בית"ר ירושלים 2019/20 - מסיימים במקום השלישי; רוני לוי ימשיך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אלא אם כן מדובר פה בעניין של כבוד וג'נטלמניות שאני לבטח לא מזלזל בה - לא מבין מה הסיבה לכך שרק בעוד שבוע יפגשו שוב חוגג ובניון ויחליטו על זהות המאמן, מה ישתנה בשבוע הזה גם אם בית"ר לדוגמא תנחיל למכבי את הפסד הבכורה שלה? זה די ברור שמבחינת מיקום בית"ר עשתה את מה שהיא שווה אבל הכדורגל היה צריך להיות טוב יותר ואם לא בתוצאות בהכרח אז בגישה נגד הגדולות. לדעתי גם בחירה במאמן חסר ניסיון שלא בהכרח השתפשף בקבוצה גדולה - לא תביא ל'הפסד' כזה גדול בהתחשב במצב שיש בין רוני לוי לקהל ובגישה שלו וכדומה. אגב אני לא רואה מצב כזה מופרך שירדן שועה יגיע לבית"ר ירושלים.

קראתי פה ושם דברים על עלי מוחמד, ירד ביכולת ונראה לא טוב כמו היתר בפלייאוף, אני חושב שהוא הראה העונה דווקא שהוא פחות נגרר ליכולת אלא מסוגל להרים את הרף. הבעייה לטעמי הייתה ששחקו אותו יותר מדי והוא לא נח מספיק. לגבי איינבינדר, אני חושב שהוא גם מעין דורש להיות שחקן הרכב בעוד קריאף מקבל את המעמד שלו כסותם חורים ואז זה בסדר. נדמה לי שאיינבינדר הבקיע שער בודד במעל 2,000 דקות וזה לא מספיק, אחת האיכויות שלו היא ההצטרפות מאחורה לאיזור המסוכן, מתקל גדול הוא בוודאי לא.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו שהבטחתם רשמית את הכרטיס לאירופה, החוזה של לוי מוארך אוטומטית? כלומר חוגג יצטרך לפצות אותו כספית אם יחליט לא להמשיך איתו?

3. alexshw Member

אסור לאלירן לשדוד עכשיו. הוא עלול לשבת על רצח.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיון טוב של חוגג אתמול ברדיו ירושלים.
    בין היתר, ביקר בחריפות את הראיונות/גניבות הדעת של רוני לוי אבל גם השאיר פתח להישארות שלו שציין שחדר ההלבשה מאוד אוהב אותו ושלדעתו ולדעת רבים הוא אחד מהמאמנים הטובים בארץ. ושההחלטה תיפול בשבועיים הקרובים אבל הוא לא יקבע את זהות המאמן משיקולים כלכליים.
    אמר שיהיה מעורב יותר, כלומר יטיל וטו על החלטות שהוא לגמרי לא מסכים איתם עם יוסי בניון.
    לגבי הזרים, אמר שהוא רוצה להשאיר את מוחמד וכנראה גם ורדסקה. מי שיעזוב בודאות הוא קונטה וככל הנראה גם גארסיה ופלומה יימכרו.
    אמר שהחיזוק העיקרי יהיה בחלק האחורי - בלם, מגנים וקשר אחורי. השמועות כרגע הן שדגני(...) הוא השם החם.

EsheD אוהב/ת את זה.
  5. yakov_y YNWA

אתמול דיברתי עם חבר אוהד בית״ר,
    אמר לי שאחרי ההפסד להפועל ת״א בעונה הסדירה רוני לוי טען שההפסד נבע מהלחץ של הקהל, איצטדיון מלא שהלחיץ את השחקנים והדבר השפיע על המשחק.
    אחרי ההפסד להפועל ת״א בפלייאוף טען רוני לוי שלא היה קהל במשחק וזה השפיע על השחקנים.

אני לא יודע אם זה נכון אבל אם זה נכון זה אחד הגדולים, שיא הזילזול באוהדי הכדורגל, אני עדיין מתלבט אם הוא חושב שאוהדי בית״ר טיפשים או הדבר נובע מחוסר מודעות.
    איך זה לא רץ ברשת ? רוני לוי אתרוג בתקשורת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. קשר שמאלי Member

לרוני לוי יש מאחוריו את מוטי פכשצקי שהוא האיש הכי חזק ומשפיע היום בכדורגל הישראלי

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוני לוי מאמן ותיק, הוא יודע שבכדורגל הישראלי לא חשוב מה עשית אלא מה אתה מספר שעשית.
    מהקיץ הוא מבצע תעמולה בראיונות לפני ואחרי משחקים - הסגל צעיר, בית"ר נשארה בליגה במחזור האחרון שנה שעברה, לב"ש יש סגל לאליפות, על *כל* קבוצה בליגה הוא אמר לפני משחק ש"מצפה לנו משחק מאוד קשה מול קבוצה מצוינת", הקהל הלחיץ את השחקנים, זה שאין קהל פגע בשחקנים וכו'.

ובחיאת תראו איך תקשורת הספורט נראית כאן, מעטים כאן מסוגלים לאמת אותו עם המציאות אז מה אתם מצפים שיפסיק לגנוב דעת? בגלל זה אהבתי אתמול שחוגג ביטל את כל גניבות הדעת שלו בשידור ואמר שזה זלזול באוהדים ובלקוחות של המועדון והוא לא יתן לזה להמשיך לקרות.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מתחילת העונה רוני לוי פועל להקטין את הסגל של ביתר, גם בראיונות וגם דרך מקורבים בתקשורת. כל הדברים הללו מחלחלים אבל הקהל שלנו לא מפגר בניגוד למה שחושבים. די ברור שגם אם אין כאן סגל לאליפות, יש כאן סגל שיכול וצריך לעשות יותר מבחינת איכות כדורגל.

אתן לכם דוגמה (מזכיר מה שבכר עשה בבש). במחזורים הראשונים אופיר קריאף נפצע ורוני לוי "נאלץ" לשחק עם תמיר עדי. ביתר שיחקה עם שלישיית קישור של מוחמד, איינבינדר ועדי כשמקדימה גרסיה בשמאל, קינדה בימין ואזולאי באמצע. אני חושב שזו הייתה התקופה שבאמת ביתר נראתה טוב ובאמת נתנה אופטימיות. הפסדנו למכבי חיפה, בהפסד שכל כולו ניהול משחק רע של רוני לוי וחוסר ניצול הזדמנויות (אזולאי ורוטמן עם החמצות גדולות) ואז יצאנו לפגרה. אחריי הפגרה קריאף חזר מפציעה, אבל כל מאמן בר דעת היה ממשיך בקו שעשה טוב לקבוצה שלו. מה עשה לוי? החזיר את קריאף לסגל והוציא את עדי. למה? ככה.

הוא מתלונן שהקישור חלש, מתלונן שאין חלוץ, אבל הוא האחראי העיקרי לזה ביחד עם בניון, אז שלא יבלבל בשכל. כל מאמן היה משיג עם הסגל הזה מקום שלישי, בטח בעונה כזו של בש, ואין פה שום הצלחה. לדעתי היינו יותר קרובים לכישלון ובזכות שחקנים כמו מוחמד, ניצן, עטר וקינדה סיימנו במקום לאירופה. קבוצה לא באמת הייתה כאן.

9. סיונרה Member

אם זה לא יעלה יותר מדי, הייתי משאיר את גרסיה. יש לו הרבה לאן להשתפר, בטח אם ישחק עם שחקנים נורמלים.
    בסוף, בתקופה שבה קינדה שיחק, בית"ר נראתה מצויין והייתה יכולה לתת פייט על המקום השני. מאוד קשה לקבוצה להתמודד עם העזיבה של השחקן היכ טוב שלה באמצע העונה, בטח בעולם שבו להביא את חנן ממן זה פתרון סביר.

10. DRORIKO Member

משה חוגג בשיחת זום עם עיתונאים: ״היו הרבה משחקים שהיה קשה לראות. הוסבר לי שזה תהליך, שצריך סבלנות״
    @alexshw @oranfu @קשר שמאלי לא מזכיר לכם משהו? :)

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוגג צודק במיליון אחוז,וזה שרוני לוי מנסה למכור לכולם שקרים זה עוד יותר מעצבן. מבין את הבנאדם, השקיע לא מעט,ניצח משחק 1/11 משחקים,וזאת באמת הייתה חווית צפייה קשה.
    אני במקומו,אם בניון מתעקש על רוני,מעיף את שניהם,למרות העבדוה הטובה יחסית של יוסי.

12. סמואל אטו Member

יש קבוצות בליגה הזאת(בעולם) ש"קל" לראות?

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה טוב בראיון? שאחרי כל הסיסמאות שלו הוא הולך על מכירת חיסול בקיץ?
    יש גם שמועות על קיצוץ אגרסיבי מאוד מאחורי הקלעים שיזלוג גם לצד המקצועי בעונה הבאה. כל מחלקת הסקאוטינג, שיווק ושאר התחומים שהוא לא הפסיק לדבר עליהם נמחקו כלא היו.

14. italiano Member

לא מבין את הזיוני מוח בתקשורת. לא רוצה אותו?תיפרד ממנו וזהו.
    די להתבכיין בתקשורת ודי לצפות מבן אדם לוותר על פיצוי כספי כי פיטרת אותו(ובשיא החוצפה מדבר על המצב הכלכלי אחרי שרכש רכב ב2 מיליון שקל).

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/20
    oFiRzZz, oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הביאו סקאוטר לכל קבוצה במחלקת הנוער, צירפו למחלקת השיווק אנשים נוספים במקום כאלו שהיו, ובכל השאר התחומים מה קרה? יוסי מזרחי וסמי מלכה מונו למאמנים בנוער?

"שמועות". זה מה שאתה מוזן ממנו. ראיון נהדר של חוגג.

סמואל אטו ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.