בית"ר ירושלים - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏10/6/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסיבה שטרם התבררה, הדיון של בית"ר ירושלים נעלם לפתע. בהנחה שלא נצליח לשחזר אותו, זה הדיון הרשמי של בית"ר ירושלים מהיום והלאה.

ובכן, בית"ר מסיימת עונה בינונית במקום הרביעי ופניה מועדות לעונה חדשה. כבר בשבוע הבא היא תשחק נגד שירוקי מבוסניה בגביע הטוטו באצטדיון בלומפילד.
    עזבו את הקבוצה נכון לעכשיו: אבי נימני, אינדיו פריירה, אנדרה קלדיירה, פבריציו בנטו.
    הצטרפו לקבוצה: ליאור אסולין (נרכש כל כרטיס השחקן שלו), יואב זיו, מזואה אנסומבו, ג'ף טוטואנה, אלן מסודי.
    מועמדים להצטרף: דקל קינן, תומר בן יוסף.
    האריכו חוזה: דוד אמסלם, עופר טלקר.
    על סף עזיבה: טל בנין.

כמו כן, אלי אוחנה ממשיך לחפש אחר חיזוקים למרכז ההגנה. אתם מוזמנים לעדכן על השחקנים אם שכחתי משהו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/05
  2. Melixon 15 Member

נעלם... אתה מנהל פה לא?
    דיברת עם ג'רי בית הלוי?

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו את הצד הטכני בצד. שכחתי מישהו ב"עזבו" ו"הצטרפו"?

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הדעה שלי על בית"ר ירושלים קצרה ופשוטה.
    יש לה שחקנים מצוינים, מבחינת סגל היא אולי השלישית הכי טובה בליגה, ובקלות עם קצת רצון ואמונה מצד הקהל התומך (ולא הקומץ הגזעני) יכולה להתמודד על האליפות.
    אבל כל עוד אדון אלי אוחנה נמצא על הקוים, אין להם סיכוי להתברג בין החמישייה הראשונה, בחיים לא.

5. נדב מיכאלי Member

קודם כל סיכום העונה שחלפה לה :
    אומנם בית"ר סימה במקום הרביעי המכובד אבל הטבלה בהחלט לא משקפת את המציאות.
    בית"ר השנה הציגה כדורגל טוב שמתאים למקום 4 רק לפעמים היו לה הרבה תצוגות נפל בגלל זה אני לא מכנה את העונה הזאת כגדולה (בהתחשב בעובדה שגם 2 התל אביביות לא נאבקו בצמרת,הפועל פתח תקווה בשנה קשה,הפועל באר שבע -עד לא מזמן קבוצת צמרת טיפוסית ירדה ליגה-מקום 4 הוא כישלון).
    לגבי העונה הבאה: הצטרפו כמה שחקנים מוכשרים מאד בחלק ההתקפי.
    מה עם ההגנה?
    שאלת מיליון הדולר כרגע בבית"ר .
    הכל תלוי בהגנה,אם תיהיה הגנה טובה תיהיה גם קבוצה טובה ויציבה (מילה שכיחה בירושלים בשנים האחרונות).
    הציפיות שלי לעונה הבאה : למרות אוחנה,למרות הכל -מקום 3-4 עם כדורגל יפה ,המודל שלי לשנה הבאה - בית"ר שנת 95-96 ,קבוצה מלהיבה,אטרקטיבית,תוססת,צבעונית,מביאה קהל בהמוניו למגרשים,מפיחה רוח חיים בדבר הזה שניקרא כדורגל ישראלי.
    הבעיה של בית"ר שאין לה מאמן טוב (אני לא אתפלא אם שנה הבאה נסיים מקום 7-8 )
    מאמן נורמלי (פניג'ל אתה אידיוט ומוכיח את זה כל פעם מחדש ,פעמיים תוך שנה שקשטן פנוי ,אז במקום להביא אותו אתה מחתים את אלי "מוריניו הישראלי" אוחנה כבר בחודש מרץ מהפחד שאולי מילאן תיקח אותו.טמבל) היה סוחף את בית"ר קדימה.
    אני מהעונה שחלפה אקח איתי רק את המשחקים היפים כל השאר -לא מעניין ולא שווה שיזכרו אותו.
    הליגה שנה הבאה תיהיה קשה ומעניינת יותר מהשנה,וזה יהיה המבחן השלישי של אוחנה (ב-2 המבחנים הקודמים הוא נכשל)..
    לפני שנתיים המבחן של אוחנה היה לבנות שלד צעיר לקבוצה -נכשל
    השנה ציפו שאוחנה ביחד עם נימני ואסולין יקח את בית"ר למקומות 2-3 ולא מקום 4 בצליעה (עם קביים).
    שנה הבאה הציפיות -כדורגל טוב,מגרשים מלאים -החזרת הביתריות .האם זה יקרה?כמו הסיכוי שטועמה ועבאס סואן יחתמו מחר לחמש שנים בבית"ר.

6. Adriano10 Member

שכחת את בנטו שעזב.

7. נדב מיכאלי Member

מסכים איתך.
    אוחנה לא מאמן של צמרת (אני לא לוקח את העונה הזאת כדוגמא )

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק. הוספתי אותו.

לגבי בית"ר, בטח שעם הגנה כל כך חלשה (בינתיים עוד צריך לבנות אותה מחדש) הם לא ב-3 הטובות בליגה מבחינת סגלים. עם כל הכבוד, גם הרכישות החדשות בחלק ההתקפי לא מביאות להם התקפה יותר טובה משל מכבי ת"א ומכבי חיפה, וללא הגנה, גם מכבי פ"ת יהיו חזקים מהם. אבל רק חודש יוני.

9. Adriano10 Member

לדעתי זאת העונה האחרונה של אלי אוחנה בבית"ר .
    אולי אפילו באמצע העונה.
    הציפיות עלו ומאמן אמצע טבלה כמוהו כבר לא יכול לספק תירוצים על החוסר בשחקני רכש.
    נותנים לו להביא את מי שהוא רוצה,בהגבלה.

10. נדב מיכאלי Member

הלוואי שיעיפו אותו כבר ויביאו את מלמיליאן או יוסי מזרחי

11. Adriano10 Member

צריך להביא את קשטןןןןןןןןןן
    רק קשטן יביא הצלחה לבית"ר.
    חבל שפני-ג'ל לא מבין את זה.

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

גל, יש משהו במה שאתה אומר.
    אבל אני מאמין שכמו שאוחנה אמר, כל שחקן שהוא ביקש, קיבל.
    בית"ר שמו למטרה את ג'ובאניני, דקל קינן ותומר בן יוסף, 3 שחקני הגנה שלדעתי דווקא יכולים להיכנס להגנה השלישית הכי טובה בליגה.
    הבעיה של בית"ר היא לא הכיס, אלא השכל. אלי אוחנה היה שחקן ענק, אולי הסמל הגדול ביותר של בית"ר (ביחד עם מלמיליאן), אז מה? אז מה??? הוא פשוט לא יודע לאמן. אלי אוחנה הוא אחד שמדבר ללב של השחקנים ולא ליכולת הטכנית שלהם. אין לו טקטיקה בגרוש וגם בזרים הוא לא פוגע. אז למה למשוך את זה עוד ועוד? לבית"ר יש פוטנציאל ענק, חבל.

13. יוגב אסולין Guest

מצטער על הדיון שנעלם.. עדין בודקים.. למרות שזה ניראה ממש ממש מוזר - כמו כן עם מישהו שם לב לעוד דיון כלשהו שנעלם שיעיר את תשומת ליבנו. תודה.

ולעניין בית"ר..
    בקבוצה הולכים על חיזוקים את האמת כבר במהלך העונה הקודמת היו שמעוות על הכיוון ורצו לעשות את זה עוד לפני מכבי ת"א. כמה הליכים מנהלתיים האיטו מעט את ההכנות לעונה.. אבל עדין אין ספק בית"ר מעמידה קבוצה מאוד מעניינת כבר כרגע..

הרבה שחקנים צעירים ובאמת רעבים. שחקנים ע המון כישרון שיכולים להיות מודל של קבוצה זולה ומוכשרת ינסו לטפס מקום אחד או שתיים לעומת השנה האחרונה ויש להם סיכוי טוב.

כרגע החלק הקדמי של הקבוצה שכולל את אינסובו טוטאנה וברק יצחקי ניראה מעולה. הקישור דורש מישהו בעל שיעור רב קומה.. (דובר על דגו אני שמעתי) וההגנה צריכה גם כן. בגדול פינג'ל מדבר על זה שיבואו עוד 5-6 שחקנים חדשים לבית"ר כדי להעמיד קבוצה לצמרת הליגה.

אנחנו ניראה האם שוב הכל יפול או שאולי עכשיו המנורה תאיר מלמעלה את הליגה

14. נדב מיכאלי Member

אם היו קובעים מאמנים לפי מה שהם היו בעבר ,היית רואה היום בקבוצות בכירות בליגת העל מאמנים כמו יעקב הילל,עופר מזרחי ושמוליק לוי.
    אוחנה היום מאמן רק בגלל היותו שחקן .
    אבל תומכי אוחנה גם יגלו יום אחד שאוחנה עם כל הערכה ,האהבה והכבוד שאני מייחס לו : לא מאמן שיכול להוביל את בית"ר קדימה.
    אנשים מתלהבים ממקום 4 .
    אני לא .אני גם לא מתלהב מהאינטרטוטו .
    רוצים לראות תומך אוחנה מצוי ?
    זה אחד שרואה תמונה של אוחנה שלא קשורה לכדורגל נניח בעיתון כמו "פנאי פלוס" .
    למשל : "אלי אוחנה ניראה בבר בתל אביב בשעה מאוחרת" .
    אותו תומך אוחנה רואה את התמונה וכותב דבר כזה : וואי תיראו איזה מלך אוחנה,יושב בבר 2 מטר מהבית שלי ,ותיראו איזה מקצוען גם מבלה בברים וגם מצליח כמאמן -ויוה אוחנה
    בדיוק ככה.
    תגובות ומעשים שלא קשורים לחיים.
    פניג'ל יא אידיוט למה החתמת אותו לעוד עונה כבר בחודש מרץ?מה כל כך בער לך ?

15. ozi Member

למה אתם כ"כ נגד אוחנה?
    למה מקום 4 לא מספיק טוב?
    הסגל של בית"ר העונה לא היה יותר מהרביעי בטיבו בליגה.
    עם קשטן בעונה האחרונה, לאיזה מקום בית"ר הייתה מגיעה??