בית"ר ירושלים 2019/20 - מסיימים במקום השלישי; רוני לוי ימשיך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

ראיתי אותו במשחק אחד שבו סחט פנדל, לא התרשמתי שמדובר בשחקן שישאיר חותם בבית"ר. מקווה בשבילו שיצליח להשיג הזדמנויות במהלך העונה.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת סתמי ומפוזר במשחק שלו, מלבד מהירות לא שמתי לב עדיין למשהו מיוחד במשחק שלו.
    נראה כמו שחקן שאם יסיים את העונה עם 2 שערים ו-2 בישולים נאמר תודה.

3. hai60 Member

הוא נראה קצת חסר ביטחון במשחק האחרון, במיוחד במשחק האחרון
    אבל דווקא התרשמתי ממנו שמדובר בשחקן חכם עם ראיית משחק ומסירה טובה, זה בא לידי ביטו

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכאל אוחנה קרע את הרצועה הצולבת וגמר את העונה.

5. Raulito Madridista

מיכאל אוחנה שוב קרע את הרצועה הצולבת וייעדר לתקופה ארוכה. הבשורה ממנה חששו מכל בבית"ר ירושלים.

- אני לעולם לא אשמח כששחקן כדורגל נפצע, בטח שלא לתקופה ממושכת כזו.
    - אין ספק שזו פגיעה קשה לבית"ר ירושלים, הוא הגיע רעב, השתלב נהדר, הכישרון מטפטף בכל נגיעה בכדור.
    - פציעות כאלה בעבר שיבשו עונה שלמה: ברק יצחקי במכבי ת"א (2010), איתי שכטר באותה השנה, ועוד...

אבל מה שכן, עם כמה שזה מנחוס, דברים כאלה קורים ואין מה לעשות. הוא לא הגיע לעונה אחת. מעבר לכך, למה החליטו שדווקא הוא היהלום שבכתר מעבר לשם המשפחה המחייב? למה לא פרדי פלומיין למשל שגם לא ממש דובר את השפה ולא מעורבב עם התקשורת ועם המקורבים? נכון לעכשיו הוא שחקן טוב יותר ממנו והוכיח את זה בחצי העונה שעברה.
    אולי הפציעה הזו תגרום לשחקנים אחרים לפרוח או נראה את בית"ר משחקת מעט יותר מבוקר ומאוזן עם אחד כמו קריאף או אייבינדר בקישור למשל.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרגע שאוחנה חתם הפעילו עליו יותר מדי לחץ, שכחו שמדובר בשחקן(אמנם מאוד מוכשר) אבל שרק חזר מפציעה ובעונה שעברה שותף בעשרה משחקים בגארבג' טיים. ההחתמה שלו הייתה טובה ונכונה אבל היו צריכים לתת לו הזמן לחזור לעצמו לפני שמכתירים אותו כבר ל-שחקן של בית"ר. כאשר כל מי ששיחק כדורגל וקרע כבר רצועה יודע שאחרי קריעה בברך אחת עולים הסיכויים לקרע בברך השניה וזה מה שקרה לצערנו עם אוחנה.
    הרצון של חוגג לשווק את ההחתמה הזאת בצורה בומבסטית כדי למכור מנויים ולא יודע מה עוד פגעה באוחנה לדעתי וכרגע הוא נמצא במצב מאוד לא פשוט לכדורגלן, כואב הלב עליו, ההשלכות בנוגע לעונה של בית"ר בלעדיו לא מעניינות ורק אפשר להתפלל שיחלים במהרה ויחזור למגרשים בריא וחזק בעונה הבאה.

7. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Nigel de Jong עצוב לי על מיכאל אוחנה, חיכיתי לראות אותו על המגרשים.
    לצערי רוב הסיכויים שברק יצחקי הולך לחזור אליכם רק בדמותו של אוחנה, הוא הולך לחזור כשחקן שמבליח פה ושם ולא כשחקן מוביל בדיוק כמו שקרה לו אצלנו בפציעה המקוללת על אדמת באזל

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

באר שבע מכשפים, אין הסבר אחר.

oFiRzZz ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  9. קשר שמאלי Member

מסכן. גמר את הקריירה. מקווה שיהיה נס והוא יצליח להמשיך בקריירה מקצוענית

10. Telkiyski Member

לא גמר את הקריירה. הוא לא בן 32.
    מבאס מאוד זה כן.

השאלה אם ניתן היה למנוע את זה, אני בספק.

11. Raulito Madridista

אני לא מסכים עם הניתוח לגבי חוגג ומיכאל אוחנה, יש מאמן והוא יחליט כמה ומתי השחקן ישחק, רוני לוי גם לא אחד שמתכופף. לפי מה שאני זוכר הוא כן קיבל מנוחה, נגד אשדוד או משהו כזה. טבעי שבית"ר תרצה לשחק על היהלום הגדול שלה. מעבר לכך הניצחונות האלה בגביע הטוטו די חשובים להחדרת הביטחון, בית"ר אחרי העונה שעברה כן הייתה צריכה את זה, המפעל הוא לא נטל בניגוד להפועל באר שבע או מכבי תל אביב. תומר חמד או אלירן עטר נראים לי פרסומים קצת לא ריאליים.

לגבי ברק יצחקי, הוא קרע את הרצועה בגיל 26 בפעם הראשונה ומאז לא באמת חזר להיות אותו שחקן (היה לו הכל, באמת) עם כל הכבוד להברקות כמו נגד פלזן במדי מכבי או המספרת נגד מכבי חיפה.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה שעברה הוא והמשפחה שלו לחצו שיחזירו אותו בכל הכוח, ברק סירב למרות שהיה לנו צורך מקצועי בשחקן כמוהו ושילב אותו בצורה הדרגתית. זאת גם הסיבה המרכזית שעזב הקיץ, ברק אמר לו שהוא רוצה לעשות את הדברים לאט ובטוח איתו גם השנה ולא להעמיס על הגוף שלו ואוחנה סירב ורצה להיות באנקר ולכן דחף לעבור לבית״ר.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא לא בדקות המשחק שקיבל(אצלנו לפחות) אלא בכך שבנו את הקבוצה סביבו, הבחור אחרי פציעה קשה בברך, לא היו צריכים להפוך אותו לפנים של הקבוצה ולשים לו על הגב שק של ציפיות.

14. South Boy Member

איזה בשורות רעות, הכי נורא בפציעות האלה שזה רק חוסר מזל ולא הכנה לקויה או כושר גופני לקוי.
    זה היה נראה רע כבר לפי התגובה שלו, אני רק מקווה בשבילו שלא ימהר לחזור למגרשים כי אפשר היה לראות כמה מוטיבציה יש לו מאז שעבר לבית"ר, שילמד ממורו ורבו מאור בוזגלו מה שקורה שחוזרים מוקדם מפציעות כאלה.
    מעניין יהיה לראות מה בית"ר תעשה בלעדיו, כמובן שזה בנסיבות מאוד מצערות אבל זה נותן להם פתח לאזן קצת את הקישור עם איזה גרזן טוב.

15. South Boy Member

לא רואה שום בעיה עם זה שבנו את הקבוצה סביבו, הוא נפצע בברך הבריאה כך שלא מדובר בפציעה כרונית אלא בחוסר מזל מטורף. פיזית הוא הגיע בריא לגמרי לבית"ר ואני גם בטוח שכמה שחוגג טרי בכדורגל הישראלי גם הוא לא היה שם 8 מיליון שקל על שחקן שלא נמצא בכשירות מלאה.

מצב נושא:
הנושא נעול.