בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

גם קשטן ואלי כהן השריף הושפלו באירופה.

2. סיונרה Member

יש לבית"ר 2 מסורות, לא לצרף ערבים ולקבל בראש באירופה. מפתיע אותי שזה מפתיע מישהו.
    טביב בטוח לא יסכים עם זה, אחרת הוא לא היה מפטר את מימר.
    אם היה לנו בלם זר ולא את מורי הנוראי, שאני מסכים שטעיתי לגביי כמה הוא גרוע, לא היינו מקבלים שם רביעייה.

3. סמואל אטו Member

זכור לי שדראפיץ׳ וגם רב״ש לא הושפלו באירופה, או שלדעתכם כן?

למה צריך לבכות על בלם זר שלא היה כשהקבוצה שכן שיחקה עמדה רע והוכנה רע. אבוקסיס עם איציק עזוז עשה מעל ומעבר.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מסכים איתך שמקצועית, מימר לא אבידה גדולה. הוא מאמן נחמד, מאחל לו המון בהצלחה ואני בטוח שהוא יצליח ברוב המקומות שהוא יגיע אליהם.

מימר פוטר בגלל שהוא היה יותר מדי אגואיסט וניסה להיות צודק במקום להיות חכם, ולא הייתה ברירה לאחר שטביב איים לא להביא שחקנים עד שיפוטר.

מי שתולה את ההדחה באירופה בבלם זר הוא תמים/צריך ללמוד קצת כדורגל/סובייקטיבי לגמריי בקשר לטביב.

5. סיונרה Member

יותר קל לשחק מול קבוצה עדיפה ולהתגונן עם בלמים גרועים מאשר שאתה צריך להבקיע. ובכל מקרה, ואני חוזר על זה הרבה פה בפורום, זה שמישהו פעם עשה את זה לא אומר שזה נהיה הדבר הסביר שיקרה. יש אנשים שרצים 100 מטר בפחות מ10 שניות, זה לא אומר שזו דרישה סבירה מאדם רגיל.

מימר נכשל מול הבולגרים, אבל אי אפשר להפיל הכל עליו וגם אם כן, זו לא סיבה לפטר מאמן אחרי 4 בעונה. אם אתה חושב שהוא מאמן גרוע, הוא לא היה צריך להיות מלכתחילה, מהרגע שהוא אצלך, הוא צריך לקבל הזדמנות הוגנת. מלבד המשחק הזה, התוצאות שלו היו טובות מאוד.

6. סמואל אטו Member

לא הבנתי מצטער.
    מאמן צריך לעשות עבודה טובה.
    הוא לא צריך לעבור את זניט, את טרנאצ׳ין אפילו לא את בוטב פלובדיב, אבל להעמיד קבוצה שממצה את הפוטנציאל שלה.
    זה לא קרה.

7. סיונרה Member

זה לא קרה במשחק אחד. בשאר זה קרה גם קרה. הקבוצה שלו שיחקה התקפי ומצויין ברוב המוחלט של משחקיה עם משחק אחד שהיו צריכים לנצח והפסידו. בעלים נורמלי לא מפטר, טביב לא בעלים נורמלי.
    העובדה שמאמן אחד במשחק אחד השיג תוצאה אחת, לא הופכת את ההישג שלו למה שאמור לקרות תמיד. זה אומר שזה אפשרי, אף אחד לא אמר שזה לא אפשרי לא לקבל בראש מזניט'. על פי אותו עיקרון היו מאמנים שגם ניצחו את זניט', ולכן זה כישלון של יוסי אבוקסיס שלא עשה את זה.

8. סמואל אטו Member

איפה טענתי שמימר או מישהו אחר חייב להשיג תוצאות מדהימות?
    איפה טענתי ההיפך ממה שבדיוק כתבת כאן?

כמו שאמרתי מההתחלה - בית״ר הוכנה רע ועמדה רע. זאת עבודתו של המאמן.
    במידה והמאמן היה מעמיד קבוצה בצורה טובה ואז מפסיד, אז ניחא, אבל זה לא קרה( ואני בטוח שאם הקבוצה הייתה מגיעה אחרי הכנה טובה היא הייתה עוברת).
    יוסי אבוקסיס הכין את קבוצתו מצויין ולכן הוא הצליח גם להשיג תוצאות מעל המצופה. אם בני יהודה הייתה משחקת באותה צורה ועפה מול טראנצ׳ין אף אחד לא היה בא אליו בטענות. כמו שאף אחד לא בא בטענות לדראפיץ׳ שהודח מול שרלרואה כי הוא לא הודח מול אורדבאסי.

סובייקטיבי לחלוטין, אבל אני משער שהוא כן קיבל חוזה חדש על סמך סוף העונה שעברה.
    מאז, קרו הרבה דברים בין טביב למימר ואז גם מימר הודח בצורה רשלנית מאירופה.

נכון טביב לא בעלים נורמאלי.
    עוד משהו שלא טענתי ההיפך ממנו.

9. סיונרה Member

אתה לא מפטר מאמן על סמך כישלון במשחק בודד, גם אם הכישלון הוא רק שלו. בטח לא מאמן שבדיוק החתמת על חוזה חדש כי היית מרוצה ממנו. או שהוא לא מספיק טוב ואז למה הבאת לו חוזה חדש? או שהוא טוב ואתה סתם מנסה להתנקם. בניהול אתה לא מעניש, אתה מנסה למקסם את הביצועים של העובדים.
    מילא אם היה איזה ברק בכר מחכה להצעות. אין כזה.
    אתה הבאת את המשחק של בני יהודה מול זניט כדוגמא, אז הסברתי לך למה זה לא דוגמא.

10. סמואל אטו Member

אתה לא, טביב כן.

11. Telkiyski Member

נראה לי שאוחנה וטביב סיכמו על פיטורים "ללא ידיעת אוחנה".
    עלק ללא ידיעתו.
    הגיוני שזה פורסם בספורט5.

12. zivmay Member

טביב אולי מבין בשחקנים, אבל במאמנים הוא אאוט לגמרי.
    אם גיא לוי חותם, ביתר מסיימת במקום השישי במקרה הטוב.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מימר יפוטר אך רק בגלל שלא הסכים לדרישות "המקצועיות של טביב",לשחק בשיטה מסויימת ועם שחקנים מסויימים, בעמדה הוא חושב שהם צרכים לשחק בה (קלטינס קשר אחורי,קונטה בלם,אבישי כהן מגן ימני).
    ברגע שהוא עשה לו דווקא,והלך עם האמת המקצועית שלו (רחמנן ניצלן) לטביב זאת הייתה פגיעה ישירה באגו,וכל הזובור שמימר חוטף עכשיו זה אך ורק בגלל שהוא פגע ברגשות של הרודן התימני.

מי שקורא מבחוץ חושב שזאת טלנובלה ולא קבוצות כדורגל. בעצם גם סער פדידה באלופה עש אותו דבר לאלון מזרחי...

14. סיונרה Member

יש גם בוסים שמפטרים מאמנים על פחות. אנחנו מדברים על התנהלות נורמלית.

15. Raulito Madridista

לא צריך את הכותרת המפוצצת ב-'ידיעות אחרונות': 'מי כאן הבוס' כדי לתהות מה עושה אלי אוחנה בבית"ר ירושלים. הוא צריך לבדר ולמכור מנויים וחולצות? הוא מדבר רק כשנוח? הוא לא אמור להכניס קצת שפיות בקבוצה הזו ובקפריזות של טביב? בית"ר מתנהלת כמו קייטנה. העיקר בתחילת הקיץ החמאנו שהיא יחסית סגרה את הסגל די מהר. טביב אלוף בלהנחית מאמנים בינוניים לבית"ר כפרנצ'יפ ואחר-כך להפוך אותם לסמרטוט. דראפיץ' לא הסכים לזה ולא המשיך ואני משוכנע שהוא לא מתחרט. מימר ששיחק יותר התקפי מרב"ש והצליח לא רע אשתקד - לא יקבל עוד צ'אנס בקבוצה כזו ואני מבין למה הוא נשאר, מקווה עבורו שיקבל את מלוא שכרו וילמד את טביב לקח. תהנו עם 'הפילוסוף' גיא לוי

מצב נושא:
הנושא נעול.