באיירן מינכן 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/17.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ברייקינג ניוז: לפי אתרי הספורט ספורט1 ובילד ניקו קובאץ יהיה היורש של הייניקס והחל מהעונה הבאה המאמן החדש.
    בפרנקפורט הוא סיפור הצלחה, לפני לא כל כך. נראה כמו החלטה טובה למרות זאת.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/18
  2. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

החלטה טובה ביחס לאופציות הקיימות. זה בכל מקרה יהיה מעבר קשה כי לבה הולך, צריך להביא עוד קיצוני לעתיד הלא רחוק שיתחיל להשתלב בהדרגה בהרכב יחד עם קומאו (ריברי ורובן הסכימו בחוזה שבעונה הבאה הם ברוטציה כדי לאפשר עתיד בעמדות שלהם). יש הרבה עבודה ולא פלא שמספרים שהרבה חששו לקחת את המשרה הזאת.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבנדובסקי לא הולך לשום מקום ולא ברור לי מה זה ומאיפה זה בא שרובן וריברי הסכימו לשבת על הספסל. מי בכלל שואל אותם?

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

השדר של ZDF אמר את זה במשחק באמצע השבוע.
    ולגבי לבה ההרגשה הפעם שיש דברים בגו לגבי השמועות שהוא רוצה לנסות משהו חדש בספרד או אנגליה.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא רוצה. אבל אם לא נמצא משהו יותר טוב הוא ישאר. זה בכלל לא תלוי בו.
    אולי מה שהשדר התכוון הוא שהם מודעים לזה שהם מתוכננים להיות מחליפים. לא שהם מסכימים לזה.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמית. ניקו קובאץ׳ המאמן הבא.
    בחירה מצויינת. זה לא יהיה קל אבל אני סומך עליו ועל המועדון.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  7. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

באיירן-ריאל,
    ההגרלה הכי טובה עבורנו, עדיף מאשר לפגוש אותם בגמר,
    לדעתי אנחנו פייבוריטים, יש לנו קבוצה מגובשת מאוד בעוד שאצל ריאל מתגלים בקיעים בעוצמה המנטלית שלה (בליגת האלופות),
    (הבעיה שהגומלין בבית שלהם ואיזה שופט פחדן יכול לדפוק הכל).

8. Raulito Madridista

הגדרת את הקלאסיקו של אירופה בצורה קצת זולה. מקבל את דעתך שבאיירן פייבוריטית וזו הקבוצה היחידה מולה אני מרגיש אנדרדוג באירופה(דווקא ב-2012 לא אלא בעונת הדסימה), אבל לא היית חייב לכתוב רק על השופט. כאילו אין לנו את כריסטיאנו והווינריות ועוד. לא היה מעולם גמר של ריאל נגד באיירן וזה די מוזר, זה עוד יקרה.

פתחתי ת'רד בפורום העולמי לגבי עניין חשיבות אירוח הגומלין ושזה תלוי סיטואציה ובתאכלס פעם חשבתי שתמיד אני רוצה גומלין בברנבאו אבל משהו השתנה בקו המחשבה שלי.

באיירן נראית לי כמו כזו שנימנמה עד עכשיו כי לא היה צריך יותר מזה, והמפלצת תתעורר ברגע האמת. יש הרבה פיקנטריה סביב המשחק, אפילו חאמס רודריגס. אבל מילה לגבי היינקס - כתבו עליו בתקשורת שהוא זה שהחזיר את ריאל לטופ של אירופה על אמת עם הגביע ב-1998. נזכור תמיד את הערב הקסום ההוא.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, לא שזו הייתה הבעיה היחידה שלנו, אבל אחרי מה שהיה עם השיפוט בינינו בשנה שעברה אפשר להבין אותו.

Raulito אוהב/ת את זה.
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמת שבפורומים השונים ומחברים ועמיתים אוהדי באיירן אני מקבל תחושה מאד שלילית לגבי ההחלטה לטובת קובאץ.
    טענות כמו מגווארדיולה לקובאץ, בטח שהאריכו חוזים לרוברי כי אף כוכב על לא יגיע לשחק תחת קובאץ, הוא לא היה שום דבר לפני פרנקפורט וכו.
    אני אישית תופס ממנו, אבל הוא מגיע כמו שנכתב כאן בזמן קריטי, הרבה תחלופה והציפיות בשמיים. בכל אופן אני מקווה שהליגה תהיה תחרותית יותר.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

את דעתי על קובץ׳ כתבתי כבר בחודש נובמבר פה. היא לא השתנתה. אם כבר להיפך. הוא קיבל עוד נקודות אצלי. קבוצה עם סגל מצחיק נאבקת על מקום בליגת האלופות ומגיעה לחצי גנר גביע שני רצוף.
    את מה שאמרת נגדו אפשר להגיד על כל שאר המאמנים (האזנהוטל, נאגלסמן, טוכל וכו׳ ואפילו על היצפלד או פפ. מה הם היו לפני דורטמונד וברצלונה?) שהם לא זידאן, פפ או היינקס ושממילא אי אפשר כרגע להביא אותם.
    כל שחקן (שהוא לא מסי רונאלדו או ניימאר (שגם לא הייתי רוצה אותו)) ישמח לשחק במועמדת לקחת את ליגת האלופות. בטח אם נזכה בו השנה. השחקנים שלא ירצו להגיע לא ירצו מסיבות אחרות ובלי קשר למאמן (הסיבות לקושי של באיירן להביא שחקנים ידועות עוד מזמן).
    כן, לקובאץ׳ תהיה עבודה לא קלה מצד אחד הוא צריך לבנות קבוצה ולעבוד עם צעירים פחות מנוסים (וזה בדיוק הדברים הגדולים שעשה בפרנקפורט) לשמור על הדי אן איי של המועדון ה - mia san mia וגם את זה יש לו והדברים ידועים עוד מימיו כשחקן (דברים שלא בטוח שיש להאזנהוטל נגלסמן וטוכל ומסתבר שגם לא לוואלווארדה ואנצ׳לוטי) להחזיק את השחקנים במקומם (פה יהיה לו גיבוי מההנהלה. במיוחד שאולי הונס נמצא) ולמלא חלל עצום של מאמן ענק ואיש גדול. וזה יהיה קשה. אני מקווה שיהיה לו האופי והשכל של יופ ושידע גם להתייעץ איתו אם יצטרך. בכל מקרה הוא איש עבודה מהדרגה הראשונה ועם אופי שלנו. מין בראצו כזה או רפינייה כזה.
    אם הייתי מעדיף את פפ או היינקס או זידאן? בהחלט. בהינתן זה שהם לא בנמצא אני מרוצה מאוד. ומי יודע אולי נקבל פה מאמן שיהיה מעולה גם במועדון גדול. במקרה כזה הוא יהיה באוורי אמיתי (כמו יופ שנקרא לדגל ולא שאל פעמיים) ולשנים רבות.

Uli Hoeness ו-Gianzola אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

יורגן קלינסמן היה האחרון שהגיע לבאיירן כחסר ניסיון כי אימון נבחרת זה לא דומה והוא התרסק, אבל קובאץ', עושה רושם של מאמן טוב וגם באיירן רוצה לטפח מישהו 'מהבית'. פליקס מאגאת' לא היה חסר ניסיון אבל באיירן הייתה הקבוצה הגדולה הראשונה ואני זוכר את הסיפורים שהוא נתן לשחקנים לרוץ ב-6 בבוקר לטפס על ההרים והוא החזיר את הסדר בבאיירן. צריך לזכור שקובאץ' לא לבד, ההנהלה של באיירן מעורבת, הם מבינים בכדורגל, והבסיס מצוין, יספיק לעוד אליפות, ולא יהיו מהפכות גדולות אלא חילופי דורות איטיים, הרי רובן וריברי עוד כאן. איזה חיזוק הייתם רוצים לראות למשל?

nfcb אוהב/ת את זה.
  13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הפרסומים בגרמניה גם החוזה של רפינייה עומד להיות מוארך. כבר כתבתי את דעתי עליו. אני מאוד שמח שזה הולך לקרות. הברזילאי הזה הוא באוורי אמיתי.

דיווחים נוספים בגרמניה אומרים שפפ שוב אמר "תאיגו או כלום" רק שהפעם זה למנצ'סטר סיטי. תאיגו שחקן נהדר. אבל אני חושב שיהיה נכון למכור אותו בקיץ במחיר הנכון (גבוה מאוד) לסיטי. הוא שחקן מצויין אבל לא הצליח ממש להשאיר את חותמו אצלנו. מה עוד שקיבלנו את חאמס (שבכל משחק משתפר) על כמעט אותה משבצת אם לא בדיוק על אותה המשבצת ויש עוד את גורצקה שמגיע ורודי.

14. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

מסכים. עבור 50-60 מיליון שימכרו. הוא שחקן שמתאים לשיטות מאוד ייחודיות, כנראה יתאים לפפ יותר מאשר אצלנו. ניקו יכול לקנות 2 שחקנים למרכז לפי תפיסת עולמו בכסף הזה.

nfcb אוהב/ת את זה.
  15. Raulito Madridista

מסכים שהכל תלוי עד כמה סיטי תוכל להשתולל. טיאגו הרבה זמן בבאיירן, זה מספיק זמן כדי לפרוץ וזה לא קרה. אסור לטעות לגבי השחקנים האלה שהאסתטיקה שלהם פשוט פסיכית ותענוג לצפות בהם אבל הערך המוסף האמיתי שלהם מעבר ליופי הוא קצת נתון לפרשנות. הוא הרי לא מתקל מדהים וגם לא דוחף קדימה מספיק. מעבר לכך טיאגו שחקן מאוד פציע, בכל עונה יש לו את השלושה חודשים בחוץ, ואסור לשכוח את זה. זו אחת הסיבות שאני כבר שנתיים מתחנן שריאל מדריד תמכור את בייל.
    לגבי חאמס, לא בדיוק בעמדה הזו, בפורום של ריאל אנחנו די תוהים לגבי השאלה האם ישחק בעמדה כזו - זה פחות שחקן אחד שלוחץ והוא גם מעט איטי. אבל במצבים הנייחים הוא יכול לתת לנו בראש.

nfcb אוהב/ת את זה.