אתלטיקו מדריד 2017/18:: מחזיקת הליגה האירופית! טורס נפרד, ומה עם גריזמן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

חואנפראן בראיון חגיגי למארקה:"השארתי את חיי על המגרש בכל משחק". המגן הוותיק הוא אחד מהנפגעים הגדולים מהרוטצייה של צ'ולו השנה והוא עדיין מאמין בכוחו, בטוח שאתלטיקו תזכה בתארים ואין לו ספק היכן הוא רוצה לסיים את הקריירה. "אני מרגיש גאווה עצומה", הוא אומר לכבוד הופעתו ה-300 באתלטיקו. "עבר לי רק דבר אחד במוח כשלבשתי את החולצה ביום הראשון - לנצח ולהיות שחקן מרכזי. אני רוצה להמשיך בקבוצה כל עוד אפשר ולהישאר שחקן חשוב". "אני חלק קטן מאוד מההיסטוריה של המועדון הענק הזה וזה נהדר. אני לא רוצה שיזכרו את חואנפראן כזה ששיחק 300 או 400 משחקים אלא זה שהשאיר את החיים שלו על המגרש בכל משחק, וזו האובססיה שלי. כל יום שאני קם ובא להתאמן אני רוצה להתחרות באותו הטירוף, וזה הצורך באתלטיקו". המגן נשאל על כך שלא שותף בשלושת משחקי הליגה האחרונים - "ברור שחל שינוי בקבוצה ובעבר הייתי רגיל לשחק בכל המשחקים, אבל זה רק מגביר לי את המוטיבצייה. הליגה ארוכה, כולם נותנים את המקסימום. המאמן הוא זה שמוביל אותנו בדרך הנכונה וזה לא חשוב אם אני משחק דקה או 90".

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יכול להיות שסימאונה חושש לאבד את הצעירים והוא נותן לחימנס ולוקאס יותר ממה שמגיע להם. וחואנפראן משלם את המחיר.

3. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/multimedia/graficos/futbol/2017/los-estrenos-de-torres/desktop.Xxx

במארקה ממשיכים עם פינת המספר החזק והפעם: הבצורת של טורס. אל-ניניו לרוב נותן בראש כבר במחזורי הפתיחה והפעם הוא עדיין לא הגיע לעונה הזו. כל היודע על מקום הימצאו מבקש לעדכן את צ'ולו. וברצינות: שבעה מחזורים עברו וטורס לא הבקיע. בעונה שעברה הוא היה זקוק לחמישה מחזורים, כמו ב-2011/12 במדי צ'לסי, ב-2014/15 מצא את הרשת במחזור הרביעי במדי מילאן במשחק החוץ באמפולי, וחוץ מזה תמיד הבקיע עד לשלושת המחזורים הראשונים. ב-2015/16 למשל כבש את השער הראשון שלו באותה עונה במשחק נגד בארסה, כפי שעשה עשור לפניכן, ובארסה מולה יש לה רקורד כיבושים טוב - היא בידיוק היריבה הבאה..

4. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/10/12/15078071829767.Xxx

"כשהגעתי לאתלטיקו הכל היה כאוס, היו שחקנים שלא עבדו".
    המגן פיליפה לואיס התראיין בפתיחות לאל-מונדו וסקר את תקופתו באתלטיקו. "קיקה ניסה לעשות דברים מיוחדים באימון אבל השחקנים לא התחברו אליו. צ'ולו שינה הכל". המגן המשיך - "זו קבוצה שהייתה עם מלחמות פנימיות. אחד לא מבין למה לא מנצחים, השני רוצה ללכת לקבוצה אחרת. לא היינו מאוחדים". פיליפה לואיס סיפר שגם אביו היה משמעותי מאוד בקריירה שלו - "בתחילת הדרך הייתי יוצא ושותה יותר מדי ואבא שלי היה עקבי לגביי ולא ויתר לי עד שהפסקתי". "יש לי מזל גדול, לא הייתי מחליף את הקריירה שלי בשום מקצוע אחר". עוד פנינים מהראיון - "הצעירים של היום חיים בעולם אחר. נעליים ב-400 יורו, יותר קעקועים מגולים במשחקים רשמיים, וחבל"; "אני מעריץ של פיקה שנאמן לדרך שלו ויש לו אומץ, למרות שאני לא מסכים עם מה שהוא אומר".

המשחק הבא של אתלטיקו ישר אחרי סיום הפגרה הוא קרב קשה מאוד נגד ברצלונה. במארקה כבר צופים קדימה וכתבו משהו מעודד לצ'ולו - כל חמשת החלוצים שלו הצליחו להבקיע נגד ברצלונה, וכזכור, פרננדו טורס אוהב לשחק נגדה במיוחד והבקיע לא פחות מ-11 שערים, ובעיקר בקאמפ-נואו.

5. Raulito Madridista

כמה עניינים על סדר היום: 'אובלק - האיש להצלות הבלתי-אפשריות' - הנה הרשימה של המארקה| סאול - עוד גולאסו 'למוזיאון' האישי שלו - הנה הרשימה של המארקה(כולל המספרת ההיא נגד ריאל והגולאסו נגד באיירן מינכן ב-2016).

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/10/15/15080190744371.Xxx

ועוד: ציון דרך לפרננדו טורס שרשם את משחק הליגה ה-300 שלו במדי אתלטיקו מדריד. למעשה מדובר ב-260 משחקים בליגה הבכירה ועוד 40 משחקים בליגה השנייה שם ערך את הבכורה באתלטיקו(בין השנים 2000/01-2001/02). הוא נכנס במקום גאבי בדקה ה-83 במשחק נגד בארסה אולם לא הצליח להביא את שער הניצחון נגד היריבה שהוא מאוד אוהב. באף אחד ממשחקיו העונה טורס לא שיחק יותר מחצי שעה ובדרך-כלל עולה לדקות האחרונות. נגד סביליה לא נכלל בסגל ונגד בילבאו ורומא לא קיבל דקות. הוא עדיין מחכה לשער הבכורה שלו העונה. בינתיים יש לו 104 שערי ליגה.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הפרעה נגד הפרעוש:

לקיקו יש טור קבוע ב-As ושם הוא כותב שמה שהיה חסר נגד צ'לסי ובארסה זה הרכש שלא נעשה בקיץ.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  7. riquelme1 Member

מסי הגיע אחרי גהנופ באוקקודור, טיסות וסחוט.

ממש כל הכבוד...

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אולי כדאי לפרט קצת יותר לגבי הטור של קיקו. ה-19 המקורי כתב שהצעירים של אטלטיקו שהמעמד שלהם שודרג בגלל שלא היה רכש סיפקו את הסחורה מול ולנסיה, סבייה ובילבאו, אבל לא מול צ'לסי ובארסה. סאול הוא היוצא מן הכלל. עם 3-4 שחקני רכש זה יכול היה להיות סיפור אחר.

אני מצפה שתומאס וקוריאה ימשיכו להתקדם ויקבלו הרבה דקות גם בחצי השני של העונה. מווייטו צריך להיפטר, כמו גם מגאיטאן. נגמר הקרדיט.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

נמצא האחראי על הכישלונות האחרונים. אטלטיקו לא ניצחה אף משחק מאז שדייגו קוסטה חתם.

10. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/10/19/15084126152217.Xxx

אתלטיקו הגיעה לאמצע שלב הבתים והיא עדיין ללא ניצחון. אין ספק שזה המשבר החמור ביותר בתקופה האדירה של צ'ולו על הקווים, כמעט שש שנים. במארקה הציגו שני סקרים לאוהדים - 1) מי צריך להשלים את גריזמן בהתקפה? 2) חוץ מסאול וקוקה, מי שני קשרי מרכז השדה המועדפים עליכם? האמת שהסקר רק בחיתוליו, קצת למעלה מ-50 הצבעות נכון לעכשיו, כך שזה לא רלוונטי. אתלטיקו כבשה 14 שערים ב-11 משחקיה העונה, לעומת 24 בעונה שעברה - ירידה של 40% בכל-מקרה, הנה המספרים של החלוצים:
    אנטואן גריזמן: 9 הופעות, 735 דקות, 3 שערים
    לוסיאנו וייטו: 6 הופעות, 314 דקות, 0 שערים
    פרננדו טורס: 8 הופעות, 221 דקות, 0 שערים
    גאמיירו: 3 הופעות, 99 דקות, 0 שערים
    באתר סיכמו - אתלטיקו לא תכבוש שערים רבים בזכות הקישור האחורי שלה והיא איבדה את הדרך כשהמגנים לא תורמים למשחק ההתקפה. האם היא תצליח להישאר חזקה עד לינואר ועד כמה יוכלו דייגו קוסטה ו-ויטולו שיצטרפו - לשדרג את הקבוצה לרמה המספקת? אולי אתלטיקו צריכה לפתוח עוד את הארנק?

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קשה להביא שחקנים בינואר. היום As מפרסם שאטלטיקו מנסה להביא את לוקאס טוריירה מסמפדוריה והאיטלקים לא מוכנים להיפרד משחקן הרכב באמצע עונה. חוץ מזה חייבים להיפטר מ-3-4 שחקנים, גם בשביל לפנות מקום בסגל, גם בשביל לגייס כסף.

12. robertocarlos.m Member

צריך לזכות שאתלטיקו עדיין תלויה בעצמה: 3 ניצחונות והם עולים ולא משנה מה.
    שתי ניצחונות על רומא וקראבח יספיקו במידה וצ'לסי תנצח באולימפיקו.
    אם יש תיקו באולימפיקו אז 2 ניצחנות על רומא וקראבח ותיקו בסטמפורד ברידג' יספיק.
    אם רומא מנצחת זה המצב הכי קשה שיכול להיות והיא תצטרך לנצח בסטמפורד ברידג' גם .

הכל זה ספקולציות אבל בכל מקרה - חייבים לשפר את היכולת ומהר.

Ever Banega אוהב/ת את זה.
  13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

@YYY יש גם את מרטינס שינחת אצלכם בינואר אם הוא ירצה וידרוש זאת מההנהלה שלנו כמו שהסוכנים שלו מבקשים ממנו לעשות.

צריך לראות איך הוא חוזר מהפציעה, אבל בהנחה שהוא יחזור כשהיה לפני אז מעבר להיותו שחקן איכותי הוא גם תפור באופי ובסגנון למה שסימאונה מחפש אצל שחקנים, בניגוד לוייטו לדוג'.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם טוריירה זה המחליף של גבי, הוא לא צריך למהר. גבי האריך את החוזה לעוד שנה. גם וגם לאוטארו לא צריך למהר. תפור או לא, ההתאקלמות תהיה קשה ועדיף לו לבוא בקיץ.
    במקביל לאכזבה של הקבוצה הראשונה שלושת הכוכבים של קבוצת המילואים פשוט נעלמו בקיץ. קאיו, קפטן הנבחרת צעירה של ברזיל קיבל דקות ראשונות רק במחזור האחרון. ואני ציפיתי שהוא יתחיל להשתלב בקבוצה הבוגרת.

Franco אוהב/ת את זה.
  15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

314 משחקים רשמיים לדייגו גודין. הוא השתווה היום לאמראנטו פריאה ובעוד שבוע יהיה הזר עם הכי הרבה הופעות.
    היום, בלי קוקה וקראסקו לא היה לנו הרבה מה למכור. ההרכב הפותח עוד היה סביר, אבל המחליף היחיד שיכול היה לחזק את ההתקפה היה פיליפה לויס. אין לי מושג מי ישחק בגביע.

מצב נושא:
הנושא נעול.