בן לוז

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Dyer, ‏24/6/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דייייייייי זה כבר משגע אותי.... בהתחלה זה התחיל עם כל השדרים/פרשנים, והיום זה כבר השתלט על כולם. אבל זוהי האמת, שכבר 4 שנים אף אחד לא יודע מה השם האמיתי של בן-לוז!!!!!!!!!!! וזה משגע אותי לראות כל פעם בכל מקום אפשרי שקוראים לו ככה, כי זה לא השם האמיתי שלו...

למי שלא יודע (אני מניח שכל הפורום כמו כל המדינה), לשחקן קוראים גיא בן-לוז. גיא. גיא. גיא. זה השם הפרטי שלו. לא בן, לא שמן ולא בנצור. בן-לוז זה השם משפחה שלו. השם הפרטי שלו זה בן. ואני מוכן לחתום לכם על זה, עד לפני כמה שנים כולם היו קוראים לו ככה, והיום אני מקבל את הסעיף כל פעם שאני שומע שקוראים לו "לוז". מה זה לוז? זה כמו שאני אקרא לבנצור צור.

2. ליהי Member

8) ג'ונתן, נסתבר שיש כאן עוד מישהו בפורום שידע את זה....אהם אהם

ובן לוז זה באמת שם קצר מידי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

צר לי להרוס לך את החגיגה, אבל שמו האמיתי הוא בן ציון לוז.
    שם פרטי- בן
    שם אמצעי- ציון
    שם משפחה- לוז

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא נראה לי שנשמה צהובה צודקת פה......

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לילך, ידעתי שבדיוק אנשים מהסוג שלך ייצאו נגדי. מה לעשות ואת קטנה בכמה שנים, וכשהתחלת להתעניין בכדורגל כבר אף אחד לא קרא לו ככה. יכול להיות שיש איזה ציון בשם שלו, גיא ציון בן לוז או משהו כזה, אבל אני בטוח משוכנע במיליארד אחוזים שזה השם שלו. גיא. גיא.

6. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

תזכיר לי בן כמה אתה, 16? גדול ממני באממממ שנתיים?

ואולי תפרט על המקורות שלך במקום סתם ללכת ולהגיד שאחרים לא צודקים?

7. Ilan Member

דיי! אני שנים שואל אנשים מה השם הפרטי שלו וסוף סוף קלטתי! גיא? טוב לדעת! תמיד תמיד תמיד אני שואל מה השם הפרטי של בן לוז- כי ידעתי שבן לוז זה שם משפחה! וכולם התווכחו איתי שהשם הפרטי שלו זה בן! גם את ליהי- את בעצמך אמרת לי שקוראים לו בן והשם משפחה זה לוז! ואמרתי לך שאת טועה! סוף סוף גיליתי מה השם שלו. אני אתה דאייר. אנחנו לא בן-לוז, כי זה כמו בן-צור והכי גרוע... כמו בני בן-שלום. בכלל אנחנו לא כל הבנים האלה.

8. ליהי Member

כי באמת הורידו לו את הגיא מהשם אילן
    אבל במקור זה גיא
    ואני גם יסביר לך. בהפועל קוראים לו "בן" בתור שם פרטי. השחקנים והמאמן והכל. אבל פעם השם שלו היה גיא.
    היום קוראים לו בן,בדוק.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל למען הסדר הטוב אני בן כמעט 17.5.

אני פשוט זוכר. המקורות שלי זה הראש. איך פעם בכל העיתונים זה היה גיא בן-לוז, איך כל השדרים קראו לו ככה, איך שפעם ראיינו אותו פנו אליו כגיא. אני פשוט זוכר את זה. וזה הכי משגע אותי בעולם כשאני רואה שכתוב במבקיעים: לוז. דיייי זה פשוט משגע. אח שלי ואני תמיד צוחקים על זה, והייתי בטוח שהוא בערך הבן היחיד בעולם חוץ ממני שיודע שזה גיא. כי זה השם שלו...

מוה זאת אומרת זה השם שלו? מה הוא שינה את השם בשביל שלאנשים יהיה יותר נוח (אם זה ככה אז נראה לי שגם אני צריך לפעול.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ).

פשוט נראה לי שהוא כזה סיסי, שאין לו אומץ לקום יום אחד ולהגיד: "דיי כבר יא בני זונות זה לא השם שלי!!!". כמו שבזמנו פיני בלילי גילה לעולם ששם המשפחה שלו זה בלילי ולא בללי.

10. Shishlik Member

מה הבעיה? אני יבדוק את זה היום!!
    רמי חאליס הוא ידיד של אחותי... (אני גר באשקלון) והוא בא לבית שלי כמעט כל יום... אני יכול לשאול אותו איך קוראים לו.. מה הבעיה? אני ישאל אותו ויגיד לכם... סבבה?

11. Shishlik Member

מה הבעיה? אני יבדוק את זה היום!!
    רמי חאליס הוא ידיד של אחותי... (אני גר באשקלון) והוא בא לבית שלי כמעט כל יום... אני יכול לשאול אותו איך קוראים לו.. מה הבעיה? אני ישאל אותו ויגיד לכם... סבבה?

12. Ilan Member

אוו אוווו! הנה השור שלנו הגיע... שמע דאייר לא לכולם יש אומץ וביטחון כמו שלך :) לקום ולהגיד דיי כבר זה לא השם שלי.
    וברצינות, ליהי מה זה התירוץ המטומטם הזה-"פעם קראו לו גיא"... חחח. זה שם ליהי, שם לא מחליפים כ"כ מהר- בטח לא בגיל כזה מאוחר.

13. שגיא Guest

יש כאן למישהו מכר שעובד בשדה תעופה?

פשוט צריך מישהו כזה, שראה את הפספורט או התעודת זהות שלו, ויאשר את הדברים.

לא שזה כזה קריטי, אבל אתם ממש להוטים, אפשר לחשוב, בסך הכל שם, זה לא עושה אותו יותר טוב או פחות ממה שהוא עכשיו.
    :wink:

14. Shishlik Member

תשמעו!
    שאלתי את רמי והוא אמר לי שהוא יודע שקוראים לו בן (שם פרטי) הוא אמר שיכול להיות שקוראים לו בשם אחר...
    אבל הוא וכל הקבוצה מכירים אותו בשם
    שם פרטי- בן
    שם משפחה- לוז
    מקווה שעזרתי... :wink: