בארסה שוחטת את מאלגה ; ריאל מחלצת תיקו במאדריגאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏3/12/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

אלבאסטה - ולנסיה 19:00

ברצלונה - מאלאגה (5+)21:00

ריאל סוסידאד - בטיס 23:00

ראשון

לבאנטה - חטאפה 18:00

מאיורקה - נומנסיה 18:00

סנטאנדר - לה קורוניה 18:00 (5+)

סביליה - בילבאו 18:00

סארגוסה - אספניול 18:00

ויאריאל - ריאל מדריד 20:00

אתלטיקו מדריד - אוסאסונה 22:00

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ריאל מדריד מראה סימנים שאולי היא חוזרת לעצמה אחרי התצוגה במחזור שעבר. אבל אני מאמין שזה היה חד פעמי או לפחות שרק בבית הם מסוגלים לשחק ככה. זה שבוע קריטי עבור ריאל, זה מתחיל במשחק הזה בליגה וממשיך בליגת האלופות במשחק גורלי ביותר עבורם, אני מקווה שהשבוע הזה יהיה שחור עבור ריאל.
    ביום ראשון תרשמו אני שוב צופה איבוד נקודות של ריאל מול הקבוצה של ויאריאל, ויאריאל קבוצה טובה ובבית אני מאמין בה שתצליח להוציא משהו ממדריד.
    בארסה מארחת את מלאגה מהתחתית ואין מה להרחיב על המשחק הזה... בארסה פשוט חייבים לבוא לתת הופעה ולצאת עם עוד 3 נקודות בכיס והפרש זמני של 10 נק' מריאל שאני מקווה שישאר כזה גם בסיום המחזור.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור מעניין למדי, שיכול באופן מעשי לסגור את העונה מבחינתי אם אכן התוצאות שאני מקווה להן יתגשמו. ראשית כל בקשר לבארסה - הקבוצה ממש לא נמצאת בשיאה, השטף ההתקפי של המשחק שלה הוא לא מה שהוא היה בתחילת העונה, וההגנה גם כן מראה סימני שבירה (ובעיקר פויול - עדיין לא התאוששתי מתצוגת הנפל שלו מול חטאפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx ), אבל התוצאות בינתיים ממשיכות להגיע, ואין שום סיבה שבארסה לא תשיג מחר עוד 3 נקודות ממשחק הבית מול מלאגה. משחקי הבית של הקבוצה עד כה, שהיו בעונה שעברה עקב האכילס של המועדון (לפחות בעיני), הפכו העונה לכמעט באנקר כפי שהם אמורים להיות, ואני מקווה שאני לא מביא את הנאחס המפורסם שלי גם על בארסה. אני מהמר על 1-0 מגעיל מפנדל של רונאלדיניו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

עכשיו בקשר לתקווה שלי במחזור - ריאל מדריד לא יציבה העונה, כך שאני לא לוקח ברצינות את סימני השיפור שלהם בכלל ושל בקהאם בפרט מהמשחק מול לבנטה. ויאריאל היא קבוצה שבהחלט יכולה לנצח את ריאל מדריד בביתה ביום טוב, עם שחקנים ברמה גבוהה ביותר כמו חואן פבלו סורין, חואן רומן ריקלמה, חוסה מארי ואחרים. יהיה מעניין באל-מדריגל זה בטוח.

שיהיה מחזור מעניין לכולם!

(איזה נאחס הבאתי על בארסה עכשיו, אני כבר רואה את ואנצ'ופה כובש שלושער בדרך ל3-0 של מלאגה בקאמפ נואו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx ).

4. Barcik Member

משחק חם חם חם באל-מדריגל. ממש חבל שאין שידור. הצוללת הצהובה זה בדיוק מסוג הקבוצות שרעות לריאל מדריד - ריקלמה יעשה להם הרבה מאוד בעיות, כמו גם סורין ואפילו פורלאן. מנגד, הם יחסרו מאוד את הכסחן בטגליה. בכל אופן, אני בהחלט מצפה שויאריאל תסדר לברצלונה הזדמנות לברוח. מדריד תבוא יהירה כהוגן לאחר שהביסה את לבאנטה, ואם ריקלמה יכנס לאחד מהימים הטובים שלו הוא יתעלל בסמואל והלגרה ללא קץ. ריאל? תהייה אנמית, ותשמור רגליים לקראת רומא.
    עוד משחק מעניין מאוד יארח בפיחואן. סביליה צונחת בשבועות האחרונים, ואט אט מסתחררת מחוץ לשליטה של קפארוס. דווקא אתלטיק בילבאו נמצאת בתהליך הפוך, ומתחילה סוף סוף להראות את הכדורגל שיש לה. לאחר הנצחון באופ"א בחמישי, בילבאו תבוא בגישה טובה. עם הותיקים אזקרו, אורזאיז ואצ'בריה בכושר מצויין, ודל הורנו ויסטה החרוצים, אני הייתי מהמר על האורחת.
    בשאר המשחקים, אני מאמין שאוסאסונה תצליח לגרום לחבורה של טורס לשמוט עוד נקודות ולהמשיך לחלום על טבז, שהריצה המטורפת של אספניול תעצר אצל מחזיקת הגביע, שולנסיה תמשיך להתאושש על חשבון אלבסטה שתתקרב לתחתית, ושבארסה תצבור עוד 3 נקודות קלות.

הנונשולנטיות של האלופה עשתה את שלה. תן לבארסה את צ'לסי/יובה/ריאל מדריד, ותראה בלט.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/04
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אהה....... תן לבארסה את צ'לסי ותראה איך ההתקפה הטובה בעולם לא מתפקדת...

6. ami1 Member

משחק חם מאוד במדריגל לפי דעתי לריאל יהיה מאוד קשה בויאריאל ויאריאל קבוצה חזקה מאוד
    אם ריקלמה יתפוס יום הוא יעשה בצפר לריאל הוא שחקן ענק תותח !!
    ועכשיו הם קנו את פיגרואה וסורין בכלל יהיה להם קשה לרריאל
    מישהו יכול לפרש לי תכתבה הזאת!?

http://www.as.com/articulo.html?d_date=200...s&anchor=dasftb

7. yakirmaimon Member

ויאריאל-ריאל מדריד: משחק מאוד קשה צפוי לעגלקטיקוס. לאחר ניצחון של 0-5 בשבוע שעבר ושוב פעם בריאל יחשבו שהם חוזרים לעצמם, הם הולכים לקבל סטירה בוויאריאל שהיא לטעמי הקבוצה הכי ביתית בספרד אחרי בארסה..
    בארסה-מלאגה: אני מאמין שגם כאן משחק לא קל צפוי לבארסה. מלאגה קבוצה עיקשת, שבאה לשחק כדורגל כל משחק והיא ללא ספק לדעתי יכולה להפתיע עם הסגל הקצר של בארסה, נחכה ונראה..

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה של ברצלונה במשחק בשבת הוא מי יהיה המחליף של ג'ולי שנפצע במשחק נגד האיידס באמצע השבוע.

השאלה האם רייקארד ישלוף איזה קיצוני ימני מבארסה ב' או שמה אינייסטה שבדרך כלל מחליף בדקה ה60 בכל משחק את ג'ולי יפתח...

9. Yeste Member

אלבסטה-ולנסיה
    אלבסטה שנמצאת בפורמה טובה לאחרונה תנסה להפתיע את אלופת ספרד וב"קרלוס דל מונטה" היא בהחלט מסוגלת לעשות את זה,במחזור הקודם אלבסטה הצליחה להשיג נצחון חשוב ביותר בחוץ מול מאלגה המתפוררת.אצל אלופת בפרד המצב עדין בסימן שאלה,איימר ככול הנראה יפתח בהרכב הראשון במקום מרקו די ואיו המאכזב בפעם הראשונה השנה,מצב הפצועים של ולנסיה ממשיך להוות בעיה קשה מאוד לרניירי.
    מיגל אנחל אנגולו,סיסוקו,אלבדלה,ויסנטה ורוברטו אז'אלה מחוץ לסגל בגלל פציעות.
    הרכבים:
    Albacete: Gaspercic--Gaspar u Oscar, Buades, Ruben, Pena--Marc Gonzalez, Alvaro, Viaud; Redondo-- Pacheco y Mikel o Ruben Castro
    Valencia: Canizares--Curro Torres,Marchena, David Navarro, Caneira--Rufete, Baraja, Xisco,Moretti-- Aimar y Corradi

ברצלונה-מאלגה
    מאלגה,הקבוצה שנמצאת בכושר הגורע ביותר בליגה מגיעה לקאפ- נואו אחרי שהשיגה 2- נקודות מתוך-8 המחזורים האחרונים,בכושר הנוכחי של מאלגה השאיפה תהיה לצאת בשלום מהקאפ נואו,השגת נקודות במשחק הזה נראית משימה כמעט בלתי אפשרית,מה גם שהקבוצה תחסר את שני הקשרים הבינלאומים שלה-רומרו האורגוואי ולקו הקרואטי,למאמן של מאלגה אין הרבה ברירות והבלם חואניטו(לא זה מבטיס) יתופקד כקשר אחורי לצידו של כוכב הקבוצה ,מיגל אנחל.
    אצל בארסה העסקים כרגיל,הקבוצה הקטלונית מגיעה למשחק הזה עם חלוץ אחד בסגל לאחר שלארסון הצטרף לחבורת הפצועים,ג'יולי שמאכזב בזמן האחרון גם כן מחוץ לסגל בגלל פציעה.בארסה מגיעה למשחק הזה אחרי נצחון דחוק,2-1 על חאטפה במחזור שעבר,הרבה בזכות השוער ואלדס שנמצא בכושר שיא לאחרונה.למרות זאת,בארסה היא עדיין הקבוצה הטובה בעולם והסיכוי שמאלגה בכושר הנוכחי תצליח לדגדג אותה ועוד בקאפ נואו שואף לאפס ופחות מזה...
    הרכבים-
    Barcelona: Valdes-- Belletti, Puyol, Oleguer, Van Bronckhorst-- Marquez, Deco, Xavi, Iniesta o Damia-- Ronaldinho y Etoo.
    Malaga CF: Calatayud-- Alexis, Fernando Sanz, Litos, Iznata-- Edgar, Juanito, Miguel Angel, Duda--Amoroso yWanchope.

סביליה-בילבאו
    מפגש בין שתי קבוצות אמצע טבלה מהחזקות בספרד ,בילבאו נמצאת בכושר מצויין לאחרונה אחרי פתיחת עונה זוועתית ,במחזור הקודם הבאסקים הביסו את סנטנדר ובניון -3-0 בסאן ממס בלי הרבה מאמץ . הבאסקים הבטיחו ביום חמישי את העליה לשלב השני בגביע אוופ"א אחרי נצחון קליל 1-0 על בוקרסט,
    החדשות הטובות מבילבאו הן שיוסבה אצ'ברייה ואסייר דל הורנו, שני הכוכבים של הקבוצה יחזרו להרכב אחרי שבשבוע שעבר לא נכללו בסגל,בילבאו תנסה להשיג נצחון חוץ ראשון העונה.סביליה שגם היא הבטיחה השבוע את מקומה בשלב הבא של גביע או"פא לאחר נצחון לא משכנע במיוחד-3-2 אל א.ק אתונה בבית, נראית לא טוב בזמן האחרון בליגה,הקבוצה ממוקמת בטבלה ,מחזור אחד לפני הדרבי הגדול של סביליה, מתחת לבטיס היריבה הנצחית.סביליה,בדומה לבילבאו ,קבוצת חוץ עלובה,רק עם -2 נקודות בחוץ מאז פתיחת העונה,ההגנה של סביליה גם כן נראית רע,צמד הבלמים,ד"ר פאבלו אלפרו וחאבי נאברו(שמורחק) די מאכזבים השנה,הפסד 4-1 לאוססונה ,3-0 לסרגוסה ואפילו- 2 השערים שהיא ספגה בבית מא.ק אתונה מעידים על כך.לדעתי מדובר בפגש המעניין ביותר במחזור בין שתי קבוצות שמפוצצות בכישרון וחבל שערוץ -5 לא ישדר את המשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx .
    הרכבים:
    Sevilla: Esteban--Sergio Ramos, Pablo Alfaro, Aitor Ocio, David-- Daniel Alves, Renato,Marti, Jesuli --Julio Baptista y Antonito
    Athletic Club:Aranzubia--Iraola, Murillo, Prieto,Del Horno--Orbaiz, Gurpegui,Tiko--Ezquerro, Joseba Etxeberria-- Urzaiz
    http://www.marca.com/fotos04/athletic04/yeste_gorrito.Xxxhttp://www.marca.com/fotos04/sevilla04/baptista_aek.Xxx
    יסטה VS "החיה הרעה"
    זה מה שאני מפסיד בגלל סנטנדר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

כאן אפשר לראות את סגל הקבוצות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/04
  10. Barcik Member

לאחר ארבעה חודשים, אינייסטה פותח לראשונה בהרכב. בהצלחה.

11. ami1 Member

יששששששש יאלה אינסטה איזה כשרון היום תראו את המהנדס הלוואי שיהיה טאוב

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

בארסה מובילה 2-0 משערים של: אטו (25') ו-דקו (29').

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/12/04
  13. yakirmaimon Member

כבר 0-3
    שוב בארסה תנצח ובקלות. מה אפשר להגיד חוץ מזה שבארסה תיקח השנה בהליכה את אליפות ספרד?

14. Yeste Member

שקאלירי תהיה בליגת האלופות?

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרך לאליפות עוד ארוכה והמנחוס של הפציעות עלול לצוץ כל רגע ולהשבית לנו עוד שחקן.

אבל פשוט תענוג לראות את ברצלונה בכל משחק ומשחק אתה יודע שאתה הולך לראות הצגה.

חבל שמסי לא נתן גול בשני הזדמנויות שהיו לו,ושאינייסטה לא נתן עוד אחד , ואטו שיכל לכבוש לבד חמישייה , ורונאלדיניו ? הוא היום ישב בצד נח , כנראה שומר על הרגליים כי הוא יודע שעוד מעט מגיעים משחקים גדולים שהוא צריך לככב בהם.