בית"ר ירושלים 2019/20 - מסיימים במקום השלישי; רוני לוי ימשיך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

צחוק צחוק אבל לפחות עושה רושם שחשוב לא באמת לעשות סוף לגזענות במועדון שלו.

אני מכיר בעלים אחרים, מאוד מכובדים ומג'נטלמים פה בליגה שלא ממש מעוניינים למדר את הגזענות בקרב האוהדים אצלם ואפילו נותנים לה יד.

2. Ori8 Member

מי??
    וסתם תוהה. כשאתה מבקר את האחר, אתה מסתכל על הקבוצה שלך קודם?

3. Telkiyski Member

חוגג מספר שהתקציב הוא 80 מיליון שקל

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בכל מקרה ממה שרואים ושומעים, פשוט לא נתפס שזו בית"ר ירושלים.
    סגרו את המגרש הרמטית לכל מי שלא שחקן ואיש צוות. עשו שיפוץ בחדרים. מדברים על הוספת יציעים לרשות ההורים לצפייה במשחקים.
    בקטע המקצועי- קודם כל החליפו את רוב המאמנים. את כל הדינוזאורים העיפו והחליפו בדם חדש ורענן. כל מאמן מקבל עוזר ואת כל התנאים להצליח. יש ציוד חדש לכולם.
    בקיצור, אם זה נמשך מאמין שתוך שנתיים שלוש יש לנו מחלקת נוער לתפארת.

נכתב ע״י הורה לשחקן במחלקת הנוער. שווה את כל ההזיות של חוגג (ויש הזיות).

EsheD אוהב/ת את זה.
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. כינוי כי הכח זהו כח

קיבל קרדיט לקראת סיום העונה, הוא לא מגן שמאלי, הוא יכול להיות בלם, יכול להיות קשר אבל הוא לא היה מדהים כמגן שמאלי לדעתי לפחות מתאים בעמדה הזאת. מאוד התרשמתי ממנו כששיחק כבלם נגד מכבי יבנה.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

משה חוגג יצליח בגדול גם אם רק ינמיך את הלהבות ולדעתי בזה הוא כבר מצליח, שינוי תדמית/אידיאולוגי כזה לא קורה ביום אחד. והוא נכס עצום לבית"ר ירושלים גם אם היה מחליט שהגזענות ולה פמיליה זה גדול עליו ובזבוז אנרגיה. עוד היו פרסומים עאלק שאחרי הכישלון בעונה שעברה הוא יהיה מתון. יש לו חלומות גדולים. נניח הוא עוזב מחר הוא משאיר הרבה מאחוריו בניגוד לארקדי גאיידמאק. אני מייחס לו הרבה יותר חשיבות מאשר ליוסי בניון או רוני לוי באופן כללי וחושב שגם מקצועית הוא מעורב (לא כמו טביב כמובן).

אני מודה כאוהד הפועל ת"א שאני מקנא שאין לי בעל בית כזה שאפתן ועם כיס פתוח.

8. סגול בדם Member

יכול להתפתח להיות בלם נהדר . הצלתם לנו את העונה

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה גרם לטוויסט? מסיבת העיתונאים של חוגג וגיא מלה פאמיליה נקבעה מראש, נאמרו שם דברים שפגעו בלה פאמיליה?

10. סיונרה Member

ממתי הקהל שלנו נהיה חבורה של צקצקנים?
    כל הפייסבוק שלי מלא באוהדים שמצאו משהו להתלונן בו על חוגג, אני מבין שמתגעגעים לטביב וקורנפיין.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עוד מעט גם תגלה שחלק גזענים.

12. תומר1989 Member

אם אני נכנס לראש של חוגג. נראה לי שהוא די בעניין לעקור את הארגון הזה או לפחות לשנות את המדיניות שלו ב180 מעלות.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוגג רגע אחד מלעבור את הגבול. הוא התאהב בדמות של מחסל הגזענות ולא מפסיק לתקוף אותם,נראה שלא יודע מתי לשחרר ,ברגע שלה פמילייה התהפכו עליו זה יכול לחרב לבית"ר את כל העונה.

14. תומר1989 Member

תראה לא נראה לי שהוא עושה את זה כדי לצאת המאמא תרזה של הכדורגל. פשוט כנראה נמאס לו לקבל ברקסים מנספונסרים שלא רוצים ששמם יהיה משרוברב לגזענות או שנמאס לו שיש או יהיה שחקן ערבי טוב על המדף אבל לו אסור לגעת. אני לגמרי יכול להבין אותו

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שאמרתי כאן ויותר מפעם אחת, אני לא מטיל דופי ברצון של משה חוגג לעשות דברים טובים לביתר ירושלים. זה נראה שהוא באמת משתדל לעשות את הכי טוב שהוא יכול, גם בנושא הגזענות בפרט וגם במועדון הכדורגל ביתר ירושלים בכלל, רק שהוא שוגה לא מעט. מסיבת העיתונאים שקיים ובה הביא נציג שהיה אמור לדבר, כביכול, בשם הארגון, הייתה חסרת שיניים ולכן זה היה ברור שאם לה-פמיליה לא בעניין ליישר אתו קו בנושאים מסוימים, אז היא גם תגיד את זה.

נכון שקל לי לכתוב בפורום כדורגל ולייעץ, אך לתחושתי הדבר הטוב ביותר שמשה חוגג יכול לעשות הוא לתת לדברים להתבשל לאט ולאפשר שקט סביב המועדון. כרגע עושה רושם שיש קבוצה שלא נבנתה טוב מספיק כדי לעמוד בציפיות הגבוהות שמשה חוגג בעצמו יוצר. הבאתו של עלי מוחמד, מעבר לכך שמקצועית הוא השחקן הטוב בליגת העל (זוהי דעתי ואתם מוזמנים לחלוק עליי), היא הצהרה, כי גם אם הוא לא ערבי או מוסלמי, השם המלא שלו מורכב משתי הדמויות המשפיעות ביותר באסלאם. זה עשוי להישמע מטופש, אז זוהי התקדמות שאי אפשר לבטל אותה.
    המאבק שלו בגזענות מבורך, אבל הוא יצטרך להיעשות בצורה חכמה ועם המון סבלנות, מבלי שהמועדון יצטרך לשלם מחיר כבד מדי. ראינו עם הצ'צ'נים איך קבוצה טובה מאוד מבחינה מקצועית מתרסקת לגמרי.

מצב נושא:
הנושא נעול.