אתלטיקו מדריד 21/22:: היום שאחרי האליפות - מעפילים לשמינית הגמר, קריסה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/18.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ההצבעה לא רלוונטית, האוהדים תמיד יעדיפו כמה שיותר חלוצים.

2. Raulito Madridista

היום שאחרי הניצחון על יובה:

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2019/02/21/champions/1550705586_202794_1550705929_portada_normal_recorte1.Xxx

התקשורת עפה על הקבוצה של צ'ולו. ב-AS אמרו שהם מראים לכריסטיאנו את הדלת החוצה מהמפעל. "פורצה אתלטיקו", כתבו במארקה. 'אתלטיקו נהדרת מנצחת עם שערים של הבלמים שלה ושומרת על הגאווה של האיש הזקן'. המטרופוליטאנו הרגיש כמו הקאלדרון. קוקה, גריזמן וארבעת שחקני ההגנה קיבלו ציון גבוה של 3 כוכבים; קארלוס קארפיו כתב במארקה על הלילה הגדול של סימאונה שהיה אמיץ והעלה כלים התקפיים מהספסל. המאמן אמר:"לשים את קוקה ודייגו קוסטה אחרי חודש וחצי - צריך ביצים"; המספר הנוסף: ב-12 משחקי נוק-אאוט שלה עם צ'ולו על הקווים, אתלטיקו שמרה על שער נקי ב-10 מ-12 משחקים. כולל נגד ברצלונה פעמיים, נגד באיירן, נגד צ'לסי, ואתמול נגד יובה.

3. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2019/02/22/champions/1550797512_087768_1550797668_noticia_normal.Xxx

למי שרוצה קצת מספרים ואחוזים, מיסטרצ'יפ10 עושה סדר כמו תמיד. ניצחון 2:0 בבית מספיק ב-83% מהמקרים. אתלטיקו עצמה השיגה את התוצאה הזו 5 פעמים בעבר וב-4 מהן המשיכה הלאה, בפעם היחידה שזה לא קרה - הודחה ב-1967 ע"י גוזטפה התורכית. עם צ'ולו ב-25 משחקי נוק-אאוט בכל המסגרות, אתלטיקו מעולם לא הפסידה בתוצאה כזו בגומלין. כמוכן, יובה מעולם לא הצליחה למחוק פיגור דומה.

ועוד חדשות:
    - מארוטה, המנהל הספורטיבי של אינטר, אומר שבקרוב-מאוד כנראה תהיה הודעה רשמית על הצטרפותו של דייגו גודין. באתלטיקו בינתיים שומרים על שקט.
    - דייגו קוסטה ייעדר כמובן מהגומלין נגד יובה בשל הכרטיס הצהוב שספג, וזו תהיה ההזדמנות הגדולה של אלבארו מוראטה שלא פתח בהרכב בליגת האלופות כבר הרבה-הרבה זמן.
    - אביו של צ'ולו סימאונה התראיין ואמר שהופתע מהחגיגות המתריסות של צ'ולו לאחר השער. המאמן כמובן אמר - "זה היה נראה לי נכון, התכוונתי שיש לנו ביצים".

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו איבדה ייתרון של שני שערים פעמיים. הפעם הראשונה היתה נגד יובנטוס.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש לנו דרבי בליגת האלופות לנוער ב-13.3. המנצחת תקבל את ברסלונה.
    העונש של צ'לסי מסבך אותנו. יכול להיות שנצטרך להשלים את רכישת מוראטה כבר הקיץ ולא בעוד שנה וחצי.

6. Raulito Madridista

קצת חדשות:

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2019/02/25/primera/1551118609_245976_1551118811_portada_normal_recorte1.Xxx

- רודריגו היה הטוב ביותר על המגרש נגד ויאריאל כשרשם 14 חטיפות כדור וחילק גם 64 מסירות
    - סאול כבש גולאסו במחזור האחרון והרצף המטורף נמשך - יש לו 16 שערי ליגה ובמשחקים האלה אתלטיקו ללא הפסד - 15 נצ' ותיקו!
    - ב-AS כתבו על 'גיליון העונשים' של צ'ולו סימאונה וההחלטה של אופ"א אחרי חגיגת השער הפרובוקטיבית. בחצי גמר הליגה האירופית מול ארסנל הוא הורחק ל-4 משחקים. ההרחקה הארוכה ביותר שלו הייתה ל-8 משחקים כשהתעלם מהרחקתו במהלך הסופר-קאפ האירופי נגד ריאל ב-2014.
    - חימנז 'שוב טס גבוה'. הבלם התאושש מהפציעות החוזרות ובשנת 2019 פתח בהרכב שמונה משחקים ונראה טוב ואפילו כבש מול יובנטוס.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו שוב נתקעה בלי מגן שמאלי. בטורינו ככל הנראה את העמדה הזאת יאייש חואנפראן שבדיוק קיבל הצעה להאריך חוזה לעוד שנה. ולמחר צ'ולו מתרגל שני מגינים קולומביאנים, אריאס בימין, אנדרס סולאנו בשמאל. הבעיה ששניהם ימניים.
    UEFA העריכה את הביצים של צ'ולו ב-20 אלף יורו. אין עונש השעיה.

8. Raulito Madridista

מסיבת העיתונאים של צ'ולו לפני לגאנס - מופע. המשחק הזה תקוע כמו עצם בגרון רגע לפני הגומלין נגד יובה אבל צ'ולו? בטירוף עליו. הנה דבריו:

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/03/08/15520477555319_310x174.Xxx

על הרוטציות וההפתעות בליגת האלופות: "אנחנו לא באותו מצב כמו יובה שפתחה פער גדול בליגה שלה, אנחנו צריכים להתחרות. אני לא מבין למה יש אנשים שמופתעים ממה שקורה בליגת האלופות, המשחקים בנוק-אאוט צמודים וכל מהלך יכול להכריע, תמיד יש תרחישים מורכבים".

עמדת המגן השמאלי. "אין לנו הרבה מה להסתיר. פיליפה ולוקאס פצועים וזה הפסד גדול. סולאנו(מהקאנטרה) או סאול ישחקו, ואולי נפתח עם חמישה שחקני הגנה".

מצב הרוח של סולארי. "אני חושב שהשאלות האלה לא הוגנות, לא שאלתם אותי עליו אחרי הניצחון שלו בדרבי. אם יש לי משהו להגיד לו אני אעשה את זה בטלפון בלבד".

חשש שאובלאק יעבור לפאריס? - "לגאנס. תשאלו אותי על המשחק נגד לגאנס".

קלאיניץ' יפתח בהרכב. "אתה צודק, הוא ישחק בהתקפה יחד עם גריזמן". [דייגו קוסטה המוצהב ייעדר מהגומלין בטורינו, ומוראטה נשמר לקראת המשחק הזה].

לגאנס. "אני אוהב את הקבוצה הזו, פלגרינו עושה עבודה פנטסטית, הוא היה טוב גם בקבוצות אחרות. הוא תמיד מייצר מחויבות אצל השחקנים ושיטה ברורה. הוא מאמן טוב".

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הקשר הקטור הררה מסיים יחוזה בפורטו, אטלטיקו מאוד רוצה שחקן מקסיקני. עושים אחד ועוד אחד.

10. SaSa Member

@YYY
    שחקן נהדר שכבר מזמן היה צריך לעזוב את פורטו.
    רק לא מובן לי מדוע סימאונה מעוניין בעוד שחקן במרכז המגרש ולא בווינגר שזה התפקיד המקורי שלו. צריך לוותר על הניסיונות עם קוקה וסאול..

אם כבר שחקני כנף מה הסטטוס של קראסקו?
    הוא אמור לשוב לקבוצה בשלב כלשהו?

11. Raulito Madridista

קראסקו נמכר לסין אז ב-30 מליון יורו כך שהוא לא יחזור. יכול להיות שהוא וגלסון מארטינס היו מאוד עצלנים ומצד שני אולי קשר כנף אמיתי פשוט לא מתאים לסגנון הרי צ'ולו אוהב את שיבוצי הקוקה ולמאר שם. בפועל יצא שויטולו שהכי פחות מסוכן ובעל יכולת אישית ועלה הכי הרבה כסף - נשאר. חוץ מקוראה כמובן שיש לו קצת יותר מכל דבר.

לדעתי עיקר העבודה של אתלטיקו תהיה בהגנה וגודין לא יהיה היחיד שיעזוב. מה שכן כל שחקן יוכל להשתלב שם די בנוח. והחלק ההתקפי מסודר אם קוסטה ישמור על הברכיים.

12. SaSa Member

הוא נמכר לקבוצה סינית שהבעלים שלה הם קבוצת וונדה שמחזיקה גם בחלק מאתלטיקו.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הנוהל הוא להביא קשר שמאלי ולהעביר אותו מפה לשם עד שייצא לו החשק או יימאס לסימאונה. אני לא מתלונן כי ככה זכינו בגריזי.

14. Raulito Madridista

אתלטיקו מדריד - היום שאחרי:

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/03/13/15524357364018.Xxx

- במארקה בטוחים שלתבוסה אמש בטורינו יהיו השלכות גדולות. אף אחד לא שולף שחקנים באתלטיקו אבל ייתכן ודמויות מרכזיות יעזבו.
    - 'מכה היסטורית - אדיוס לגמר במטרופוליטאנו', כתבו במארקה, ואתלטיקו לא הודחה בשלב שמינית הגמר מעולם תחת צ'ולו(אשתקד כמובן הודחה בשלב הבתים).
    - בסיקור המשחק התקשורת לא ריחמה על אתלטיקו וכתבה על ההופעה העלובה שלה, כמעט כל השחקנים קיבלו את הציון 0 על המשחק - הציונים.
    - צ'ולו סימאונה העדיף לברך את יובה ואמר שהקבוצה שלו לא כשלה בפן המנטאלי, בטקטיקה או במלחמה אלא פשוט הפסידה בכדורגל ומה שצריך הוא לברך את יובנטוס.
    - בעוד גם קוקה, סאול וגודין היו עדינים, גריזמן היה החריף ביותר בתגובה שלו ואמר: "אנחנו דפוקים, שיחקנו בצורה מטומטמת והרסנו את הכל".

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני בטוח שבמארקה חגגו.
    בדיעבד היתה טעות לשלוח את רוברטו אולאבה להשאלה. קשר אמצע מוכשר שנראה טוב בעמדת מגן שמאלי היה סותם לנו את שני החורים שנפערו במהלך העונה הארוכה.
    השחקן המאכזב אתמול היה למאר. סוג של איסקו, הרבה כידרורים שום התקדמות לשער.