בושה!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Reyes, ‏15/8/03.

1. Reyes Member

היה להם את כל הזמן לנהל מסע על זכויות השידור והם לא עשו זאת:
    כנראה פתיחת הליגה תידחה ב3 שבועות. אני מת שהליגה כבר תחזור, ועכשיו הם רוצים להחזיר אותה עוד 3 שבועות, וזה אחרי פתיחת הלימודים. קיוותי שלפחות נוכל להתנחם בזה שיש ליגה בזמן הלימודים... :?
    התאחדות ארורה!

הכתבה המלאה מאתר ערוץ הספורט:
    האם ליגת העל בכדורגל שוב נדחית, והפעם בשלושה שבועות?

כזכור, בעונה שעברה נדחתה פתיחת הליגה בשל בעיות במכירת זכויות השידור של המשחקים בליגה הבכירה בישראל, גביע המדינה, גביע הטוטו, והליגה הלאומית.
    עפ"י "ידיעות אחרונות", נראה כי פתיחת העונה הבאה תידחה, ולא בשבוע אחד אלא בשלושה שבועות.
    גברי לוי, יו"ר ההתאחדות היוצא, כבר אמר למספר אנשים כי תהיה דחייה במשחקים, ולמרות שהודעה רשמית עדיין לא יצאה בעניין זה, ההחלטה, כך נראה, כבר התקבלה.
    ביום ראשון תתקיים ישיבה של מזכירות ההתאחדות לכדורגל, ושם נראה כי תתקבל ההחלטה הרשמית ותצא הודעה מסודרת. במידה ואכן יידחה מחזור הפתיחה של עונת 2003-2004, נראה כי הליגה תתחיל רק ב- 13.9, שלושה שבועות אחרי המועד המקורי לפתיחת המשחקים, וזאת בשל משחקי הנבחרת הקרובים במוקדמות יורו 2004, מול סלובניה ומלטה.
    המשחקים הבינלאומיים הקרובים של הנבחרת צפויים ב- 6.9 (בסלובניה) וב- 10.9 (משחק ביתי מול מלטה).

2. ליהי Member

אני חושדת ברצינות שאם ידחו את הליגה אני אשים קץ לחיי. כמה כבר אפשר לחיות בלי כדורגל ראבאק?!

ועכשיו ברצינות, אני לא מבינה מה היתה הבעיה של ההתאחדות. הם אוהבים להחזיק דברים חשובים על "הולד", זה מקרי שנובע מחובבניות ומרשלנות ואני לא רואה הצדק לסיפור הזה.

3. -94- Member

אין מה לעשות תמיד מי שרוצה ללחוץ יחכה לרגע הכמעט אחרון על מנת להתחיל את הבלאגן שלו ולמצוא את האיש מנגד לחוץ וכך אולי מתפשר מעט. אפשר ליראות את זה כל שנה בשביתות בבית ספר וכעט אפשר ליראות את זה גם פה אצלנו בליגה (כבר שנה שניה ברציפות) וחבל.

בכל מיקרה לעניין של זכויות השידור. יש הצדקה מסויימת לטלוזייה כי כל המדינה נמצאת כרגע במיתון די גדול ואין הצדקה לשלם הון על שידורי הכדורגל הישראלי. מה גם שהכל עובד בצורה של מכרזים שזה אומר מי שמציע הכי הרבה זוכה. ערוצים 1 ו 10 לא כל כך עשירים. וערוץ 5 + לא יכול לקנות כי הוא לא פתוח לכולם. אז לערוץ 2 אין שום סיבה לזרוק סכומים אסטרונומים.
    מצד שני ההתאחדות לא מוכנה תמורת כמה פרוטות לתת את הזכויות ומעדיפה אולי לשמור את זה למיקוח לשנה הבאה ולכן יש סיכוי שתציע בסופו של דבר את המשחקים בצורה של שלם וצפה. דבר שבטוח לא יכניס הרבה אבל יראה על רצינות ההתאחדות לשנה הבאה.

מה שאני מאמין שיקרה זה שהם יבואו זה ליקראת זה. והיחיד שיפסיד מכל זה. זה המצב הכלכלי של הכדורגל שלנו שגם ככה לא בשיאו. הרבה זמן הם קיבלו (בעיקר הגדולות) המון כסף מהטלויזיה ובשנים האחרונות ההכנסה הזאת נעלמת לאט לאט.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בושה???שכונה!!!אל מה החארות האלה מקבליפ כסף..עם איך שהם עובדים הם צריכים לשלם כסף..כמה נזק הם עוד יכולים לעשות שם כל החארות האלה????

נ.ב
    חארות=כל ההתאחדות ובמיוחד היו"ר ה"מתפטר".

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוי אוי בני זונות כל מי שיושב בהתאחדות.

אני כל כך זקוק לכדורגל והם לא מפסיקים לעשות שטויות!

מצדי שלא יהיו שידורים רבאק מי שבאמת רוצה שילך למגרשים למה הם תמיד פוגעים בנו לעזאזל.