בורוסיה דורטמונד 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י AS R, ‏23/7/17.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Die Werkself,

מתנצל, אך האמת היא שאני לא מכיר את השחקן כלל. לא שמעתי עליו עד שחתם בדורטמונד.

עם זאת, אני חושב שדורטמונד ומונאקו כיום הן החממות הטובות ביותר לצעירים שרוצים לשחק ברמות הגבוהות ביותר (לא סתם גם דמבלה החליט להגיע גם הוא לדורטמונד בעונה שעברה שכבר אז כל אריות אירופה רצו אותו, או אחד כמו טולימאנס למונאקו). מבחינתי כל שחקן צעיר שמגיע לשם הוא שחקן ששווה לשים עליו את העין. זה עוד יותר מעניין שמדובר בשחקן אנגלי ממחלקת הנוער של סיטי והעדיף לעבור לדורטמונד.

אם הוא יצליח, דורטמונד תקבל הצעות מטורפות מהגדולות באנגליה בעתיד. יש כאן פוטנציאל כלכלי אדיר.

Die Werkself ו-golding אוהבים את זה.
  2. golding מנהלים

מודה שגם אני לא מכיר אותו, שמעתי עליו דברים מאוד, מאוד טובים. מצטט לך את אורן מדיון בפורום האנגלי:

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

הוא עלה יותר לתודעה לאחרונה כשהנבחרת עד 17 של אנגליה כיכבה. הוא ה-יהלום בשלישייה קדמית מאוד מוכשרת שכוללת את ריהן ברוסטר מליברפול (שהבקיע צמד בסרטון בעמוד הקודם) ואנחל גומז מיונייטד.

היה עליו מאבק גדול לפני שנה (אולי יותר, לא זוכר האמת) בין פחות או יותר כל המועדונים הגדולים באגליה אבל סיטי הציעו לו הרבה מאוד כסף ושיכנעו אותו כביכול, אבל החוזה הזה משום מה לא נחתם אף פעם וזה כבר תקופה שברור שהוא הולך "לשפשף" להם.

אני כבר רשמתי (בטח בפורום האנגלי) שאנגליה מתחילה לגדל\לייצר כישרונות ברמה גבוהה יותר בשנים האחרונות והוא ללא ספק אחד הבולטים שבהם. מהירות טובה, דריבל מצוין בעיקר על שטח קטן ועם המון ביטחון. אבל יש איתו עוד עבודה.
    הוא מהילדים האלה שכשרואים אותם משחקים אין ספק שהכשרון הוא לרמות הכי גבוהות ורק חוסר מזל\פציעות ימנעו ממנו להגיע לשם.
    אני לא יודע איך הוא מבחינה מנטאלית\מקצוענית אבל אני חושב שזה מרשים שבגיל כזה הוא הלך על הדרך הקשה יותר (בטח גם פחות כסף) ולא לבחירה הקלה (ארסנל\טוטנהאם).

ללא ספק יהיה מאוד מעניין לראות את ההתפתחות שלו.

4. VAR Member

נראה שעד עכשיו הוא שיחק רק קיצוני שמאלי וזו בערך העמדה הכי עמוסה בקבוצה. רויס אמנם פצוע עד סוף השנה ושורלה לעוד שבועיים שלוש, אבל גם בלעדיהם יש את מקס פיליפ וכריסטיאן פוליסיץ' כך שנראה לי שזו אחרי הכל רכישה לטווח יותר ארוך. התחרות בעמדה הזאת כרגע יותר מידי גדולה, הוא אולי יכנס להרכב אם יראה כבר עכשיו יכולות בסדר גודל של דמבלה... וגם אז קשה לראות אותו מגרד דקות כשרויס יחזור (אלא אם כן ייפצע שוב מיד אחר כך, שזה תסריט ריאלי ביותר כמובן).

מה שיכול מאוד לעזור לו זה להתחיל לשחק בעמדות אחרות.

5. VAR Member

נפלא, עכשיו גם פישצ'ק נפצע.

מתי יבטלו כבר את הדבר המיותר הזה שנקרא כדורגל נבחרות?

6. Kompany Member

בואו נגיד שמבחינת סיטי הוא נחשב לדבר הבא - כמה גדול? לקראת המסע של הקבוצה לארה"ב בקיץ ולפני שהוא דפק שפשף בפנים פוסטרים שלו היו תלויים בכל מקום כחלק מהשיווק של דור העתיד תחת פפ.
    סאנצ'ו זה השם הראשון שעלה בכל ריאיון של צ'יקי וסוריאנו ומספיק שיממש 70% מהדיבורים עליו ויש לנו פה כוכב

את האמת שלהסתכל עליו משחק שלם לא הסתכלתי אבל את השם אני מכיר כבר שנה וחצי וכל תקציר מורחב שלו ראיתי גם, יש לו תקרה עצומה, ילד חוצפן, אוהב את הכדור ברגליים שלו אבל גם יודע לשחרר אותו יופי, אוהב לכבוש שערים וגם ניבחר לשחקן הטורניר של אליפות אירופה עד גיל 17

אנחנו עוד נצטער על הבריחה הזאת, אין לי ספק. מספר 7 בדורטמונד בגיל כזה , אני הולך להיות אוהד שלהם העונה

לוק של כוכב, שם של כוכב - הוא הולך להיות כוכב

owen11111, Die Werkself ו-AS R אוהבים את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זין שלי הוא בן 12. הוא נראה בן 25.

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

נראה גרוש פלוס שניים.

9. AS R Member

לא מעניין עד שיהיה בן 17.

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

בלי קשר לגיל האמיתי שלו, נראה שקצת חבל שהוא רשום כבן 12 - הוא יוכל לשחק בבוגרים רק בגיל 17, ועם היכולת שלו עכשיו בליגה עד 17 לא מופרך להגיד שהוא יהיה מספיק טוב לבונדסליגה עוד שלוש שנים בערך.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קו ההגנה - כמו מול טוטנהאם - גבוה בטירוף.

כשאתה מאפשר זאת ופוגש סקוררים כמו קיין ורונאלדו אתה תפסיד.

Lebron אוהב/ת את זה.
  12. Lebron Member

זה על בטץוס. מול קבוצות מהירות, מאומנות ומתואמות שרצות כמה שנים ביחד אתה לא יכול לשחק כמו מול קלן או גלדבאך.

13. Raulito Madridista

קבוצה יכולה לשחק בקו הגנה גבוה בכמה סיטואציות: איכות היריבה שממול(לא תוכל להעניש)| אם יש משחק לחץ יוצא דופן ואיכותי - כמו ברצלונה של פעם| אם שחקני ההגנה מהירים, חזקים, זריזים - נניח פפה וראמוס\ואראן(ראמוס לפני שנתיים-שלוש כשלא איבד ממהירות שלו). דורטמונד 'לא עומדת' באף אחד מהקריטריונים. אין לה איכות בקו האחורי, הקישור אובר-הרפתקני(גצה לא עושה הגנה, עם כל הכבוד לכך שהוא מנהל משחק מעמדה אחורית), ועם כל הכבוד להתלהבות, לביטחון, לטירוף ביציעים - בוס חסר אחריות. כבר בדקה העשירית היה יכול להיות 3:0. יש לבוא ולשחק את הכדורגל שלך ויש להיות אטום. מה הוא חשב, שריאל מדריד עוד קבוצה מהבונדסליגה? במקרה הזה כמעט דז'ה-וו להגנה הגרועה של העונה שעברה, וחבל. מה היה קורה אם בוס היה משחק עם קשר מרכזי נוסף למשל או ששני המגנים לא היו עולים בעת ובעונה אחת?
    דורטמונד פותחת את הצ'מפיונס עם שני הפסדים וזה לא מבטל את העבודה הטובה של בוס מה גם שהיא יכולה 'לגמול' לטוטנהאם ולנצח אותה בגרמניה אבל היא בדרך למקום השלישי בינתיים.

14. alexshw Member

15. AS R Member

דורטמונד לא חדה בכלל. טוליאן לא מרשים בכלל מאז שהגיע וגם סוקרטס במשחק לא טוב.
    לייפציג מאוד רשימה, והיא עוד משחקת בלי וורנר ופרוסברג.
    המשחק של דורטמונד חייב להיות הרבה יותר מסודר במחצית השנייה, אי אפשר סתם להריץ שחקנים קדימה ולקוות לטוב.