בית"ר ירושלים - נושא חשוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י המלך בניון הראשון, ‏11/11/02.

1. המלך בניון הראשון Member

אנשים אתם צריכים להבין משהו..........
    גם אני, עד כמה שאני שונא את בית"ר, מתחיל להבין למה זה חשוב שבית"ר תתחזק ולא תהיה קבוצת אמצע טבלה ומטה...
    אני אומר לכם עכשיו שתאומים, שחר והרציקוביץ' יושבים ומתפללים בשבועות האחרונים שבית"ר תתחיל לנצח כבר.......

אתם צריכים להבין שבלי בית"ר אין ליגה! בלי בית"ר חזקה במשחק בינה לבין קבוצות הצמרת במקום לראות 20,000 אוהדים אתם תראו אולי 10,000. בלי בית"ר חזקה הליגה תאבד מהעניין שבה והיו"רים של הקבוצות ירוויחו הרבה פחות ממכירת כרטיסים

אז אני לא אומר שהיא צריכה להתחיל לדרוס את הליגה.. אבל בכל זאת, יאללה בית"ר להתעורר

תגידו מה דעתכם בנושא

2. המלך בניון הראשון Member

וזאת תגובה חשובה מאוד לכל אלה שאומרים שבית"ר צריכה לרדת ליגה.........

מעניין מה יהיו התגובות של אוהדי שאר הקבוצות ובעיקר בית"ר

3. AFC Member

אוי ואבוי, זה מה שחסר לנו, אוהד מכבי חיפה בעד בית"ר...

תבין, מה שאתה אומר פה זה ממש מקומם. בית"ר ירושלים צריכה להישאר בליגה כדי לממן את הקבוצות של יעקב שחר, אבי לוזון, לוני הרציקוביץ', מושיק תאומים ודוד ביטן? אם כך, הבה נלך לליגה השניה!

4. המלך בניון הראשון Member

מצטער להגיד לך אבל אתה בדיוק צודק

וכל מה שאני אמרתי זה עובדות..

מה לעשות.... בית"ר הרי כבר לא תזכה באליפות או תגיע לאופ"א, אבל לגרום לקופות של הקבוצות לצמוח היא בהחלט יכולה

5. Reyes Member

תמיד ידעתי שאוהד חיפה לא יכול להגיד משהו באמת טוב על בית"ר!

אני כבר יודע לאן הדיון הזה יתפתח אבל לא משנה, בינתיים אל תנעלו.

6. AFC Member

תשמע חביבי, אני לא יודע מה איתך, אבל בית"ר ירושלים לא נוסדה בשביל רווחת מנהלי הבנק של מושיק תאומים. האנשים שהקימו בזיעת אפם את המועדון לא חלמו שכל עבודתם תהיה לערימת בוחטות אצל הכיס של יעקב שחר.

אתה גורם לי לרצות לרדת ליגה, רק כדי לראות את הפרצוף של יו"ר המועדון שלך.

7. יוגב אסולין Guest

ברור שבית"ר חשובה לליגה בגלל הקטע של הכנסות. אולי השנה הזאת עבודה מבחינתם ואני מאמיןגם שנה הבאה מבחינת תארים.

אבל.. בית"ר מועדון מספיק ענק כדי שיוכל להעמיד את עצמו על הרגים תוך שנתיים 3 מהיום. ולהעמיד קבוצה לא פחות טובה מאשר כל היריבות של הצמרת. מגרש ביתי קהל דוחף אנשים שיזרימו כסף והכל יש לה. אוקי אז קורה שבית"ר נמצאת עכשיו במשבר עונה שניה ברציפות ולא מצליחה מפה ועד להגיד שבית"ר מיועדת רק על מנת לממן קבוצות אחרות יש טעות.

בית"ר בהחלט נותנת הרבה צבע לליגה ובהחלט יכולה למלא מגרשים שלמים רק באוהדים שלה. וזה דבר שנאמר לזכות בית"ר. אבל אני מאמין שבית"ר עוד תיזכה בכמה וכמה תארים.

בית"ר חשבו מאוד לליגה הישראלית בגלל כל מה שאמרת וגם כי היא אמורה, יכולה, צריכה וחייבת בשבילה ובשביל האוהדים שלה להיות קבוצה שמתמודדת על כל התארים כל שנה. ולפעמיים תתרסק ולפעמיים תדרוס

8. D.j B.j-jova Member

צודקים מי שפתח את הנושא, ליגת העל ללא בית"ר זאת לא ליגה אמיתית...

9. Fernando Cavenaghi Member

ביתר צריכים עונה אחת בליגה לאומית, כדי להיפטר משחקנים כמו טלקר וזוהר או הזרים הטיפשים. רוב הסיכויים שביתר גם בעונה ממוצעת עולים מליגה לאומית, אז זה לא נורא.

10. יעקובו Member

נכון שליגת העל לא שווה בלי בית"ר אבל באותה מידה אפשר להגיד על מכבי ת"א ומכבי חיפה

אתה גם לא מצפה שקבוצות שמשחקות נגד בית"ר יתחשבו בזה שהיא חשובה או לא לליגה המטרה היא לנצח ואין שום שיקולים אחרים

11. Fernando Cavenaghi Member

אני לפחות מקווה שהוא מתכוון לזה שביתר צריכה לקחת את עצמה בידים לא רק בשבילה אלא בשביל כולם בליגה, ולא דברים כמו בית שאן או סתם לא להתאמץ מולם

12. יעקובו Member

התכוונתי בצורה ברורה שבית"ר צריכה לשחק בשביל עצמה בלבד כמו שכל קבוצה אחרת צריכה לשחק בשביל עצמה, הבעייה שבית"ר תפסה פוזה כאילו הליגה לא תתקיים בלעדיה ובזה היא טועה
    הליגה הייתה לפני בית"ר ואם היא תרד ליגה(למרות שלא סביר)הליגה תתקיים גם בלעדיה

13. D.j B.j-jova Member

יודע מה? אתה צודק... זכור לי פעם שירדנו לארצית (אז הליגה שנייה) ואז אחרי שנה חזרנו לליגת העל ולקחנו אליפות כך שאולי זה יעזור...וזוהר לא צריך להעיף!

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליגה זקוקה לבית"ר,בית"ר מיצגת את הכדורגל בישראל לטוב ולרע............

15. יעקובו Member

בית"ר לא מייצגת את הכדורגל הישראלי אלה את עצמה כי עד כמה שזכור לי הסמל על החולצה הוא של בית"ר ירושלים ולא של נבחרת ישראל