בורוסיה דורטמונד 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י AS R, ‏23/7/17.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נכון שיש הייפ סביב פולישיץ' אבל עדיין לא הייתי ממהר לשחרר אותו.
    אולי רק עם הצעה לא מוראלית.
    ברגע שיגיע מאמן שידע לעבוד איתו ושישים אותו במקום הנכון אני חושב שהוא יכול להגיע לקרם דה לה קרם.
    אבל גם סבלנות צריך.

Lebron, VAR ו-AS R אוהבים את זה.
  2. VAR Member

הבעיה היחידה עם פוליסיץ' זה שהוא מקבל בלאק אאוט כשהוא ליד השער/במסירה האחרונה. במגרש הפתוח הוא עושה הכל נכון.

Lebron אוהב/ת את זה.
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרקו רוייס האריך את החוזה שלו עד 2023.
    זו הדרך :sm_eusa_clap::sm_eusa_clap::sm_eusa_clap:

4. DRORIKO Member

ראיתי אתמול את המשחק שלכם נגד זלצבורג. אני לא עוקב יותר מדי אחרי דורטמונד השנה, הבנתי ששטוגר כן שיקם אתכם בליגה אחרי הקטסטרופה עם בוס, ועדיין דורטמונד נראה אתמול מתחת לכל ביקורת. זלצבורג פשוט חיסלה אותה עם הלחץ הגבוה(הבנתי מהשדרים שהיא עשתה את זה גם במשחק הראשון) עכשיו לא תגידו לחץ גבוה של באיירן או ריאל, כולה זלצבורג. דורטמונד פשוט נראתה אומללה, ואם לא הנאיביות של שחקני זלצבורג זה היה נגמר כואב מאד.
    נ.ב האם בעתיד מרקו רוס יאמן את מרקו רויס? ;)

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דורטמונד הגישה הצעה על סך 40 מ' דולר לרכישת לאוטארו מרטינס, חלוצה של ראסינג קלוב ומזומן טרי לסגל נבחרת ארגנטינה למשחקי הידידות הקרובים. הרחבתי על השחקן הזה בהמון מקומות, בדיון של אינטר בעיקר אני מאמין, ואם לסכם בתמציתיות בשלב זה - השחקן הצעיר הכי מבטיח היום בליגה הארגנטינאית, אולי יחד עם עוד אחד אחר, שמעבר ליכולות הטכניות והפיזיות שלו עושה רושם של בחור חיובי וחזק מנטלית.

העניין של דורטמונד בשחקן התגלה כבר בחצי הראשון של העונה, אז נציג הגיע לראותו בבומבונרה מול בוקה במשחק שלאוטארו פחות או יותר סחב את ראסינג לניצחון עם גול ובישול מרשימים. אבל לאחר שאתלטיקו מדריד ומאוחר יותר אינטר הגישו הצעות הרושם היה שהגרמנים יורדים מהשחקן ולא מוכנים להיכנס לתחרות הצעות (סעיף השחרור נמוך בהרבה, אבל השחקן יקבל אחוזים ולכן סכום ההצעה רלוונטי מבלי להיכנס לעוד השערה ארוכה יותר להסבר). הרושם כנראה היה מוטעה וכרגע ההצעה של דורטמונד גבוהה משל אינטר (אתלטיקו לא נכנסה שוב למו"מ לאחר קפיצת הסכומים)

AS R אוהב/ת את זה.
  6. Jefecito Member

יש לך מקור שהציעו עליו 40 מיליון?

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

8. Jefecito Member

9. AS R Member

מעניין מאוד, אני הנחתי שינסו להחתים את באטשואיי בסוף העונה אם ימשיך להראות יכולת די טובה.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת מה שחסר להם זה עוד שחקן התקפה. אני מבין שאין חלוץ חוץ מבצ'וווי. אבל באמת זו לא העמדה שעליה הם צריכים לחשוב. יש להם מספיק כלים התקפיים בלי חלוץ מרכזי קלאסי.
    הם צריכים שני מגינים שני בלמים ולפחות 2 קשרים אחוריים גרזנים. וזה אם הם לא משחררים אף שחקן מאלו שיש להם ושמתופקדים בעמדות האלה.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

צורק הזה כזה משעמם. 40 מיליון אירו ועוד אין לו קשר אחורי בסגל.
    מזל של באיירן שיש את צורק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. AS R Member

באטשואיי מושאל להזכירך. לאוטארו יגיע במקומו ולא בנוסף אליו.
    לא יגיעו 2 בלמים מן הסתם. מבחינת מגנים אני מסכים שזה חייב שדרוג בקיץ. גם הקישור. אבל בעיקר צריך להגיע מאמן שידע להוציא יותר מהסגל הזה.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שהוא מושאל. ובכל זאת עם רוייס, שורלה, גצה, פוליסיץ', פיליפ, ירמולנקו, קגאווה, איסאק, שאהין, סאנצ'ו, דאוד וויגל (כן, אני יודע שחלקם הם "רק" קשרים לא הגנתיים) אפשר למצוא מספיק פתרונות גם בלי חלוץ קלאסי כגון באטשווי/לבנדובסקי/אובמאיינג (שבכלל היה קיצוני כשהגיע).
    מהסגל הזה שום מאמן לא יכול להוציא משהו מעבר למקום של דורטמונד היום. הסגל מאוד מאוד לא מאוזן. אין אף קשר הורס אחד בכל הסגל, וגם אם תתעקש להגיד שוויגל כזה אז זה רק אחד ובסגל של קבוצת צמרת וליגת האלופות (שלבים של רבע ומעלה) צריך לפחות 3. הבלמים זה ממש לא זה. אפילו סוקראטיס שהחזקתי ממנו נראה השנה כמו שחקן נוער מפוחד. מגינים בכלל אין.
    צריך לעשות מהפך כללי בכל הסגל. וכסף יש לא מעט. צריך רק לשנות תפיסה בראש.

14. AS R Member

אז הפתרון שלך הוא שבכל הסגל לא יהיה חלוץ טבעי אחד ? זה מאוזן בעינייך ?

דורטמונד צריכה חלוץ קבוע שיהיה באנקר בהרכב ויתפור 20+ שערים בעונה. אם זה יהיה באטשואיי או אם יהמרו על מישהו כמו לאוטארו, לא ממש משנה לי.

יש אינפלציה של שחקני התקפה ושחקני קישור התקפיים. ובלי קשר, יש יותר מדי שחקנים ופחות מדי שחקנים טובים באמת. צריך בקיץ לעשות סדר ולדלל את הסגל ובו בעת לחזק את העמדות הבעייתיות.

מיצ'י אגב עם עוד משחק נהדר היום, כובש שער נדיר בעקב, עוזר בבניית התקפות ונראה חד ורעב. יש לו כבר 6 שערי בונדסליגה ובישול ב-7 משחקים. ד"ש לקונטה שמעדיף לסבול את מוראטה וג'ירוד.

nfcb אוהב/ת את זה.
  15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים לחלוטין שעדיף שיהיה חלוץ קלאסי בקבוצה. אפילו חלוץ קלאסי ועוד חלוץ קלאסי מחליף (כמובן ברמה פחות גבוה מהראשון). אבל במצב שנוצר בדורטמונד ועם אינפלציית השחקנים ההתקפיים שיודעים לתת גולים, אני חושב שיש דברים הרבה יותר דחופים בסגל לטפל בהם. ולצערי, וממה שקורה בשנים האחרונות במועדון אני חושש ששוב לא יתקנו לפי סדר העדיפויות הנכון.

AS R אוהב/ת את זה.