בורוסיה דורטמונד 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י AS R, ‏23/7/17.

1. AS R Member

אם שחקן ספסל בדורטמונד נמכר ב 64 מיליון...

Jefecito אוהב/ת את זה.
  2. VAR Member

זה שחקן ספסל שיש לו מספיק קילומטרז׳ כדי להימכר ב64 מיליון

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא ראיתי שדיברו על זה, הבוס של דורטמונד ענה על השאלה לגבי רכש אפשרי של טימו וורנר וטורגן הזארד שאחד מהם כבר חתם את גורלו לא עם הבורוסיה.
    קרי האחד ככל הנראה קרוב להיות סגור (כנראה הזארד ) והשני (כנראה וורנר) לא יגיע.

לפי כל הסימנים הזארד שנה הבאה יגיע, לא יודע על איזה עמדה הוא ישחק, אבל מתחיל להווצר לבורוסיה עומס בעמדה.

4. AS R Member

אם הייתי צריך לבחור ביניהם, הייתי מעדיף שוורנר יגיע, כי אני עדיין לא סומך על פאקו לחלוטין ובכל מקרה צריך חלוץ נוסף.
    אבל כנראה שוואצקה רומז שוורנר קרוב לבאיירן והזארד הוא זה שיגיע לדורטמונד.

5. VAR Member

טוב אז בלארדי רשמי, 15 מיליון + 2 מיליון כבונוסים. מסתבר שהוא מסוגל לשחק גם כקשר אחורי מה שמכניס קצת יותר היגיון ברכישה, אולי מרמז על מכירה של וייגל או דאהוד בקיץ.

אולי @Franco ישפוך קצת יותר אור

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

התיוג לא עבד מסיבה כלשהי...

קשה לי להוסיף משהו ממקור ראשון, שיחק 5 משחקים בליגה ואו שלא ראיתי אותם או שלא חשבתי להסתכל עליו. נגד חימנסיה לה פלאטה אני זוכר שחשבתי שמרכז ההגנה לא טוב, אבל לא התמקדתי בו ספציפית פשוט היה ברור שמשהו לא עובד שם כשהלובו הגיעו למספר מצבים. ממה שאומרים הוא אכן יכול לשחק בקישור, יותר נכון לכתוב שהוא שיחק בגילאים הצעירים בקישור לפני שהסיטו אותו לתפקיד הבלם. בנוי טוב, גבוה ומבנה גוף סביר לגיל ועם פוטנציאל לעבוד ולחזק אותו, ויש לו יכולות טכניות גבוהות יחסית לעמדת הבלם כך אומרים.

סכום מפתיע לשחקן שלא הראה הרבה במשחקי בוגרים עדיין, אבל מספר מקורות שאני סומך עליהם (אנשי מקצוע ולא עיתונאים) מדברים עליו גבוהות, גם אוף דה רקורד. כנראה יש פוטנציאל גדול והגרמנים מאמינים שהסיכוי לממש אותו גבוה.

VAR ו-AS R אוהבים את זה.
  7. VAR Member

גם אצלי תיוגים לא עובדים.

@שי :p

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עובדים יופי..

9. AS R Member

אז דורטמונד לא מעוניינת להחתים את וורנר.

רצות שמועות על עניין בזאהה. עסקה שיכולה לעלות כ-50 מיליון יורו.

10. Cup of Tea Liverpool, UK

השמועות נראות רציניות, אני לא פוסל שתהיה עסקה, אבל קשה לי להאמין שפאלאס תשחרר את זאהה בפחות מ-70 מיליון יורו כשהוא בשיא ועם חוזה ארוך טווח (ואנגלי).

11. AS R Member

הוא יותר יקר מתורגן הזארד, כנראה גם בצורה משמעותית.
    מה דעתך על זאהה ?

12. Coutinho10 Member

לדעתי שום סיכוי ממשי לזה. זו החתמת היי-פרופייל שלא ראיתי את דורטמונד עושה בחיים וזה שחקן שכבר היום בפאלאס מקבל יותר כסף מאשר יקבל בגרמניה. 50 מיליון יורו זה רישארליסון וסיגורדסון. זאהה מתחיל מאיזה 70 מיליון פאונד וזה כבר איזורים שרק הגדולות באנגליה ישימו כנראה.
    זה קצת יהיה תמוה גם מכיוון שלגדולות הוא יכול להגיע גם מבלי לעבור בתחנה כמו דורטמונד לפני, רק השבוע הוא עשה טרור לאגף ימין של ליברפול ולא בפעם הראשונה. מה שמונע ממנו לעשות את קפיצת המדרגה זה בעיקר המחיר האסטרונומי.

13. Cup of Tea Liverpool, UK

לגבי הכישרון אין ספק, משחזר לפאלאס אחרי הפספוס ביונייטד ועד היום הוא התבגר והבשיל כשחקן והיום הוא בשיא שלו כנראה והוא שחקן עם המון איכויות. לא מכיר מגן ימני בליגה הגרמנית שיוכל להתמודד איתו באחד על אחד, גם בגלל הכח המתפרץ והמהירות וגם כי הוא פיתח עם השנים גם חלקים אחרים במשחק שלו כמו מסירה טובה ביחס לווינגרים בד"כ והטכניקה שלו השתפרה מאוד בכללי (אבל לא הייתי אומר שהכדור דבוק לו לרגל). הוא מאוד מוכן למעבר גדול ואני רואה אותו נותן כמה עונות של דאבל פיגרס בשערים ובישולים במועדון גדול שרץ בצמרת כמו דורטמונד. הבעיה באמת כמו שנכתב מעליי זה שהוא יהיה מאוד יקר, הוא יעלה כל כך הרבה כסף כמו שבדרך כלל לא רואים מועדונים בגרמניה מוציאים.

אלעד, golding, AS R ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

לא העלו פוסט של מחזור 24(אולי כרמז לזה שמאבק האליפות נגמר.....?) אבל מה נסגר עם דורטמונד? גם צוללת בליגה(ניצחון אחד ב-5 מחזורים), גם מקבלת בראש מטוטנהאם שעם כל הכבוד היא עדיין לא מאריות אירופה. האם זה שידור חוזר של העונה שעברה רק בחודשיים מאוחר יותר?

15. Raulito Madridista

דורטמונד רק עם ניצחון אחד בחמשת משחקי הליגה האחרונים וגם איכזבה מאוד בתבוסה מול טוטנהאם, לא תיארתי לעצמי שזה יהיה משחק כה חד-צדדי. כאילו לא השתנה דבר מהעונה שעברה. דורטמונד מוליכת הטבלה מאז המחזור השישי אבל באיירן בעונה חלשה מאוד יכולה להשוות את מס' הנקודות. אני כן רואה קצת רכות הגנתית ואומרים שאין לדורטמונד אופי, הביצים רועדות, אבל הלו - אלקסר לא ילד וגם מרקו רויס, פישצ'ק, גצה ואחרים. יש שחקנים עם ניסיון. דורטמונד גם עוד צריכה להתארח באליאנץ' ארנה...