באיירן מינכן 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/17.

1. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/04/30/champions/1525043899_543493_1525044023_portada_normal.Xxx

בבאיירן חמים לקראת הגומלין והם למדו מילה בספרדית אותה אמרו בשדה התעופה - 'רמונטדה'. בבאיירן זוכרים את העונה שעברה אז ניצחו 2:1 את ריאל בברנבאו ב-90 דק'. 'אנחנו עדיין מאמינים בגמר בקייב', כתב קימיך בטוויטר והטריף את האוהדים. "שיחקנו טוב בשבוע שעבר ואנחנו מסוגלים אפילו טוב יותר", אמר השוער אולריך. בבאיירן מרגישים שהתוצאה מהמשחק הראשון לא צודקת וסומכים על לבאנדובסקי שיבקיע - "גם הוא בן-אדם ולפעמים הכדור לא נכנס, הוא יכבוש בשלישי", אמר שותפו ואגנר. 'Mia san mia', אמרו בבאיירן - בתרגום חופשי: אנחנו זה אנחנו, אנחנו באיירן מינכן.
    בגזרת הפצועים, חאבי מארטינז התאמן כרגיל ויהיה כשיר למשחק, וגולת הכותרת היא הקאמבק של דויד אלבה שהיה מאוד חסר בפן ההתקפי. לגבי אריאן רובן - תעלומה. אתמול כתבו ב-'בילד' שהוא לא כשיר, לעומת זאת הבוקר ב-AS נכתב שכנראה יפתח על הספסל ואולי גם טיאגו.

עדכון: באיירן מגיעה עם סגל של 20 שחקנים למדריד, ואריאן רובן הפצוע בחוץ.

https://pbs.twimg.com/media/DcAxw5FW0AE1Sft.Xxx

אני מלא ריספקט לבאיירן מינכן, תמיד, שום דבר עוד לא גמור, הם קבוצה גדולה, מסוכנים בכל הרכב, גם אם רובן הוא זה שבעיקר מדיר שינה מעיניי

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/18
  2. Raulito Madridista

כמה מילים אחרי ההדחה של באיירן אתמול:

דמיינו כאן פיסקה בהרחבה על כמה אני עם ריספקט גדול לקבוצה הזו, אימפריה, כל משחק איתה הוא הקלאסיקו האמיתי של אירופה. בספרד כתבו שבאיירן הייתה טובה מריאל ב-170 מתוך 180 הדקות, וזה נכון. התחושה מאכזבת בטח, ללא ספק, והקבוצה הגדולה הזו של באיירן, אותה בנה לאט-לאט ואן-חאל ושיפץ אותה היינקס - הייתה שווה אולי יותר מגביע אירופה אחד. מצד שני, יש קבוצות גדולות שלא זכו בגביע הזה, ככה בשלוף: ולנסיה(1999-2001, שני גמרים), ארסנל של 'הבלתי-מנוצחים', יובנטוס(מבואו של אלגרי ועד לעונה שעברה).
    משחקי הנוק-אאוט הם אכזריים ומוכרעים ממש על חודו של שער, נבדל, טעוית שיפוט, ניצול מצבים, מזל ועוד ועוד, אבל באיירן עשתה פה ושם טעויות בעונות האחרונות. בכל-מקרה, עוד נק', ספציפיות:

* משחק נפלא של חאמס, במחירים של היום באיירן תצרף אותו במחיר די נמוך. הוא הראה את כל האיכות שלו, וכמובן לא חגג - גבר על.
    * אחרי שדוד אלבה חזר להרכב חשבתי שצד שמאל יהיה יותר אימתני, לטעמי ריברי היה קצת אגואיסט.
    * הומלס בלם מעולה והוא דמות אבל הוא לא יכול 'לתקוף' חבר לקבוצה כפי שעשה אתמול עם הביקורת הלא-מרומזת אלא דוגרית על אולריך, אני בטוח שהשוער רצה לקבור את עצמו.
    * הבעיה של באיירן הייתה החלוצים, מולר ולבאנדובסקי. הראשון עוד נצמד לכנף מכורח הנסיבות לעתים אבל לבאנדובסקי איכזב. באיירן שלטה ושכבה על השער של ריאל והוא היה לא שייך. כמובן שלפני חמש שנים הייתה לו את הרביעייה הפסיכית נגד ריאל. אבל אני לא זוכר אותו מנצח משחק כזה גדול ברמת החשיבות עבור באיירן.

3. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

לבנדובסקי לא עמד בלחץ, ואגנר כשהצליח לקבל כדור היה הרבה יותר קר רוח ממנו (כמו המסירה שלו ללבה), לדעתי הוא לא יכול להיות הכוכב הגדול שאמור לסחוב את הקבוצה על הגב, אולי בריאל עם רונאלדו הוא יהיה מעולה, אצלנו הוא לא מופיע למשחקים גדולים.
    מבחינתי אולי אפילו עדיף לנסות להביא את וורנר במקומו.
    מולר כרגיל עשה תנועה אדירה כל הזמן, לעומק ובין קו הקישור לקו ההגנה, הבעיה שרובן לא היה באגף אז זה לא היה אפקטיבי כל כך.
    לא ראיתי שהזכירו אבל טיאגו עשה עבודה נהדרת על אסנסיו, פשוט אימלל אותו.
    לא יודע מה הומלס אמר אבל אסור לשכוח שאולרייך אמור לפתוח במונדיאל (כן, גם אחרי הטעות) אז חבל סתם להלחיץ...

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/18
  4. Lebron Member

איך הגעת למסקנה שאולרייך אמור לפתוח במונדיאל? הוא לא זומן בכלל לנבחרת גם מאז שהוא שוער ראשון של באיירן.

שכחת את טר שטגן שעולה עליו בכמה רמות? הוא אמור להיות השוער הראשון.

5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אפשר להיות גאים. כן יש תחושת פספוס, כן קבוצות בליגה הספרדית הצליחו להעניש יותר את ריאל בימים חלשים כאלו, אבל בסך הכל גרמנו להם להזיע ולראות מול מי הם עומדים. אני לא אחד שאוהב ללכת הביתה עם המחמאות, אבל זה חלק ממשחק כדורגל ולפעמים לא מנצחים גם כשטובים.

someone1411, Lebron ו-muller אוהבים את זה.
  6. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

פשוט מאוד, הוא טוב לפחות כמו טר שטגן (מאז שיופ הגיע), הוא מכיר את שחקני ההגנה של הנבחרת הרבה יותר טוב מטר שטגן (שמספק טעויות מזעזעות במשחקי הנבחרת).

7. Lebron Member

הוא ממש לא טוב כמו טר שטגן, טר שטגן נחשב אחד השוערים הטובים בעולם ונמצא בעונה אדירה, עקבתי אחריו העונה והוא הציל הרבה נקודות העונה. הוא היה מצוין בנבחרת ובברצלונה בשנה האחרונה, וזה ידוע שהוא יהיה השוער הראשון במונדיאל.

אולרייך כלל לא זומן לנבחרת בשנה האחרונה, אפילו לא כשוער שלישי. אז על סמך מה ההנחה הזאת שהוא יהיה השוער הראשון במונדיאל?

8. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

@Lebron
    אם אני לא טועה הומלס בעצמו ועוד כמה שחקנים ויופ אמרו שהוא צריך לפתוח במונדיאל,
    אז לדעתי למרות הטעות הנ"ל עדיין שום דבר לא השתנה (חוץ מהביטחון שלו) וראינו כבר את טר שטגן בעצמו עם טעויות כאלו.

מסכים שטר שטגן נחשב אחד הטובים בעולם אבל התיאום שיש לאולרייך (בתוספת היכולת המעולה שהוא מציג, גם הוא הציל כמה משחקים) עם שחקני באיירן מכריעה את הכף לטובתו.

אם אני לא טועה בפגרה האחרונה הוא היה צריך לנוח מאיזו פציעונת או עומס ובאיירן לא רצו לשלוח אותו.

9. Lebron Member

לא יודע מה הומלס ויופ אמרו (אשמח למקור כי אני לא שמעתי) הם לא קובעים. אין שום סיכוי שבעולם שיוגי יעדיף את אולרייך על טר שטגן, אני בספק אם אולרייך אפילו יוזמן כשוער שלישי.

טר שטגן מאז הפציעה של נוייר החליף אותו בנבחרת והיה מצוין. הוא זכה בקונפדרציות, היה יציב במוקדמות ולא זכור לי שעשה טעויות קריטיות (אני לא מדבר על לפני הפריצה) גם מול ספרד הוא היה טוב מאוד.
    בכושרו ומעמדו הנוכחי, אין שום סיבה שהוא לא יהיה השוער הראשון, זאת בהנחה שנוייר לא נלקח בחשבון בגלל הפציעה הארוכה כמובן.

10. Raulito Madridista

לפחות לפי מה שקראתי בתקשורת הישראלית הומלס אמר שמגוחך לטעות ככה ברמות האלה והאשים את השוער שלו. לא חושב שיש באמת דיון על טר-שטגן לעומת אולריך לגבי נבחרת גרמניה ויש דברים יותר מעניינים לדבר עליהם.

לבאנדובסקי לא הביא את באיירן פעם אחת לגבהים האלה בצ'מפיונס להם היא מייחלת, חבל שאין לי סבלנות כרגע לבדוק סטט' שלו בנוק-אאוט נגד יריבות כאלה. ובאיירן הייתה חצי מהמשחק בתוך הרחבה של ריאל מדריד. לגבי האיכויות שלו הרי בתוך הרחבה אין ויכוח. לגבי מולר - מדברים על זה שרובן נעדר אבל אי-אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, כלומר אם רובן היה משחק - הוא לא השחקן הכי מפרגן בעולם אלא מעט אנוכי וסוליסט ומעבר לכך זה היה בא לדעתי ע"ח חאמס שהיה די טוב, בעיקר אתמול.
    המספרים של קימיך בצ'מפיונס העונה הם פסיכיים, אשכרה הוא כבש שני שערים. להאם בכל הקריירה שלו בצ'מפיונס לא כבש פעמיים נראה לי ומובן שאני לא בא להשוות.

טיאגו אתמול עשה פעולות גדולות בהגנה, לפחות פעמיים, וזה עניין של גישה. טוליסו נראה שחקן נחמד מאוד. כמובן שבאיירן גאה, ללא ספק.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דברים שאמרתי הבוקר לחבר אוהד באיירן שאני מדבר איתו על בסיס יומי כשהוא שאל אותי איך ההרגשה.

"מה אפשר להגיד? מאיפה בכלל להתחיל?
    מהפושע (הטורקי)? מהמתנות בהגנה? מהחיסורים בהרכב? מההחמצות?
    אבל עזוב אותו (את הפושע הטורקי הכוונה). עשינו הכל כמו שצריך. הכל. עם הרכב חסר מאוד, עם מערך שהוא לא האולטימטיבי ובכל זאת היינו יותר טובים (ובכמה דרגות ובשני המשחקים - רק לחשוב על המשחקים בשנה שעברה. איכס). נתנו את המשחק. עם טעות מטופשת ועם החמצות מסמרות שיער. ויודע מה? עם הצלות שלא מהעולם הזה של השוער שלהם.

אז אני אסכם את זה ככה.
    איפה היינו בספטמבר/אוקטובר? האם היית יכול לדמיין לך שנדבר ככה היום ונהיה ככה מאוכזבים? לא.
    בשבילי זה מעודד ומשמח (ברגע שהעצב הענק יתפוגג והוא מתחיל). עם סגל הכי טוב בעולם בהפרש עצום מהאחרות. עם חיזוקים נפלאים שבאים בשנה הבאה. ואני מדבר רק על מה שאנחנו כבר יודעים בוודאות (מאי, גנברי, גורצקה) ועם ההנהלה הכי טובה בעולם. לא צריך שחקנים של 100 מליון. יש לנו בנוער (או בהעברות הנפלאות של ההנהלה שלנו) כאלה.
    אני גאה ומאושר במועדון הזה. לא חלמתי להגיד מילים כאלה בספטמבר ואז בא אולי הונס ורומינגה. זרקו את הבן ... הרמאי והחזירו את המועדון לבאווריה. לא צריך כוכבי על לא צריך מאמנים עם שם. צריך רק מי שמתאים לדי.אנ.איי שלנו. ואני חושב ומקווה שניקו הוא כזה. גם אם בעונה הבאה הוא לא ייקח את ליגת האלופות. זו לא המטרה של העונה הבאה."

MIA SAN MIA

Raulito אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

כתבה ב-'הארץ': בונדסליגה זה אחלה אבל בשביל הצ'מפיונס באיירן פשוט לא מספיק טובה.
    כבר חמש שנים שמועדון הפאר שטורף את הליגה הגרמנית לא מצליח לעבור את חצי הגמר בליגת האלופות. חוסר התחרות בליגה המקומית, הקושי נגד הספרדיות או הסגל המבוגר - משהו פשוט לא הולך לבאיירן מינכן במפעל האירופי, ולא בטוח שזה הולך להשתפר

עדיין לא קראתי את הכתבה אבל אשמח לשמוע את דעתכם בעניין וגם בנוגע ללבאנדובסקי שלא הביא שום ערך מוסף בצמד המשחקים האלה.

שני דברים אחרים:

מתוך האינסטגרם של באיירן מינכן, הגעתי לזה כשחיפשתי משהו אחר - שימו לב לטירוף של האוהדים שליוו את הקבוצה בגומלין נגד ריאל - זה מטורף.

דבר נוסף, הפוסט הקורע-לב של אולריך, חלק משחקני הסגל הגיבו לו בפוסט והמועדון העלה את התמונה לאינסטגרם וכתב 'מנצחים ומפסידים כקבצה'.

"מילים לא יכולות לתאר את האכזבה שאני מרגיש מההדחה שלנו מליגת האלופות. רצינו מאוד לעלות לגמר ועשינו את המיטב כדי לעשות את זה, ואז הגיעה הטעות המיותרת הזו שלי. אני לא יכול להסביר את מה שקרה. אני פשוט מתנצל... בפני הקבוצה ובפני האוהדים". בכלי התקשורת הראו את התמונה העצובה שלו נשאר בודד במגרש בסיום ההדחה. [אני הגבתי פוסט שלו באינסטגרם וכתבתי בספרדית שאני מדרידיסטה אבל הוא שוער גדול והוא יהיה חזק יותר מאיי-פעם].

13. Jefecito Member

גם רונאלדו לא הביא שום ערך אבל זה לא קשור, באיירן לא ניצלה הזדמנויות ועשתה טעויות שאסור לעשות ברמות האלה.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממשיכים לבנות את העתיד.
    לפני כשבועיים לוקאס מאי מקבוצת הנוער גם שיחק שני משחקים וגם קיבל חוזה מקצועני. שלשלום פרנק ריברי האריך את החוזה בשנה (רובן עדיין לא). ואתמול גם מריטאן שאבני (ששיחק נגד פרנקפורט בליגה) מהנוער קיבל חוזה מקצועני.

15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני מאוד צמא לראות דם חדש. אני אוהב את המהלכים האחרונים. כמובן שעדיין צריך לחכות ולראות. גם גזרת לבנדובסקי תקבע הרבה.