בית"ר ירושלים 2018/19 - מסיימים במקום ה-7. בניון מונה למנהל מקצועי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Abu George, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון,וינעקלה מלווה בריבית בשוק האפור...

2. Telkiyski Member

על זה שיענקלה מלווה בריבית בשוק האפור לא שמעתי.

סיפורים מפוקפקים על חוגג יש לא מעט בינתיים.

3. Noam77 Member

מה הסיפור עם כחילה?למה הוא עשוי להיחתך בינואר?

4. קשר שמאלי Member

הוא לא בא לקלינגר טוב בעין

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע אם הדיווחים על זה שבניון צפוי להגיע אליכם נכונים או לא, אבל הבאה שלו תהיה אותה טעות כמו הבאת ערן לוי.
    עוד שחקן שאם לא יקבל מספיק דקות יעשה לכם בלאגן. הוא ההיפך מהשחקן השקט שיתמוך ויעזור. גם במכבי פתח תקווה הוא היה אמור לעזור לסלומון להשתלב.
    אגב, מילא הוא היה איזה תותח מבחינה מקצועית ורק עם אופי חרא. אבל יצא לי לדבר עם אוהד פתח תקווה בשבוע האחרון, בניון כבר ממש לא זה. מפסיד כמעט כל עימות פיזי, חלש מאוד, בקושי עושה תנועה. הגעה שלו ממש לא תועיל לכם לדעתי.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא מסיבות מקצועיות.

7. Raulito Madridista

כעס בקרב אוהדי בית"ר על השוני במחירי הכרטיסים לקראת מכבי בגביע - 71 שקלים לאלה עם כרטיס המועדון 'בית"ריסט', לעומת 137 שקלים ביציע המזרחי והמערבי לאלה שהם לא(לצפוני\דרומי המחירים אחרים). חוגג הגן על ההחלטה:

"הדבר הראשון שאמרתי לאחר שקניתי את בית"ר ירושלים היה שאני לא רואה את עצמי כבעלים של המועדון, המועדון שייך לאוהדים. בית"ר זה לא עסק ובטח שלא רווחי, זוהי תרומה לקהילה. תרומה שכבר עלתה לי כמה עשרות מיליוני שקלים במספר חודשים וכנראה תעלה לי עוד הרבה בהמשך. אני עושה זאת באהבה ומאהבה אבל אני רוצה להרגיש שאני לא לבד פה. אני רוצה לדעת שאתם שותפים, גם אם זה סימלית ב-9 שקלים לחודש, זה מראה על עוצמה. אני בטוח שאתם מבינים שמטרת בית"ריסט היא לא להכניס למשה חוגג כסף לכיס עם כל הכבוד”.
    "אני והמועדון נדאג שמועדון האוהדים יהיה תמיד מאוד משתלם, הרבה יותר מ-9 שקלים לחודש, אז תהיו בטוחים שזה כדאי כלכלית אבל זה מעבר לעניין כלכלי, זה עניין של להראות אכפתיות ולהראות שותפות

“מי שאין לו בית"ריסט הוא לא שותף מבחינתי ולכן ישלם 120 שקלים (ללא העמלה של לאן), מחיר זול יותר מהצגה בבימה (200 שקלים להצגה) ומחיר ראוי לדעתי למשחק כזה. אידאולוגיית התמחור הזו תימשך תמיד בכל המשחקים. בית"ריסט מקבל יותר. מעבר לכספים הרבים שאני תורם למועדון החלטתי גם אני לעשות בית"ריסט במחיר של כוס קפה לחודש. תעשו מאמץ ותהפכו לבית"ריסטים”.

דעתכם? מישהו כאן עשה 'בית"ריסט?'. אגב, לגבי כחילה - לדעתי היה הבלם הטוב ביותר בעונה שעברה, התקדם בצורה יוצאת דופן. לגבי בניון - תיאורטית בהפועל אולי היה יכול להצליח יותר, רק שאין לו חיבור למועדון. בהפועל יש יותר שחקנים אפורים שמתרוצצים - לקס, אליאס וכו' שורפים שטחים, אפילו ספורי רץ המון. בבית"ר יש יותר פרימדונות(סירושטיין - ניסוי כשחקן קישור אחורי, טיירה לא הצליח בינתיים, קלטינס תקוע כמגן).

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשיתי בית"ריסט(אין לי מנוי העונה) ודעתי היא שהאוהדים טיפשים וכרגיל מחפשים סיבה להתבכיין.

הנה המצב כמו שהוא:
    מי שרוצה לקנות כרטיס במחיר נוח(60-71 ש"ח, תלוי בעמלות) יכול לקנות כרטיס לצפוני/דרומי גם ללא בית"ריסט. מי שעושה בית"ריסט שהוא כרטיס ללא התחייבות ואפשר לבטל בכל עת יוכל לרכוש כרטיס גם למזרחי/מערבי באותו המחיר. ובמילים אחרות צריך להיות עקשן של ממש כדי לא להשתמש בהנחה של הבית"ריסט.

חוגג בסה"כ עשה כאן טריק שיווקי פשוט וחכם מבחינתו, ניצל את הבמה של משחק גדול כדי לגרום לאוהדים לרכוש את הכרטיס מועדון. לא רוצים? סבבה יש כרטיסים במחירים רגילים ביציעים הפחות טובים(לא כזה קריטי בטדי, אולי רק בדרומי). ואגב בכל העולם כרטיסים ליציעים המרכזיים עולים יותר אז אין סיבה לאף אחד לעשות מהומה על כלום.

9. סיונרה Member

מסכים עם נייג'ל, אי אפשר לרצות את כולם. גם לפני זה חשבתי לעשות את הכרטיס, אבל אחרי שקראתי מה שחוגג רשם אז אני בטח אעשה בימים הקרובים. וזה ללא קשר לסיכוי שאלך למשחק מול מכבי.

10. cheddar Member

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/18
  11. סיונרה Member

לא חושב שאי פעם נתקלתי באידיוט יותר גדול בהקשר של שחקן כדורגל.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

החכמתי, תודה רבה.
    ההתעניינות בשניים האלה קצת מזכירה לי את אנסומבו וטוטואנה לפני 13 שנה, טוטואנה עשה יותר כותרות כי היה שחקן התקפה שמבקיע הרבה אבל אנסומבו היה שחקן הרבה יותר שלם שהגיע לבית"ר בפרופיל נמוך ונתן עונה נהדרת(ולאחר מכן עונה טובה בנתניה), יכול להיות שזה המקרה גם עם צמד הצרפתים למרות שבגדול שניהם יכולים לעזור, השאלה היא איך יחליטו לחלק את מכסת הזרים ובמידה ואחד יגיע בינואר והשני בקיץ יש שאלה מי יזכה לעדיפות.

13. yakov_y YNWA

אני רואה הרבה מדליפים בכדורגל הישראלי, שובל גוזלן במכבי נתניה לדוגמא אבל מדליף ברמה של טל בן חיים בחיים לא ראיתי, כל שבוע מקבל שורה בכותרת המשנית של גיא בן זיו.
    בדיוק דיברתי עם חבר ואמרתי לו ששכחתי להכנס היום לוואן ולבדוק על טל בן חיים, אז תנחשו מה קרה אחרי שליכלך על מיקי סירושטיין ובשבוע שעבר קיבל מחמאות ענק מהכתב שלו, זה מהיום:

שבחים לבן חיים אחרי ה-0:0 עם מכבי פ"ת.
    בחזרה למשחק מול המלאבסים, טל בן חיים זכה לשבחים מצד הצוות המקצועי וגם מצד השחקנים שפרגנו לבלם שהוכיח אתמול מדוע החתימו אותו בירושלים. בן חיים זכה אתמול גם לעידוד מצד הקהל בסיום המשחק. טל כחילה ששוב לא שותף אתמול והוא עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה.

אין שום מילה על שאר שחקני ההגנה או מילה טובה על שחקן בקבוצה, להפך ביקורות על החלוצים ומאור בוזגלו.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא הראשון שצריך לזרוק מבית"ר. עם כל הערכה לקריירה האדירה שלו,היום הוא סרטן לחדר הלשה.

15. Raulito Madridista

אם ניר קלינגר לא סגור על זה שהוא רוצה את בניון ואף מתנגד, ואמנם הוא לא ממש הצליח בבית"ר כרגע אבל ברור שהוא מאמן רציני שהוא רוצה לקבוע את הסגל שלו, ומעדיף נניח להביא בוודאות שחקנים אחרים קודם לכן - מה העניין של חוגג להאיץ בו להחתים את בניון בכל-זאת? זה מה שבית"ר צריכה? וזה לא קשור בכלל לזה שערן לוי ישוחרר. הרצון שלו להצליח כאן ועכשיו הוא משהו שאני מעריך - רוצה לצרף את פלומין, שמו של עטר עלה(אולי זה ספין לקהל, גם זה יכול להיות), אבל הוא צריך אחרים שילחשו על אוזנו, לא אוחנה ולא יועצי אחיתופל. בשביל זה יש לו מאמן נורמלי.

מצב נושא:
הנושא נעול.