ביזיון בהתאחדות,פשוט ביזיון!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏23/5/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחצי הגמר,פנה אחד מאוהדיה הנכים של הפועל באר שבע להתאחדות,וביקש לקנות כרטיס למקום ישיבה של נכה,ההתאחדות לא הסכימה.
    בהתאחדות לכדורגל הסבירו לו שלחצאי-הגמר יש רק 50 כרטיסים בלבד לנכים, וכולם ניתנו לאנשי "בית-הלוחם" בת"א.
    האוהד לא הלך לחצי גמר.
    הידיעה הגיע ליו"ר מועדון האוהדים של הפועל באר שבע,דודו עזריה ששלח מכתב חריף ליו"ר ההתאחדות גברי לוי.
    הנה הכתובת ללינק הראשון,שמפרט על המקרה,ותוכן המכתב ליו"ר ההתאחדות:
    http://www.one.co.il/next.asp?id=37548&Bz=...yid=1&tableid=1

גברי לוי כמובן טען שהוא לא קיבל שום מכתב,אולם כאשר אירגוני הנכים אימו ללכת לבג"צ גברי לוי "פתאום מצא את המכתב",והנה התגובה של דובר ההתאחדות:
    "לצערנו יש במדינת ישראל עשרות אלפי נכים וצריך למצוא פתרון כך שיהיה ארגון מסודר שייצג את כלל הנכים.ההתאחדות לכדורגל לא יכולה לעמוד מול כל פרט".
    דודו עזריה כמובן כעס מאוד על התגובה,ושלח מכתב תגובה לנשיא המדינה משה קצב:
    http://www.hapoel-beersheva.com/community/...=&threadid=4273
    ככל הנראה,אותו אוהד,שהחיים לא האירו לו פנים,לא רק שלא היה בחצי גמר,ככל הנראה גם לי יהיה בגמר.
    תגובות?

2. ליהי Member

אותי תגובת ההתאחדות לא בדיוק הפתיעה
    אבל לפי מה שהבנתי יוסי אורה מנכ"ל הפ' ב"ש מתכנן להיכנס בהם בכל הכוח בגלל המקרה הזה, וסיכויים טובים שהאוהד הנכה כן יזכה לראות את המשחק גמר ועוד מיציע הכבוד.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעי אני מקווה שהאוהד הזה אכן יראה את המשחק,אבל המאבק כאן הוא לא רק בשביל האוהד הזה,אלא כל אוהדי הכדורגל בארץ,שהמזל לא האיר להם,ובגלל היותם נכים הם לא יכולים לראות משחקי כדורגל.
    בתקווה,ששנה הבאה,כל נכה שירצה לראות משחקים כמו החצי גמר והגמר,יוכל.
    וגם עם המקרה יפתר,ההתנהגות של ההתאחדות זה פשוט ביזיון.

4. ליהי Member

אני מקווה שזה לא חדש לך
    ההתאחדות בישראל היא בהחלט ביזיון בפני עצמו ולא צריכים מקרים מבישים כאלה בשביל להוכיח את זה.

אבל הפ' ב"ש לקחו יוזמה ואני בטוחה שהם התכוונו לכל ציבור האוהדים הנכה שלהם ולא רק לאותו אוהד אחד.
    זה רק חבל שאנחנו צריכים להגיע למצב שקבוצה צריכה לשבור את הראש בשביל זכויות האוהד שלה עם ההתאחדות.

5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לכם הרבה במה להאשים את ההתאחדות, מה לעשות שבאיכסטדיון ר"ג יש סה"כ 50 מקומות לנכים. זה שנתנו את כל הכרטיסים לבית הלוחם זה לא הוגן, אבל במילא אין להם טעם להוציא למכירה את הכרטיסים כי יש רק 50, ואז שוב יהיו אוהדים שמקטרים כי אין להם מקום שבו הם יכולים לשבת בשקט.
    הבעיה לפי דעתי היא באיכסטדיון ר"ג, למרות שהם האיצטדיון היחיד עד כה שבנה יציע לנכים, אפשר לאכלס אותו רק ב50 כאלה, אז במקום לבנות רמפה אחת קטנה מעל ליציע התחתון ביציע 3 היה צריך לבנות רמפות לאורך כל הצד בעל הגג, ואז כבר היה יותר מקום.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמה צהובה יש לך טעות.
    לאותם נכים אין יציע,הם מצוים על כר הדשא.
    עזבי שיש יציע לנכים,והוא לא נפתח בגלל בעיות מטומטמות(כבר חצי שנה ההתאחדות מזניחה את עניין האישורים,שאמורים לפתוח רשמית את היציע).
    בנוסף,ההתאחדות מודה באופן מלא,שהיא מקבלת אלפי,את קולטת,אלפי פניות בנושא,אבל אין מה לעשות.
    עזבי את זה,שההתאחדות הייתה יכולה לשריין לאוהד הנכה מקום אחד ולהגיד שהנושא יטופל,אפילו את זה היא לא עושה,אז רגע מה המטרות של ההתאחדות לכדורגל עם לא זה.
    מה אתה היית מרגישה,בתור אוהדת של קבוצה,שחיכת וציפת לחצי גמר או לגמר,ואת רוצה לבוא,אבל ההתאחדות אומרים לך לא.
    זה כמו לעשות סלקציה,ולא להכניס אנשים בגלל הנכות שלהם,פשוט בושה.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם הבלרינה אשמה..
    שיעיפו אותו כבר..הוא מתפטר וחוזר בגלל גימיקים מטומטמים...שיעוף כבר!

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו מדינת ישראל למה ציפיתם בדיוק?

השחיתות חוגגת והשכונה שמחה
    עשה לי טובה ואני יעשה לך ככה זה פה בארץ

הליגה בארץ וכל מה שהולך סביבה לעומת אירופה זה ליגה ז...עזבו לעומת אירופה...לעומת סלובניה...זה ליגה ג...מבחינת התנהלות

9. ילדה Member

הוא קצת כבד מכדי לעוף :cry:

איזה נוד ניטפלללללללללללללללללללל
    התחביב שלו זה להרוס....

10. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה, אז מה אתה רוצה שההתאחדות תעשה, חוץ מלפתוח את היציע לנכים, שתזמין אלף נ כים לשבת מסביב למגרש? נראה לי מאוד בטיחותי בשבילהם. וה50 "כרטיסים", לפי מה שהבנתי ממך, הם רק מחווה טובה מצד ההתאחדות שהביאה 50 נכים שלפני זה לא חשבו אפילו על ללכת למשחק כדורגל כי הם לא יוכלו לראות, אז בס"ה ההתאחדות עשתה מעשה טוב, זה שהיא הזמינה רק נכים מבית הלוחם זה לא טוב.
    וגם לא צריך להאשים את גברי בהכל, הבן אדם ניסה לעשות מעשה טוב.

11. ילדה Member

כמו תמיד...
    ניסה לעשות משו טוב :?

(או שלא)

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראי..לא משנה מה הוא ניסה[טוב משנה קצת..] אבל עצן העובדה שהאוהד לא נכנס למגרש עקב זה שהוא נכה זה נראה רע מאוד מצד ההתאחדות והחברה הישראלית בכלל..
    יש בעיה אחרי שהזמינו 50 אנשים מבית הלוחם?תפתחו עוד יציע עם מקומות מתאימים..לא יודע מה..לא סתם הוא יו"ר ההתאחדות שיחשוב[אפילו שזה מאוד מאוד קשה לאנשים מסויימים..גם אני נתקל בבעיה הזאת..]

13. ילדה Member

לחשוב במטרה לעזור לאחרים???? גברי לוי??? :shock:
    אחי...הדרישות שלך טיפונת מוגזמות :wink:

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר הפנייה לנשיא,החליטה ההתאחדות את הדבר הבא:
    בהתערבות בית הנשיא ואצטדיון ר"ג הוסדרה בעיית כניסתו של רון זיסו(האוהד הנכס שלא נסע לחצי גמר בגלל היותו נכה) למשחק גמר גביע המדינה.
    כזכור, ההתאחדות הגבילה את כניסתם של 30 נכים בלבד למשחק הגמר, גם הם נכי צהל בלבד חבריבית הלוחם .
    מועדון האוהדים של הפועל באר שבע יצא למאבק בעניין ולפחות במקרה הספציפי רשם ניצחון כשהיום התבשר רון זיסו שימתינו לו שני כרטיסים .
    הבעיה בכלל מצד שני רחוקה מפתרון, ההתאחדות לכדורגל מצידה ככל הנראה תתמקד להתחמק מהפקסים שנשלחים אליה ולא תתפנה לפתור את הבעיה בצורה יסודית.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חרא של התאחדות..צריך להעיף את גברי בכוח
    זה פשוט ביזיון שנכים לא יכולים ללכת למשחק כדורגל..כמה זמן עוד נשאר לנו לסבול אותו?