בית"ר ירושלים 2019/20 - מסיימים במקום השלישי; רוני לוי ימשיך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האג׳נדה שמבצע המנויים יפעיל לחץ מיותר על השחקנים ושימוש בדוגמאות לא קשורות. ההשלכות של המבצע הזה הן מינוריות, ולטעמי לא תהיה לו השפעה שלילית על התקציב בשום צורה, ואם כן אז במידה מועטה. התקשורת הייתה מוצאת איך ליצור לחץ בבית״ר גם בלי המבצע הזה, כך שאין באמת בסיס שהמבצע הזה יגרום לנזק כלשהו.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

התקשורת תגחיך אותנו בלי קשר למעשים של חוגג ותנסה ליצור לחץ בכל מצב, אם לשפוט ע"פ מקרי העבר אז אפילו יותר אם הקבוצה תצליח.

ומצטער על הקלישאה אבל מי שלא מסוגל לתפקד בלחץ שישחק באשדוד או רעננה לא בבית"ר, לא תירוץ מבחינתי.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהתבלבלת קצת בפירוש של אג'נדה.
    לא דיברתי על השלכות כלכליות והן אכן זניחות בהנחה שחוגג אכן יכול לעמוד בתקציבים שהוא מעמיד.
    התקשורת אולי תנסה ליצור לחץ בכל מקרה, זה לא אומר שחכם להוסיף עוד אש למדורה ולספק לה עוד חומר. אם העונה הבאה של בית"ר לא תתחיל טוב אז החשיבות הזו שמייצרים להעפלה לאירופה תיצור אפקט שלילי בסבירות גבוהה לדעתי, נותר רק לקוות שזה מה שיקרה ונגלה ביחד אם לטענה שלי יש בסיס או לא.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@חייל שוקולד קודם כל אתה צודק בקשר לאג'נדה.

דבר שני, זה ממש להתעסק בטפל ולא בעיקר. ההשלכה של הלחץ שיווצר לכאורה מהמהלך הזה, משתווה לניסיון של חוגג לייצר בסיס מנויים גדול יותר לבית"ר? ברור שלא. אז לא כל דבר מושלם ולכל דבר יש יתרונות וחסרונות, פשוט נראה שבפורום הזה נוטים להתמקד בחסרונות של כל דבר והאמת, כבר נמאס לקרוא בכל מקום "האיש הזוי", "מהלך מטומטם" ודברים כאלה עם אפס הסברים מאחוריי זה וגם חוסר רצון להבין את המהלך (לא במקרה שלך).

המהלך הזה לא יהווה פגיעה כלכלית לבית"ר מכיוון שההחזר הכספי לא יהיה במזומן אלא בדמות הנחה ב-30% ברכישת מנוי לעונה הבאה או ברכישת מוצרים מהמועדון. כלומר, ההשפעה על התקציב הנוכחי של הקבוצה יהיה נטו המנויים שנרכשו הקיץ, כלומר ההכנסה הרגילה ממנויים. אם לא נעפיל לאירופה, אנשים יקנו מנויים מוזלים לעונה הבאה, משמע זה ישפיע על התקציב לעונה הבאה. מכיוון שישנה יותר סבירות שבן אדם יעשה מנוי זול לאחר עונה כושלת מאשר יעשה מנוי במחיר רגיל, חוגג הולך פה על השיטה שעדיף למכור הרבה ובזול מאשר למכור מעט וביוקר. כך, חוגג גם רוצה להגדיל את בסיס המנויים, אך גם מגדיל את הסיכויים שכמות המנויים שתירכש בעונה הבאה לא תצטמצם משמעותית במקרה של כישלון מקצועי.

מנקודת המבט של בית"ר, היא לא מפסידה. מנקודת המבט של אוהדי בית"ר, הם לא מפסידים. כך שבוודאות לא מדובר פה במהלך גרוע של המועדון.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבת שלא במקרה שלי, אבל אני רק אחדד שההודעה הראשונה שלי נכתבה בקונטקסט של "הסרטון הזה סבבה, רק ש...", ולא בקטע שלילי. רוצה להגיד שאני איתך שלא צריך לחפש בכוח, במיוחד כשבניגוד לבעלים אחרים(אהמ אהמ אלו של הקבוצה שאני אוהד) חוגג אשכרה משקיע כסף בקבוצה.

אתה צודק שמבחינה כלכלית נטו זה צעד טוב, מבחינת השפעה מקצועית אני חושב ש(פוטנציאלית) הצעד פחות טוב.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא מדבר על המבצע עצמו (היה במכבי ב-98 משהו דומה, האמת), אלא על הסרטון.
    בעלים של מועדון לא צריך לשים את עצמו במרכז סרטונים פרסומיים. מה שאתה מקבל מהסרטון זה לא האוהדים, לא בית"ר, אלא מושיקו חוגג. אפילו דחף את הבן שלו בסוף.
    כל תשומת הלב שהוא יוצר לעצמו זה מתכון לאסון.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איזה אסון?

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בעבר כשהיו בעלים כאלה הם עשו סיבוב תקשורתי וכשלא יכלו לספק את הצרכים המגלומניים שלהם הם עזבו, במקרה זה היה גם בבית"ר (גאידמק, אגייאר). זה נראה רע.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז יש הבדל גדול בין אם חוגג ישאיר אותנו עם בור של 30 מיליון בלי רצון להתפרסם לבין עם?

הבחור אוהב פירסום ואוהב שמדברים עליו, אין מה לעשות. בהנחה והוא כאן להישאר לטווח ארוך כפי שהוא טוען, וכפי שנראה לפי הפעולות שלו, אז נצטרך להתמודד עם זה.

10. תומר1989 Member

בעיקרון אני לא חושב שבמועדון גדול ורציני הבעלים צריך להיות הכוכב המרכזי שכל הזמן בפרונט ורק עליו מדברים. אלה שבאים עם הרבה רעש וצלצולים נעלמים מהר מאוד.

תראה את מכבי תל אביב איזה קלאסה ואיזה תרבות ניהול

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת לא רואה עם זה שום בעיה.
    כל עוד הוא משקיע בקבוצה,ועל מידת ההשקעה שלו אי אפשר להתווכח,אין בעיה שהוא מושך אליו את רוב הפוקוס. הוא סוג של בעלים צבעוני.
    מה גם שאני חושב שהוא עושה עבדות יח"צ ושיווק אדירים לבית"ר,משהו שלא היה לפני.

לא כולם כמו גולדהר, נכבים לכלים. לחוגג יש את הסגנון שלו,וזה בסדר גמור.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר הגישה הצעת ענק על בלם נבחרת חוף השנהב

"הצעת ענק", "סכום עצום", "לא פחות מ-350 אלף דולר".

אז הצעת הענק והסכום העצום הם דמי השאלה של 225 אלף דולר + אופציית רכישה בקיץ על סך 900 אלף דולר, סה"כ 1.125 מ' דולר.

בליגת העל נרכשו בשנים האחרונות שחקנים זרים בסכומים של 3.5 מיליון יורו ו-3 מיליון יורו, גם בבית"ר נרכשו הקיץ שחקנים בסכומים גבוהים יותר.
    ההגזמה עם השכר בכלל מצחיקה, במכבי אפילו שוינפלד הפיסח מרוויח יותר וגם בחיפה ובב"ש עברו בשנים האחרונות כמה וכמה שחקנים עם שכר גבוה יותר. כמה אפשר לזלזל בעצמך ובקוראים רק כדי להחדיר איזה מסר שקרי שאולי ישמש אותך לכתבות עתידיות. בדיחה.

ולא לשכוח, יש כוכבית פשכצקי על הידיעה, לא אופתע אם מדובר בהמצאה מא' עד ת'.

EsheD אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעריך שבשביל הליגה קאנון יהיה חיזוק טוב. מההכרות שלי איתו בהולנד אני חושב שמדובר בשחקן לא רע, אבל הוא משחק כבר שנים באדו דן האח. זו לא קבוצת צמרת בהולנד. הוא נראה מאד מאיים עם מבנה גוף מאד רציני, אבל למרות שהוא משחק בנבחרת מולדתו הוא לא כוכב.

14. Raulito Madridista

לא זוכר הרבה שנים עם טירוף כזה להצליח כמו חוגג, אלה לא רק הסכומים שהוא מפזר ומפגין שאפתנות אלא גם הראיונות התכופים בתקשורת והרעיונות השונים שלו, בבית"ר יש טירוף תמידי אבל הקבוצה הזו הכי רעבה בליגה לדעתי. גם בניון בעונת הבכורה בתפקיד החדש, רוני לוי שבארץ לא עשה כלום שנים ארוכות, ועוד ועוד. חסר לי בבית"ר שחקן שייתן פס לגול וגם סקורר אמיתי (שחקן מהקישור שייתן מספרים, כביכול בוזגלו או עידן ורד של פעם, יש לי תהיות לגבי אזולאי ו-וראן), אבל דריבליסטים יש בשפע וכשיש כל כך הרבה כישרון על המגרש אז דברים טובים יקרו, שחקן הגנה נוסף יסגור סגל לא רע בכלל לדעתי.

מישהו יודע לעומק מה קורה עם עידן ורד? בספק לפתיחת גביע הטוטו וזה על קצה המזלג, לא ממש הבנתי אם הפציעה הזו שייכת לעונה שעברה.

15. Telkiyski Member

האמת שגם לי אין בעיה עם זה שחוגג חולה פרסום.
    יש לי בעיה עם זה שהוא מביך את עצמו עם המשפט ההוא שאמר על טל כחילה, שהוא עושה הצגות של "תחזיקו אותי" כשלכולם ברור שזה כלום.

הוא באופן כללי נראה טיפוס די בלתי נסבל, אבל להגיד שהוא יביא חורבן על ביתר? קשה לי להאמין.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/19
    Jakur אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.