בטיס וויאריאל עושות היסטוריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י ASROMA, ‏29/7/05.

1. ASROMA Member

לשתי הקבוצות כידוע זוהי הפעם הראשונה במפעל , אם כי לצוללת הצהובה יש ניסיון אירופאי די עשיר , בהסתמך על השנתיים האחרונות בהן הגיעה לחצי גמר ורבע גמר גביע אופ"א מה שאמור להוות פקטור.
    לגבי בטיס המון שנים הם לא היו בגביע אירופאי לפי מה שאני זוכר , וזה באמת מבחן רציני לאחת הקבוצות היותר כשרוניות בליגה , מה שגם הם ביצעו רכש מרשים עד כה.
    לגבי ויאריאל לדעתי עם כל הכבוד לאברטון , הם לא צריכים להיכנס ליותר מידי בעיות מולם , באל-מדריגל אף קבוצה לא הוציאה נקודות בחצי האחרון של העונה שעברה ואברטון ידועה כקבוצת חוץ די גרועה וגם לא כשרונית במיוחד למרות הרכש שביצעו עד כה , ריקלמה , פורלאן , סנה , חוזה מארי אמורים לעשות את ההבדל בין הקבוצות.
    לגבי בטיס הגרלה קשה הרבה יותר , מונאקו קבוצה מנוסה מאוד במפעל , ומופיעה בדרך קבע בשלב הבתים שתי הקבוצות התחזקו בקיץ ושתיהן קבוצות בית מובהקות , בהחלט התמודדות שקולה מאוד מבחינת יחסי הכוחות רק שלמונאקו יש יתרון בכל מה שקשור לניסיון אני מאמין ביכולת של בטיס לעבור את מונאקו אבל קל זה בכלל לא יהיה.

דעתכם בנושא?

***אשכול זה יכול לשמש כאשכול "הספרדיות באירופה" להמשך העונה ***

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם לדעתי ויאריאל הרבה יותר טובה מאברטון, ואני בכלל לא מזלזל, אבל רק הפתעה תאפשר לאברטון לעבור את ריקלמה וחביריו.
    לבטיס משימה קשה ביותר, מונאקו התחזקה בצורה מרשימה ביותר, הולך להיות משחק אדיר לדעתי, לדעתי ההיי לייט של ההגרלה!

3. Engel Del Madrid Member

בטיס ומונאקו? מעניין מאוד... תודה רבה לליגת האלופות שרק אצלה אפשר לראות היתקלויות מעניינות שכאלו..
    ויאריאל ואברטון? ויאריאל.

4. Bensh Member

אם יורשה לי להמר -
    שתי העולות מצמד המפגשים יהיו ויאריאל ומונאקו.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויאראיל תעלה..
    לגבי בטיס אני לא בטוח,לדעתי מונאקו עדיפה.

6. burning soil Member

ויאריאל פייבוריטית לעלות אבל לא הייתי מזלזל כ"כ באברטון,יש להם מה להציע לדעתי.

7. ניוקאסל בדם. Member

שום קבוצה במפעל לא תימנע מבטיס להעפיל לשלב הבתים. בטיס עדיפה על מונאקו ותוכיח שיש פוטנציאל ותפתיע את כולכם העונה.

בקשר לרכש...איזה רכש בטיס עשתה עד כה??

8. Yeste Member

ריוורה (לבנטה),נאנו(חאטפה),חואנלו(נומנסיה),סיסקו(ולנסיה ) ומיגל אנחל(מאלגה).
    ריוורה וסיסקו באו בעיקר בכדי לחזק את הרוטציה,למרות שריוורה יכול איכשהו להשתלב בהרכב,סה"כ הוא שחקן מעולה.
    נאנו היה אחד השחקנים הכי מבוקשים בקיץ,לבטח אחד מהתגליות של העונה שעברה .בלם צעיר ומבטיח שהיה מבוקש גם באנגליה וגם אצל סביליה ודפור'.
    חואנלו-קיצוני שמאלי צעיר מנומנסיה שהיה השחקן הטוב ביותר שם בעונה שעברה.
    מיגל אנחל הוא קשר 50\50 שבא ככול הנראה להחליף את פרננדו שהתחיל את העונה טוב וסיים גרוע.שחקן ענק!

ההרכב המשוער של בטיס לעונה הבאה :
    דובלס
    מיילי-חואיטו-נאנו -?
    אסונסאו-מיגל אנחל-ארזו(ריוורה)
    אדו-חואקין
    אוליבירה
    4-3-3

כמו שזה נראה ,צריך להגיע עוד מגן ימני בשביל לסגור את הסגל. בהתחלה דיברו על סיסניו,אבל בינתיים הוא ירד מהכותרות.

לגבי ויאריאל ,ההרכב כמעט ולא השתנה. בינתיים פלגריני עשה רק שינוי אחד לא ממש משמעותי -טקינרדי במקום בטגלייה שעזב לבוקה ג'וניורס.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/05
  9. ניוקאסל בדם. Member

הרכש לא רע בכלל.קבוצה ספרדית אמיתית. אני חושב שעם סיסיניו יגיע הולכת להיות השנה חגיגה בבטיס.
    אם כל הכבוד למונאקו...נראה אותה העונה רק באופא.
    בטיס עדיפה ורצוי שתשחק בליגת אלופות.

ואמוס ואמוסססססססססססססס

אני כנראה האוהד היחיד בארץ של בטיס.

10. ASROMA Member

בהגנה לדעתי ריבאס וחואניטו יהיו בלמים פותחים , בצד ימין משחק וארלה , מגן תוקף כזה.

אני אמנם לא אוהד מושבע אבל מאוד מסמפט את הקבוצה הזו , לדעתי אם היא תעפיל לצ'מפיונס היא תיכנס לתודעה הרבה יותר גבוהה גם בארץ ובכלל באירופה.

11. Yeste Member

כידוע לכם,היום בערב ייצאו לדרך משחקי השלב האחרון במוקדמות ליגת האלופות .כאמור,בטיס וויאריאל תשחקנה מול מונאקו ואברטון,בטיס מארחת את הצרפתית במשחק הראשון ברואיז דלו פרה ו-ויאריאל תצא לגודיסון פארק .
    בטיס -מונאקו (11:00 ,שעון ישראל-שופט:גרהם פול ,אנגליה)
    הרכבים משוערים :
    בטיס
    טוני דובלס;מיילי,חואניטו,ריבס,לואיס פרננדז';ריוורה,אסונסאו,מיגל אנחל(ארזו);חואקין,אוליבירה ואדו(פרננדו)
    מונאקו
    רומא;מייקון,סקילצ'י,ג'יבט,אברה;ברנרדי(זיקוס),מריים;סורלין,קאפו(מאולידה);צ'בנטון ואדביור.

*אדו ,החלוץ\קיצוני שמאלי הברזילאי המחונן של בטיס ,בספק למשחק בגלל פציעה.
    *ריוורה,הרכש הטרי מבטיס, צפוי לערוך את הופעת הבכורה במשחק רשמי,מיגל אנחל בספק ,כיוון שלורנצו סרה פרר עדיין מתלבט בינו לבין ארזו.
    http://www.marca.com/fotos05/betis05/arzu_golpea.Xxx
    מכות בין אסונסאו לארזו באימון אתמול .

אברטון-ויאריאל (10:00,שעון ישראל-שופט:אוברדו,נורבגיה)
    הרכבים משוערים:
    אברטון
    מרטין;פיל נביל(יובו),ווגהן,קרולדרופ,פיסטנה;דיויס,ארטטה,קהיל,קילבן;מקפהדן,בטי(וויר)
    ויאריאל
    ברבוסה;חאבי ונטה(קרומקאמפ),גונזלו,קיקו אלברז',ארואברנה;סנה,חוסיקו(טקינרדי),סורין;ריקלמה,פוראלן ופיגרואה
    http://img243.imageshack.us/img243/692/gfgrecorte3qk.Xxx
    -------------

בנוסף לשני המשחקים האלה ,שתי קבוצות ספרדיות נוספות תשתתפנה היום במשחק הראשון מתוך שני משחקי גמר האינטרטוטו.
    דפורטיבו לה קורוניה תארח את מרסיי ,ו-ולנסיה תתארח אצל המבורג .

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/05
  12. Spanish Weapon Member

ויאריאל ובטיס עולות

לה קורוניה לא מנצחת בגמר וגם ולנסיה לא כל כך בטוח.

13. nimi Member

o.k betis nitzha bedaka 90 mishaar nitzahon shel luis edu
    iie kashe meod be monaco etze ani mavtiah(ani bead betis kamoovan)c

leoomat zot viareal eevira et aahraa lesfarad ve akol talooi ba aharei nitzahon al everton be anglia

L. Figueroa evkia et arishon laorhim bedaka 27
    J. Beattie ishva zmanit bedaka 42
    leahar 3 dakot bilvad betosefet azman shel amahatzit arishona Josico hatam et totzaat asioom(2-1)ve eevir et aahraa le sfarad..sikooi katan she viareal tikashel

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הספרדיות עם ניצחונות, מצבה של ויאריאל נראה מצוין עם שני שערי חוץ, כך שהם חייבים להפסיד בבית בשני שערים או לספוג 3. לעומתה, בטיס תצטרך לסגור חזק בגלל שניצחה רק 0-1 את מונאקו, ולקוות לגנוב שער ו/או לא לספוג. אני לא בטוח לגבי בטיס, מצבם לא כזה מבטיח, אבל אני מאוד מקווה שיעלו.

15. Spanish Weapon Member

קח בחשבון שגם בליגה מונאקו לא מרשימה (נצחון והפסד)