראות עצוב.
    אתמול בערוץ 2 היה משהו על נתניה, ראו את האוהדים ומה הם שרים? "בין הרים ובין סלעים טסה הרכבת ומכל הגרמנים את אבי נימני דורסת"
    מה זה לא הסתה של ערוץ 2 שיכלו לא לשדר את הקטע הזה? למה כל התקשורת אדומהדפוקה?

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילא הסתה....... המילים של השיר לא מתאימות למנגינה (תאמינו לי ניסיתי לשיר את ה דווקא שיר חביב).
    וברצינות: התקשורת באמת אדומה ותמיד יש להם נטייה לנפח כל מעשה ונדליזם של החוליגנים של הפועל ת"א/בית"ר ולהעלים עין מהחוליגנים של הפועל שהם לא פחות גרועים, וככה עדיין נשמר המיתוס שהפועל ת"א זו קבוצה של אנשים משכילים ומתורבתים ופלורליסטים שלא דוגלים באלימות (מי זוכר את הבובה של הבן של אובארוב???).

8. ליהי Member

ויירה- אוהדי הפועל גם פינצ'רו דרבי שעבר את הגלגלים של המכונית של אבי נימני
    ואני בכלל לא יתחיל לדבר על השירים המזעזעים והאומללים שהם מחברים. אבל אל תשכח שהקהל הצהוב (מכבי,בית"ר) ובני יהודה בכלל לא יוצאים מקופחים מההשוואה הזאת. להזכיר לכם את המעשים של אוהדי מכבי בדרבי האחרון? - עדיף שלא.

מה שאני מנסה להגיד פה זה שלכל קהל יש מיעוט שמוציא לו שם רע. התקשורת אדומה?- אל תדאג, התקשורת גם ירוקה. מאוד מאוד ירוקה. למען האמת , כל אנשי הספורט הם ירוקים מובהקים מוצהרים וגאים, אז דוגמא טובה לא נתת.

9. Fernando Cavenaghi Member

המוקה של פיני לא הייתה פליטת פה, אם היית רואה את ההרצאה היית מבין שזו השקפת העולם שלו.

10. קופירוק Member

פשוט השחתה של הילדים בארץ והמדינה עצמה צריכה לתבוע את הנגבי לא רק אבי נימני.
    זו אותה פליטת פה לא מהסגנון של גרשון אלא מהסגנון של סופי צדקה ( ילד מירוחם: "אצלנו בעיר יש הרבה חיות" צדקה: "תרתי משמע").

11. ליהי Member

א.סופי צדקה לא אמרה את זה. משום מה לכ שחקן /ידוען כלשהו שמגיע לירוחם/דימונה מספרים עליו את הבדיחה הזה. זה מאוד לא יפה, וזה לא קרה.

ב.מיכאל הנגבי התנצל מיליון פעם ונראה לי שגם השעו אותו מהתוכנית הזאת. אני חושבת שזה מה שמגיע לו ומצידי שיעוף גם מאקזיט. מי שאומר דברים כאלה הוא סתם אפסון ובטח לא כזה שצריך להנחות תוכניות לילדים ולנוער.