בית"ר ירושלים 2018/19 - מסיימים במקום ה-7. בניון מונה למנהל מקצועי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Abu George, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

מעניין אם הדיווחים האלה שחוגג יקטין את התקציב אלא אמירות סרק כדי לנסות להזיז משהו בקבוצה הזו שלא בא לה לשחק כדורגל או באמת נכונות ומשהו בו נבלם. בית"ר לא תוכל להרוויח הרבה ממכירת שחקנים שברשותה, יש כאלה כמו ז'אורז'יניו שמיעטו לשחק השנה, כנ"ל לגבי קונטה. את בוזגלו לא הייתי משאיר אלא אם כן הוא מקצץ משמעותית בשכר שלו. עם הקישור ההתקפי הזה אפשר לחיות אבל הקבוצה חייבת בלם, קשר אחורי וחלוץ. אהה - וגם מאמן. אגב, לגבי אוחנה, הוא מתראיין פעם באף-פעם, מתי כשבא לו ואיך שנוח לו, הוא לא ממש קרוב ללספק תשובות.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

קונטה היה פצוע חלק משמעותי מהעונה.
    אם הם יחתימו את ניסו אביטן זה יתן שם בוסט עם כל הצרפתים.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה לבאס אבל מאז התואר הגדול האחרון שלנו ב-2009 הספיקו לזכות בתארים:
    הפועל ת"א, מכבי חיפה, קרית שמונה, מכבי ת"א, הפועל ר"ג, הפועל ב"ש, בני יהודה והפועל חיפה. כמה מהן אחרי ציפיה של עשורים שלמים.

אם נתניה זוכה השנה אנחנו תופסים את מקומם בחדר החשוך של הכדורגל הישראלי. בו נמצאות הקבוצות שממתינות הכי הרבה זמן לתארים. לפחות אנחנו בחברה טובה יחד עם הפועל פ"ת(האישה המוכה של הכדורגל הישראלי:().

שילך לעזאזל טביב שהרס לנו צ'אנס לדאבל בשנה שעברה. ושילכו לעזאזל השחקנים של הקבוצה הנוכחית שבגללם אנחנו עדיין לא יודעים באיזה ליגה נשחק בעונה הבאה.

4. סיונרה Member

תמשיך לדבר ככה הם ישימו אותנו במקום הכי טוב לזכות באליפות הלאומית בעונה הבאה.

???"? ??????: ????? ?? ??? ????? ????? ????
    מניח שזה אמין אינסטלטור ביצאת צדיק, אבל אם כבר מביאים מישהו עם שם כזה, אז שלפחות יהיה שחקן כמו הבחור מנתניה. רק ככה באמת יהיה אפשר להתקדם עם הקהל.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  5. קשר שמאלי Member

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניסו איבטן עשה עונה אדירה. אי אפשר לקחת את זה ממנו.
    אבל,ופה מגיע אבל גדול. זאת רק העונה הראשונה שלו בליגת העל,ובקבוצה שכול מה שתעשה יחשב כהפתעה גדולה. לא עמד בלחץ,בטח לא כמו כזה שצפוי לו בבית"ר. אני הייתי מחכה עוד כמה שנים לראות איך הוא מתפתח ואז פונה אליו. אין ספק הוא פוטנציאל גדול מאוד.
    לדעתי מי שהכי מתאימים זה יוסי אבוקסיס או סלובו/ברדה. במיוחד שחוגג רוצה לראות תוצאות כאן ועכשיו.

7. עידן444 Member

אם הכיוון הוא שבניון יהיה מנהל מקצועי- אתה לא יכול להביא מאמן שלא כל כך ירצה לעבוד תחתיו.
    ניסו מאמן טוב, אמיץ, אישיות טובה, ויכול להתאים לבית״ר בסיטואציה שהוא עובד תחת מנהל מקצועי כמו שהוא עושה בחדרה ומוכיח שהוא איש עם ראש פתוח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Raulito Madridista

לפי כל הדיבורים מסביב וגם מסיבות העיתונאים שלו עצמו, הסיכוי שסלובו יישאר במכבי נתניה גבוה מזה שאבוקסיס ימשיך בבני יהודה וכאלה. לא רואה סיבה עבורו להגיע לבית"ר, הוא כבר היה שם, זה לא משנה שטביב עזב, הוא לא יוכל להצליח יותר ממה שעשה קודם. נתניה היא הבית, היציבות, החיבור לקבוצה, ומאמן שבא לבית"ר צריכה לבנות הרבה דברים מאפס לדעתי. אני מסכים שיש סיכוי עם ניסו אביטן ולדעתי רוני לוי הולך לאמן את בית"ר. אני לא הבנתי מה היה התפקיד של אוחנה, שום נגיעה מקצועית? איש שיווק? ואני לא בטוח שהמשולש יוסי בניון-אוחנה-רוני לוי בהחלט יכול לעבוד, היחסים מעולים כרגע כי אין ביניהם קשר מקצועי, זה די תמים להאמין שבמכבי חיפה של אז הכל הלך חלק. בניון מקושר, הוא שם גדול ויש לו ידע אבל לא בטוח שהוא יכול להיות מנהל מקצועי.

9. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן עבר כמנהל מקצועי והבאה של מאמן צעיר לקבוצה כבר היה בקרית שלום עם נמני ורב"ש, מהלך שהלך לאיבוד מהר מאוד בתחילת העונה כשרב"ש לא מסוגל לתפקד במערכת לוחצת (לא כמו בק"ש).
    ניסו לא צריך לקפוץ על ההצעה מבית"ר אם תהיה כזו, בטח ובטח כשחוגג שם עובד לפי הלב ולא לפי ההיגיון.
    מה גם שזו עונת פתיחה ליוסי כמנהל מקצועי אז 2 תפקידי מפתח עם עונת בכורה זה כבר יותר מדי לבית"ר לדעתי

10. סמואל אטו Member

גם היה עם ג'ורדי ואוסקר, וזה דווקא הלך לכם לא רע.

11. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיפור אחר לגמרי - צוות זר שלא מושפע מהרחשים בתקשורת זה משו אחר לגמרי

12. עידן444 Member

קשה לי להאמין שסלובו ירצה לעזוב את נתניה.
    סלובו חי כאן בנתניה. מחובר מאוד. ואיכשהו מצליח גם להשתלב ״בשכונה״ הנתנייתית של כל ״הפרלמנטים״ עם עסקנים ושחקני העבר וגם להישאר סופר מקצועי ומקצוען. מדהים לראות איך הוא עושה את זה.

יחד עם זאת יש להגיד שסלובו איש מאוד רוחני ויש טענות שמאוד ריגשה אותו העבודה בבית״ר, בעיר הקודש הכל כך ייחודית ומיוחדת הזו- בטח בפן הרוחני- ושהוא כן ירצה יום אחד לחזור לשם. הוא גם מאוד התחבר לאוהדי בית״ר למרות פתיחה מאוד צולעת. הוא פשוט אישיות שאי אפשר לא לאהוב.

שוב, קשה לי להאמין שזה יקרה בשנה-שנתיים הקרובות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחכה שאביטן יחתום רק כדי שיוכל לומר במסיבת העיתונאים הראשונה שתיקו בבית"ר שווה עשרה נצחונות בחדרה.
    זה יהיה פרפרזה נחמדה למשפט הזכור שלו מימיו כשחקן.

ויותר ברצינות, לי כאוהד קשה עדיין לחשוב על העונה הבאה שעדיין סכנת הירידה מוחשית ומרחפת לנו מעל הראש.
    בהנחה שאנחנו מצליחים איכשהו להישאר בליגה והכוורת הניהולית-מקצועית תיראה כמו שמפרסמים עם בניון כמנהל מקצועי אז הייתי מעדיף לראות את ניסו אביטן כמאמן ולא את רוני לוי אם זאת ההתלבטות. כאשר לדעתי דראפיץ'-ברדה ואבוקסיס הם לא שמות ריאליים לקיץ הקרוב והם ישארו לעונה נוספת בנתניה ובני יהודה ואין מה לדון כאן בצוות זר כל עוד אין שמות על השולחן.

הלקח המרכזי מהעונה הנוראית שעברנו הוא שלבנות קבוצה עם שחקנים בינוניים ושבעים זה מתכון לאסון בקבוצה כמו בית"ר שהדלק שלה הוא האנרגיה והחיבור עם הקהל. אביטן הראה העונה שבכל הקשור לרכש הוא חושב מחוץ לקופסא ולעומת מקובע משעמם כמו רוני לוי זה כבר יתרון גדול. אני חושב שאין טעם לדבר על ריצה לאליפות בעונה הבאה והמטרה צריכה להיות בניית קבוצה חדשה ורעבה בתקציב לא מפוצץ שתתמודד בצמרת ואולי תשיג כרטיס לאירופה ואם העסק יתחבר כמצופה יהיה אפשר בעונות שלאחר מכן כבר להסתכל יותר גבוה.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

יאללה נראה מה הוא שווה. אני לא מחזיק ממנו.
    מה שבטוח, הוא חייב לקחת את החוזה הגדול שלו עכשיו, אלא אם כן הוא יבחר ללכת לק"ש.
    */aaarofl

15. סמואל אטו Member

בוואלה מפרסמים שבניון וחוגג עדיין במו"מ על מינויו למנהל המקצועי(שאני לא בטוח שבניון בכלל רוצה) ויחד עם זאת שכבר מתקיימים מגעים בין בית''ר לשי קונסטנטין ולוסיו.
    מי מנהל את המגעים האלה ולמה, אם עדיין לא ברור מי המנהל המקצועי אם וכאשר?

מצב נושא:
הנושא נעול.