בטיס ובארסה נפרדו בשיוויון 1-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏26/3/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת
    ריאל סוסידאד - דפורטיבו לה קורוניה 20:30

אספניול - אתלטיק בילבאו 22:30

ראשון

שעה ראשית 17:00

סלטה ויגו - סארגוסה

מאלגה - אלבסטה

ראסינג סנטאנדר - ולנסיה http://www.sport5.co.il/_Pics/TimeTable.Xxx

מורוסיה - מאיורקה

ויאדוליד - אוסאסונה

ויאריאל - אתלטיקו מדריד

בטיס- ברצלונה 19:00

ריאל מדריד - סביליה 21:00 http://www.sport5.co.il/_Pics/TimeTablePlus.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/3/04
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחרי תקופה מאוד לא טובה בספרד אני חושב שריאל מדריד תחזור למסלול הניצחונות מול סביליה. הרי אתם לא מצפים שריאל לא ינצחו עד סוף העונה נכון? וסביליה בבית זה משחק טוב בשביל מדריד כדי לחזור לעצמם. ולנסיה תנצח לדעתי למרות שסנטאנדר מסוגלת לנצח אבל הקבוצה הזאת עובדת יותר מדי על מצבי רוח. ולברצלונה מצפה משחק קשה מאוד ולא בטוח בכלל שרצץ הניצחונות בליגה ימשיך מה עוד שיכול להיות שהאכזבה הגדולה מאמצע השבוע נגד סלטיק תשפיע על הקבוצה.

ד"א, עדיין יש למישהו להגיד משהו נגד רייקארד?

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך יפה יהיה אם יוסי בניון יכבוש את שער הניצחון עבור סנטאנדר על ולנסיה.
    זאת תיהיה חצי נקמה על זה שקבוצת הכדורסל 'פחדה' להגיע ארצה.

אבל אני מעדיף שהנקמה הזו תדחה בעונה,אנחנו צריכים את ולנסיה מנצחת.

4. Barcik Member

אני מאוד חושש מהמשחק מול בטיס. תמיד פחדתי מהיום שאחרי ההפסד שיקטע את הרצף של בארסה (המשחק הראשון מול סלטיק לא נחשב כי הוא עדיין הותיר תקווה רבה לעלייה ולאחריו באה מורסיה). איני יודע אם השחקנים יצליחו שוב להתחבר מחדש מבחינה מוראלית באותו האופן המופלא. אני מפחד שכבר ביום ראשון נראה השפעה קטסטרופלית של ההדחה מאופ"א על המנטליות של הקבוצה. בהתחשב בעובדה שהיריבה היא בטיס בסביליה, אני לא רואה את בארסה מנצחת. ואני מאוד מפחד שאם וכאשר זה יקרה, ברצלונה לא תצליח לחזור ליכולת שאפיינה את החודשיים האחרונים.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

החששות לסיום רצף הנצחונות גובר כאשר פויול שנפצע ביום חמישי מול סלטיק בספק רב למשחק,גם ריזיכר לא כל כך בטוח במשחק הזה.
    וחאבייר סאביולה טס אתמול לארגנטינה למשחק של נבחרתו יחסר מהמשחק.

חדשות קצת טובות:
    פטריק קלייברט רץ ובועט.
    http://www.as.com/impresa/media/200403/27/20040327dasdai_12_I_SCO.Xxx

קלייברט החלים מהפציעה ומתאמן כרגיל.

בבטיס,מרקוס אסונסאו שנפצע לפני ארבעה חודשיים יחזור לשחק ואולי לפתוח,אבל למזלנו הכושר הלקוי שלו לא יתן לו להשלים 90 דקות.

6. raul madrid Member

הבעיה של ברצלונה ....אין חלוצים!

7. juva Member

תשובה שללא ספק מסכמת את הבעיות של בארסה מיום הקמת המועדון.
    אז נכון, קלייברט כרגע חזר מפציעה וסביולה בארגנטינה, אבל לבארסה דווקא כן יש חלוצים, יש את רונלדיניו ולואיס גרסיה שמסוגלים לשחק גם בחוד ויש את סרחיו גרסיה, שלא מקבל כמעט קרדיט מריקארד, אבל מדובר במלך השערים במונדיאל עד גיל 21 שנערך השנה באיחוד האמירויות. חוצמזה שגם ככה, מרבית השערים של בארסה העונה של באים מהחלוצים אלא דווקא מכיוון הקישור.
    הבעיה הרצינית באמת של בארסה לקראת המשחק הזה זה ההעדרות של פויול, מדובר בשחקן שפחות או יותר מחזיק את ההגנה של בארסה במו רגליו, מארקז(שגם לא מקבל מי יודע מה קדריט מריקארד) אמור להחליף אותו.

בקשר למשחק עצמו, מדובר במוקש רציני מבחינת בארסה, למרות התקופה הנהדרת שבארסה עוברת לאחרונה, אנו כבר עדים לירידה בכושר של בארסה בזמן האחרון(הניצחון מול סוסיאדד בא בדקה ה90, והתיקו מול סלטיק) המכה המוראלית אחרי ההדחה של בארסה מגביע אופ"א והעבודה שבארסה לא ניצחה אצל בטיס ב3 שנים האחרונות.
    הימור שלי: תיקו

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא נראה לי שאין חלוצים זאת הבעיה של ברצלונה.

קלייברט וסאביולה הם מספיק טובים ובארסה צריכה למצוא שיטה להוציא משניהם את המיטב, אם הם יעשו כך לברצלונה ממש אין בעיה בעמדה הזאת.

וזאת הבעיה של ברצלונה מאז ומתמיד? לא בטוח, באמצע שנות ה-90 רומאריו לבד יחד עם קישור טוב עשה לברצלונה התקפת מחץ.

9. juva Member

העניין הזה נאמר בציניות, אם יש בעיה שבארסה כמעט ולא סובלת ממנה זה בעית חלוצים...אולי הגנה לא משהו, אולי העובדה שאין בבארסה שוער דומיננטי כבר 10 שנים אולי זה שמתעקשים להביא מאמנים "מיוחדים"(ולא נכנס פה לדיון אם שרשרת הנצחות של בארסה זה בגלל ריאקד או לא), אבל חלוצים, ממש לא

פשוט מעצבנים אותי האנשים שבאים לפורום וחושבים שהם ימציאו מחדש את הגלגל עם ההודעות שורה וחצי שלהם

10. Romario Member

מחזור בהחלט טוב, עם כמה משחקים מאוד מעניינים לדעתי.

כבר היום יש משחק מעניין בין דפורטיבו לבין סוסיאדד. דפורטיבו תתארח באנאוטה אצל סוסיאדד שמעניין לדעת איך היא תשחק היום אחרי השער שהיא חטפה בדקה ה-90 מרונאלדיניו בקאמפ נואו בשבוע שעבר.

סלטה ויגו במשחק אולי הכי חשוב של העונה תארח את מחזיקת הגביע, בעוד שמאיורקה יריבתה על ההשיארות בליגה לא תתתקשה במיוחד במשחק נגד מורסיה שכבר הבטיחה את ירידתה לליגה השנייה.

משחק מעניין נוסף הוא סאנטנדר-ולנסיה. קשה לדעת האם הכושר הטוב שולנסיה נמצאת בו ימשך גם הפעם, שמולה תשחק סאנטנדר של יוסי שתשחק בחופשיות מכיוון שהיא לא בסכנת ירידה, וגם כרטיס לאירופה היא כנראה לא תיקח. לדעתי ולנסיה לא תנצח את המשחק הזה (הלוואי שאתבדה).

המשחק המעניין ביותר של המחזור הוא לדעתי בטיס-ברצלונה (ולא בגלל שבארסה היא קבוצתי האהודה).
    בארסה רחוקה ניצחון אחד מלהשוות את שיא כל הזמנים שהוא 10 ניצחונות רצופים בעונת 55-56.
    אחרי ההדחה מול סלטיק, מעניין לדעת איך בארסה תתאושש ללא סביולה (זומן לנבחרת) דווקא מול בטיס במנואל רואיז שמהווה איצטדיון בעייתי בשנים האחרונות לבארסה.
    קשה לי להבין למה ערוץ הספורט לא משדר את המשחק הזה, ושוב משדר את (ע)גלקטיקוס מול סביליה במשחק שלא מרתק במיוחד...

11. Barcik Member

בעיית החלוצים היא ממשית. רונלדיניו לא יכול לשמש כחלוץ בודד כי הוא לא יוכל לזנוח את התנועה עם הכדור, וישאיר באופן פרקטי את בארסה ללא חלוץ כלל. לואיס גרסיה מחמיצן כרוני. לואיס אנריקה, שכנראה ימלא את התפקיד הזה מחר, מגלה יכולת נוראית העונה. לפי דעתי, האופציה הכי טובה היא לתת לסרחיו גרסיה את הקרדיט, אך תקופה ממושכת מחוץ לסגל פגעה בכושר שלו.

"רומאריו", אני בכלל לא חושב שהמשחק בין סביליה לריאל מדריד הוא "לא מרתק". מונח פה הרבה מאוד על כף המאזניים - ריאל חייבת לחזור לנצח, עכשיו שבארסה וולנסיה נושפות בעורפה. סביליה צריכה את הנקודות כדי להשאיר לעצמה סיכוי להתברג לגביע אופ"א. וכמובן, מעל הכל יעמוד הצל של המשחק הקודם בין שתי הקבוצות העונה. בסופו של דבר, אני חושב שריאל מדריד תשכיל לקחת את 3 נקודות בקלות.

אני דווקא הייתי מסמן את ויאריאל מול אתלטיקו מדריד כמשחק לעקוב אחריו. שתי קבוצות אפרוריות למדי המסוגלות לכדורגל טכני ושוטף, במאבק על מקום לאופ"א.

12. raul madrid Member

נכון חוץ מסביולה לברסה אין חלוץ ברמה גבוה השנה וגם סביולה מרבה להחמיץ .....
    רונלדיניו שמשחק בתור קשר התקפי לא יכול לכ בוש כול משחק ברצלונה חייבים להביא חלוץ טוב כגון...
    טרזגה,אואן,קרספו(יש שמועות),זלאטן,טורס וכו"

13. Romario Member

זאת בעצם הסיבה למה המשחק הזה כל כך לא מעניין. אחרי כמה שבועות רצופים שריאל משודרת, הגיע הזמן שהעורכים והאחראים בערוץ הספורט יבחרו גם משחקים של קבוצות אחרות.

המשחק של בטיס ברצלונה לדעתי הוא מעניין פי כמה וכמה. בארסה ללא סביולה רוצה להשוות את שיא כל הזמנים מעונת 55-56 שהוא 10 ניצחונות ליגה רצופים, ומולה תעמוד בטיס שהיא קבוצת בית מובהקת. צפוי להיות משחק מעניין, ובטח שיותר מהמשחק של ריאל מדריד.

גם אני כמוך מקווה שסרחיו גרסיה יעלה בהרכב. רונאלדיניו לא צריך להתבזבז כחודאי, עדיף שישחק באגף השמאלי כפי שהוא שיחק ברוב משחקי העונה.
    ללכת על סרחיו גרסיה יהיה הימור די גדול, אבל אין אופצייה יותר טובה.

בעיית החלוצים של בארסה כבר ידועה לכולם, אני מקווה שבעונה הבאה ישכילו בבארסה, וישקיעו בעומק חלוצים ושחקני התקפה בספסל.

14. burning soil Member

מעניין לעקוב אחרי בארסה,פרט לגביע אופ"א הקבוצה עושה סידרה
    יפה של נצחונות,לדעתי אם בארסה תמשיך בקצב הזה בליגה(זה יהיה לה
    מאד קשה לשמור על רצף שכזה) אפשר לדבר עליה כמועמדת לאליפות למרות
    שהעונה עומדת להסתיים.

לולנסיה אסור לאבד נקודות באל סרדינרו,אבל אם תשחק נכון וכמו שהיא יודעת,לא
    תהיה לה בעיה מול ראסינג(אני מקווה שזה לא יהיה כך),תיקו יספק את סנטנאדר להערכתי.

15. Barcik Member

זוהי כמובן רק דעה שלי, זהו עדיין משחק מסקרן על הנייר.

אגב, בטיס היא כלל לא "קבוצת בית מובהקת" השנה. מתוך 38 נקודות, רק 20 נלקחו ב"דלופרה".