בית"ר ירושלים 2019/20 - מסיימים במקום השלישי; רוני לוי ימשיך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

EO11,

תקן אותי אם אני טועה, גדי קינדה לא בול על העמדה של אוחנה עם סט יכולות קצת שונה?

---

חייבים בלם וחלוץ לדעתי, הבעיה שיש מקום לזר אחד וכרגע שוק החלוצים הישראלי ריק וגם הבלמים הישראלים לא בדיוק יכולים להחזיק הגנה(צדק ודגני).
    אם אוחנה הבחירה בבלם זר הייתה קלה, השאלה אם ניתן להסתמך על וראן, פלומה וגרסיה שיחזיקו את ההתקפה.

2. Melikson24 Member

מזל טוב לחוגג, מנודה ראשון. אפונסו טיירה.

3. South Boy Member

האם הפעם סמואל אטו יפצה פיו? כי משום מה רק כשמדובר בקבוצה אחת מסוימת כולם כאן התרעמו.
    מקווה שעכשיו כולם מבינים שלמועדונים אין יותר מדי אופציות, ברגע ששחקן לא רוצה להגיע לפשרה על עזיבתו המועדון מספק לו רק את מה שהוא חייב כיאה לשחקן שלא נמצא בתוכניות המקצועיות ולכן הוא פשוט לא חלק מהקבוצה. אי אפשר להכריח את רוני לוי לראות בטיירה כחלק מהקבוצה בכוח כמו שאי אפשר היה להכריח את ברק בכר לראות ב"מנודים" שלא הגיעו להסכם על עזיבתם חלק מהקבוצה בכוח.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא מיועד להרכב הראשון.
    בכר הולך על מרכז מגרש קשוח עם קאבהא,שמיר וקלטינס. לא רואה אותו נשאר בתור מחליף.

אם יגיע בסוף (ולדעתי יגיע), אני אשמח לקבל הסבר מפורט.

5. Designer Member

אתם כולכם פה טועים ומטעים.

מנודה זה רק כאשר השחקן הוא ישראלי - כאשר מדובר בזר, זה לא נידוי, אלא דווקא צעד מבורך, ללמד את הגוים האלה לא להתעסק איתנו.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שיש כסף למחליף לאוחנה.
    וגם אם נשאר כסף אז יביאו בלם, יותר נחוץ ממחליף לאוחנה כי מהסגל הקיים קינדה יכול לסגור את הפינה.

7. South Boy Member

קבהא שמיר וקלטינס לא יפתחו ביחד בתשעים אחוז ממשחקי הליגה, זה קישור שמיועד למשחקים הרבה יותר מבוקרים כמו באירופה.
    ויחד עם זאת הייתי שמח אם ממן היה עובר לבית"ר, לא רואה צורך בפרצופים שלו על הספסל כשיש את ספורי שמיועד להיות שחקן הרכב.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה צריך להסביר? הוצעו שחקנים זה אומר שהסוכנים שלהם, או גורם קשור אחר, הציע אותם לבית״ר. זה לא אומר שבית״ר מחפשת שחקנים.

9. Telkiyski Member

@EO11 איפה המוסר?

10. סיונרה Member

מצחיק שאחרי שבית"ר המועדון עושה משהו, אוהדי קבוצות אחרות באים לפה ומצפים לראות את כל אוהדי בית"ר מתייצבים לימינו ומנסים להצדיק את הפעולה. זה כנראה מעיד על ההתנהגות שלהם במצב דומה.
    וכן, נידויים זה מכוער ומעיד על התנהלות שכונתית ולא מקצועית. מכשזה נאמר, יש הבדל בין נידוי של ישראלי, ובין נידוי של זר שתופס מקום של שחקן אחר. למרות זה, אני חושב שזה פסול ושקבוצות נורמליות לא אמורות להשתמש בכלי הזה.

11. South Boy Member

אף אחד לא מצפה שאוהדי בית"ר יעמדו תמיד לצד המועדון שלהם, מצפים שאם יש ביקורת אז שתהיה אחידה ולא יהיה מוסר כפול. ולמען הסר ספק אין לי טענות לבית"ר.
    אתה יכול בבקשה להסביר לי מה פסול במה שבית"ר עושה? רוני לוי לא רוצה את אפונסו טיירה בקבוצה שלו, מנסים להגיע איתו להסכם פיצוי על עזיבה והוא לא מוכן ורוצה את כל התנאים שלו שזה בסדר גמור מבחינתו, אבל האם זה אומר שעכשיו הוא צריך להיות חלק מהקבוצה? הוא מקבל מבית"ר מסגרת אימונים, שירותים רפואיים וכמובן המשכורת שהוא זכאי לה על פי חוזה, ברגע שאת אחד מהם הוא לא יקבל תהיה כאן עילה לתביעה והטענות כלפי בית"ר יהיו מוצדקות. אני באמת שואל, מה בית"ר יכולה לעשות יותר מזה? היא לא רוצה את השחקן, השחקן לא מתפשר על תנאי עזיבתו, מה לעזאזל הם יכולים לעשות?
    גם אינטר קבוצה לא שפויה בגלל מקרי איקרדי ונאינגולן? קל לדבר, אז אם התופעה הזאת כל כך נוראה מה אפשר לעשות אחרת?

rivaldo ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  12. סיונרה Member

איקארדי זה בגלל התנהגות ונזק למרקם הקבוצתי, אז שם זה לגיטימי. טיירה רוצה לשחק כדורגל. בית"ר מעדיפה לתת לו להרקב ביציע מאשר לנסות להשתמש בשחקן שהיא חשבה שמספיק טוב בשבילה רק לפני זה? היא לא רוצה אותו, שתשלם לו מה שמגיע לו, היא לא אמורה להחזיק את הקריירה שלו בהמתנה כאמצעי לחץ.

13. South Boy Member

כל הכבוד לטיירה שהוא רוצה לשחק כדורגל, זה לא רלוונטי לשאלה האם בית"ר צריכה להשתמש בו או לא.
    אני לא רוני לוי ולא נכנס לשיקוליו האם להשתמש בטיירה או לא, דווקא בגלל שהוא זר ותופס מקום במכסה די מוגבלת שכנראה תשמש את רוני לוי להבאת זר אחד בקישור או בהגנה או אולי אפילו חלוץ אני יכול להבין את ההחלטה שלא להשתמש בטיירה אפילו יותר, עובדתית רוני לוי לא רוצה את טיירה ועובדתית כל עוד טיירה רוצה להישאר בבית"ר מרצונו החופשי על אף הפיחות במעמדו בית"ר לא יכולה לעשות יותר ממה שהיא עושה.
    אין שום סיבה שישלמו לטיירה את כל החוזה, זה לא בית תמחוי או קרן צדקה שצריכה לפזר כספים לכל דורש, טיירה בין כה יקבל פיצוי כספי על תקופה שבה לא יהיה חלק מהמועדון וחופשי לחתום בכל קבוצה שירצה, חלק מהעניין של פשרה הוא להגיע למתווה שיהיה מקובל על שני הצדדים וכל צד צריך לעשות את הויתורים שלו.

14. סיונרה Member

הוא לא חייב להשתמש בו, אבל לזרוק אותו ליציע בלי לתת לו להתאמן זאת לא התנהלות סבירה. אם בית"ר הייתה רוצה להתפשר איתו שהייתה מכניסה את זה בחוזה מראש, היא לא הכניסה כי היא טענה (על טעויות משלמים) או כי אז היא הייתה צריכה לשלם לו יותר כסף כדי שיסכים להגיע, היא לא עשתה את זה, בעיה שלה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש סיבה שטיירה מנודה וז׳אורז׳יניו לא. כשבמשך חודשיים הקבוצה באה לקראתך ואתה אומר שאתה תסכים לפיצוי תמורת עזיבה אך ברגע שאוחנה נפצע ואתה מזהה מצוקה אתה פתאום שובר את המילה שלך ודורש את כל החוזה, תקבל יחס תואם. ז׳ורז׳י גם לא בתכניות והוא מתאמן.

נאינגולאן השתתף כרגיל באימוני אינטר וכך גם איקארדי.

מצב נושא:
הנושא נעול.