באיירן מינכן 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/17.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

„Keiner muss sich Sorgen machen“ | Machtwort von Rummenigge: Lewandowski bleibt bei Bayern! -
    FC BAYERN MÜNCHEN -
    SPORT BILD

זה מאתמול בצהריים.

ודרך אגב, המון שמועות על זה שבואטנג עומד לעזוב אבל הבוקר קראתי ציטוט שלו שאומר שהוא נשאר במינכן בוודאות גם בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/18
  2. Lebron Member

לבה לא סתם החליף סוכן. או שהוא נחוש לעזוב, או שהוא נחוש לשדרג את השכר שלו. כך או כך נראה לי שזה עדיין לא סוף פסוק במקרה שלו.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 גם רפינייה ורובן האריכו את החוזה בקבוצה.

*/aa1 אחרי שבאני ומאי גם אבינה (בן ה 17) (ששיחק נגד פרנקפורט וקלן) קיבל חוזה מקצועני.

*/aa1 מירו קלוזה יהיה מאמן הקבוצה עד גיל 17.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפי ה"קיקר" וה"בילד" באיירן סיכמה עוד לפני המונדיאל עם שטוטגארט על רכישתו של בנג'מין פבאר החל מקיץ 2019.
    סכום ההעברה המשוער הוא 35 מיליון יורו פלוס ככל הנראה עוד סעיפים שיעלו את הסכום לכיוון ה 50 מיליון.
    גם אם זה נשמע משוגע, במחירים של היום ובשוק שעל כל פישר כבר מוציאים סכומי עתק, מדובר בעייני בעיסקה פשוט ענקית של באיירן.
    מדובר כאן בסוג הרכישות שהביאו את באיירן למעמדה הנוכחי.
    יקר בטווח הקצר, זול בטווח הארוך.

במידה ואין סיכום, כל קבוצה שתרצה את פבאר אפילו ב 2019 תצטרך לשלם סכום X בשביל לשכנע את שטוטגארט לעיסקה כבר ב 2018 כמו שליברפול עשו עם לייפציג.

Civil, אלעד, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

מעניין, קובאץ׳ רוצה להעביר את קימיש לקישור? האמת, הרבה יותר קוסם לי, אין לקימיש דריבל ומהירות מספיק טובה כדי שיהיה שווה לבזבז את הפוטנציאל שלו באגף, ההצטרפות שלו להתקפה, הסיומת ומעל הכל ה"גרינטה" שלו הרבה יותר חשובים בקישור.
    מצד שני יש לנו שם את טוליסו, וידאל, גורצקה, חאמס, טיאגו, חאבי ואולי אפילו את רנאטו סאנצ׳ז...
    ועדיין הייתי מעדיף לראות אותו בקישור...

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

פבאר הוא קודם כל בלם.

Rosner, Bayern ו-muller אוהבים את זה.
  7. Bayern Straße nach sechs

הוא יכול לקבל קרדיט על כך שהוא משחק לא רע בתפקיד שלא ממש שלו (מגן). ועם זאת אני חייב לציין שאני לא מתלהב ממנו כמגן, על אף השער המדהים מול ארגנטינה שלא מעיד שום דבר אמיתי לגביו.

גם בתור בלם לטעמי הוא עדיין לא נמצא ברמה של בלם פותח בקבוצה כמו באיירן. ובכל מקרה בלם העתיד שלנו הוא זולה. ואם אני קובאץ' הוא כבר בלם ההווה.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

השאלה היא כמה משחקים ראית אותו?
    בעייני שחקן ההגנה הכי כישרוני בליגה, כן גם יותר מזולה.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם התרשמתי ממנו. הופתעתי שהוא משחק מגן בנבחרת צרפת. והוא גם עושה את זה לגמרי לא רע (בלי קשר לגול נגד ארגנטינה שלא עושה עליי רושם יותר מידי), בטח ביחס לגודל שלו. מה שכן שחקן שיכול לשחק לפחות טוב בשתי עמדות זה מסוג השחקנים שבאיירן אוהבת.
    בואטנג כנראה בדרך החוצה ככה שנשמור גם כל כמות הבלמים הנדשת בסגל. למרות שסעיף השחרור שלו הוא לעונה הבאה אני לא אתפלא אם בואטנג כבר ילך עכשיו והוא יבוא הקיץ.
    לזולה יש את היתרונות והיחודיות שלו. הוא עצום פיזית ומהיר בטירוף בשביל בלם (במיוחד אחרי הצעד השני).

10. Bayern Straße nach sechs

היכולות שלו כמגן לא צריכות להיות רלוונטיות לבאיירן. היכולות ההתקפיות שלו+סגנון המשחק הנוכחי שלו - משחק זהיר מידי (לאו דווקא חסרון כבלם) והרמות שלא מתקרבות בכלל לרמה של מישהו כמו קימיש לדוגמה (אי אפשר לשלול את העובדה שייתכן שמדובר בהוראות טקטיות של המאמנים/העובדה שהוא מתפקד בעמדה שזרה לו). לטעמי, לא מספיק טוב בשביל להיות מגן תוקף בעידן שלנו ברמות הגבוהות. במקרה הטוב יכול לסתום חור הגנתי, שאת זה הוא יודע לעשות היטב. אגב, אני בכלל לא בטוח שהוא יהיה האופציה השלישית בעמדה הזאת (קימיש->רפינייה->רודי).

בכל אופן, אני חושב שראוי שיישפט אך ורק על פי הביצועים שלו כבלם. וכבלם הוא בהחלט כשרון נהדר, יש לו כמעט את כל מה שנדרש מבלם בעידן שלנו. המיקום שלו נהדר (בגלל זה הוא גם מגן לא רע) ובזכות המיקום המצוין שלו יש לו משחק ראש טוב, וזאת למרות העובדה שהוא די צנום, בוודאי עבור בלם. בעוד על חוש מיקום קשה מאוד לעבוד, על מסת שריר אפשר ועוד איך. יודע לתפקד גם בשלישייה וגם בצמד - יותר רלוונטי לקבוצה ולקובאץ' בפרט. וכל תוספת אחרת (כמו השער מול ארגנטינה) עשויה להיות, אולי, רק תוספת לחשבון הבנק של שטוטגרט.

11. Roma מנהלים

זולה בין הבלמים הטובים בעולם כיום בקלות. פשוט חתיכת monster.
    הומלס ובואטנג פשוט בנסיגה אדירה, קובאץ' אולי יצליח לעורר אחד מהם ולמצוא ציוות לשולה.

nfcb אוהב/ת את זה.
  12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובגלל זה מחפשים בלמים צעירים כמו זולה ופבאר. ויש גם את מאי שעלה מהנוער וכבר שיחק שני משחקים והיה לא רע. באיירן כמו באיירן בונה קדימה ולא מחכה שייגמר מישהו ואז להוציא על מחליף מוכן סכומי עתק.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן שגם יעשו זאת בחלק ההתקפי.

muller אוהב/ת את זה.
  14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קומאן. גנאברי. גורצקה. אולי סאנצ׳ס יראה למה קנו אותו. מדברים גם על מרסיאל. ארפ הצעיר מהמבורג כנראה בדרך גם.
    ואני לא יודע אם מישהו יודע אבל ארבעה שחקני נוער קיבלו הקיץ חוזים מקצוענים. שחקן צעיר נוסף (טילמן) הושאל לנירנברג כדי לקבל דקות.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה עם מרסיאל שהוא וקומאן עדיפים בצד שמאל. גנאברי לא מספיק טוב כדי להיות שחקן מוביל בבאיירן, בעוד גורצקה וסאנצ'ס הם שחקני קישור.

פבאר וזולה נראים כמו the real deal. אני לא רואה כישרון כזה בחלק ההתקפי העתידי של באיירן למעט קומאן שחבל שנפצע בסוף העונה שעברה.