אתלטיקו מדריד 2017/18:: מחזיקת הליגה האירופית! טורס נפרד, ומה עם גריזמן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ועדיין אגדה!

2. Ever Banega Member

יש חדש לגבי קוסטה?

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קונטה רוצה לצרף 3 שחקנים חדשים ביומיים שנותרו, אז צ'לסי יותר גמישה עכשיו. רק לא ברור אם נספיק להשאיל את קוסטה. אבל אהבתי את הרעיון לשלוח אותו ללאס פאלמאס שישחק עם ויטולו.

4. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/08/30/primera/1504099521_286819_1504099574_portada_normal_recorte1.Xxx

צ'לסי הורידה את מחירו של דייגו קוסטה ל-60 מיליון יורו, אבל באתלטיקו לא ממהרים. בתקשורת בספרד נכתב שאתלטיקו חושבת שעדיין מדובר במחיר גבוה והם לא לחוצים בזמן שכן קוסטה יכול להצטרף גם ככה רק בינואר. באתלטיקו השלימו עם העובדה שהעיסקה לא תיסגר בזמן שנותר. נכתב שצ'לסי דרשה תחילה 75 מיליון יורו ובשעה 15:05 נציגי המועדונים נפגשו ובשיחה נכח גם סוכנו של השחקן. מה שעוד מעכב את העיסקה הוא שדייגו קוסטה מסרב לחזור ולא הסכים להתאמן עם קבוצת המילואים והוא גם קיבל קנס כבד. מצד שני, צ'לסי רוצה להתחמש בעוד שלושה שחקנים. ב-120 משחקים, דייגו קוסטה כבש 58 שערים ובישל עוד 24. אברטון, בשיקטאש וליברפול הראו עניין בשחקן גם כן.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עם כמה שהקנס כבד, בשכר של 8 מיליון יורו הוא לא כ"כ מורגש. מה שכן, קוסטה בוודאי נלחץ מכך שלופטגי לא זימן אותו.
    אני כתבתי שבשביל לרכוש את קוסטה אטלטיקו חייבת למכור את וייטו. אז לא רק שאין קונים, כולם מחפשים השאלה, יש מצב שסימאונה יעדיף את וייטו בסגל על פני גאיטאן או גמיירו.

6. Raulito Madridista

https://as02.epimg.net/futbol/imagenes/2017/09/05/primera/1504604187_418785_1504604227_noticia_normal.Xxx

האגדה ממשיכה. שנה אחרי שהרגיש תחושת מיצוי וקיצר את חוזהו - צ'ולו סימאונה שוב קושר את עתידו יחד עם אתלטיקו וחותם על חוזה חדש, כמו זה המקורי - עד 2020. חמישה תארים בשבע עונות כולל אליפות היסטורית ושני גמרים של ליגת האלופות, זה חלק מהרקורד הנפלא שלו. אתלטיקו הודיעה בהתלהבות באתר הרשמי שלה, "בשורות מעולות לכל אוהדי אתלטיקו, ההרמוניה בין המועדון למאמן היא מוחלטת". מאז 2011, רק ונגר הוא המאמן הנוסף פרט לצ'ולו שהמשיך באותה הקבוצה.

7. Raulito Madridista

צ'ולו סימאונה מתראיין אחרי הארכת החוזה באתלטיקו מדריד:"ביקשתי מההנהלה לא לשחרר אף שחקן"

"תמיד האמנתי במועדון הזה כשראיתי שחקנים מתלהבים שרוצים ללמוד וידעתי שאפשר להביא את המועדון לצמיחה. אני נרגש להיות בקבוצה הזו במשך כל יום. המועדון נתן לי זמן וכלים להצעיד אותו קדימה".

"פלקאו היה מרעיב מאוד ב-2011/12, בלתי-ניתן לעצירה. המועדון לא היה יציב מבחינה תקציבית ועשה כל מאמץ לשמור עליו. גדלנו יחד אני וצוות השחקנים שלי. אנחנו תמיד נאהב אותו".

על הרכש. "אם הייתי צריך לבחור בין סאול, קוקה וגריזמן, החבר'ה שיש לי, ואף-אחד לא יוצא וגם לא נכנס - הייתי בוחר באופציה הזו. הם שחקנים יוצאי דופן אבל הם ממשיכים להשתפר". על עונש ההעברות - "כשהמועדון הבין שאין אפשרות לערער, אמרתי להם שעם זה נילחם ודרשתי שאף שחקן לא יעזוב".

"אני מרגיש נרגש יותר היום, כשאני שוב מחדש את החוזה ועד 2020, יותר מהיום בו הגעתי לכאן לראשונה כמאמן כי כיום אני מכיר את המועדון טוב יותר, עברנו דרך, ואני רואה כמה המועדון הזה גדול. הדבר הכי גדול שאני יכול לעשות כמאמן זה להתייחס לכל אימון ומשחק כאילו זה האימון האחרון. לשחקנים מותר לצחוק וליהנות אבל במשחק הם צריכים לבעוט".

"הרגע הטוב ביותר היה הזכייה באליפות ספרד, זו תחרות ארוכה, מירוץ שלא נגמר. המועדון השקיע, רץ ועבד. ההחתמות של דייגו קוסטה וסוסה בינואר(קודם לכן) היו חשובות. ומצד שני, ההפסד בגמר ליגת האלופות, השני, היה כאב כמעט בלתי-הפיך".

על האצטדיון. "תראה, אנחנו עוזבים את הקאלדרון שהיה הבית שלנו, אבן דרך גדולה בהיסטוריה של אתלטיקו מדריד. הרגשות מעורבים - יש עצבנות, חרדה, אופטימיות, התלהבות. אני בטוח שלאט-לאט נאהב את האצטדיון ונתרגל אליו. אני יכול להבטיח שהוא יהיה יפה ויהפוך לכוח שלנו".

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

האוהדים מאוד מאוכזבים שבשדרת האגדות באיצדיון החדש יהיו תמונות של כל מיני שחקנים שאנחנו רוצים לשכוח ולא תהיה תמונה של פלקאו. אל טיגרה לא הגיע ל-100 משחקים במדי אטלטיקו וזה הקריטריון היחיד.

9. Raulito Madridista

פלקאו כבש 70 שערים ב-91 משחקים ואמנם לא היה חלק מהאליפות ההיסטורית אבל היה מאוד-מאוד דומינטי, חבל. אלה היו שנתיים מדהימות ואני מקווה שהוא עוד יחזור. הוא מדורג במקום ה-17 בכמות כובשי השערים בכל הזמנים אבל לדעתי הרקורד שלו של גולים פר משחק הוא הטוב ביותר מכולם(אם טורס אגב היה מבקיע בקצב נורמלי הייתי אומר שהוא עוד יהפוך לגדול המבקיעים של אתלטיקו). אין ספק שבמוזיאון של אתלטיקו כן יהיו תמונות של פלקאו, אחרי שהשמיד את בילבאו בגמר הליגה האירופית וגם 'אנס' את צ'לסי בסופר-קופה. במחזור הרביעי הפרמיירה מתרחשת..

10. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/10/15050323734451.Xxx

פאולו פורטה מהמארקה בטור קצר על אתלטיקו: "עם סימאונה וללא אף פגע"
    לדבריו בכדורגל הספרדי הקיץ היו שתי חדשות מרעישות ושתיהן שונות מקצה לקצה: 1) ניימאר עזב את ברצלונה| 2) צ'ולו סימאונה האריך את חוזהו באתלטיקו מדריד.
    בעוד בארסה עשתה הכל כדי לשמור על אחד השחקנים הכי חשובים שלה, נגררה במשך כל הקיץ ואז נאלצה לראות איך ניימאר מבטל את האמירה más que un club וכל זה בתחושת חוסר אונים - אתלטיקו מדריד הצליחה לשמור על המאמן דייגו סימאונה אבי ההצלחה.
    עוד נכתב שם על כל ההישגים של אתלטיקו מחוץ למגרש. קודם כל היא לא שיחררה אף שחקן מפתח והצליחה לא להיפגע לפחות מעונש איסור ההעברות. מעבר לכך היא קפצה למקום השני בדירוג של אופ"א; המועדון הגיע למס' שיא של 105 אלף חברים כאשר ב-2013 כשצ'ולו חגג שנה אחת על הספסל כמאמן - היו רק 60 אלף. מעבר לכך הקבוצה הייתה בחובות של 200 מליון יורו וכעת היא קרובה-קרובה להיות נקייה לחלוטין, והמעבר למגרש החדש - זה קורה בשבוע הבא!

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

12. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/7/size475x318/738047.Xxx

בספרד סוקרים באריכות את הרגעים הגדולים של אתלטיקו בקאלדרון רגע לפני הפרמיירה במגרש החדש. ספורט5 ציינו כמה רגעים:
    הרגע הכי גדול, לפחות עבור האוהדים של אתלטיקו, היה הניצחון 0:1 על באיירן מינכן בחצי גמר ליגת האלופות ב-2015/16, שהביא גם להדחה של הבווארים בסופו של דבר ולהעפלה מתוקה של הקולצ'ונרוס לגמר מול ריאל מדריד.
    עוד רגעים שנכנסו לטופ 5 בוויסנטה קלדרון: הרביעיית המפורסמת מול ריאל מדריד בדרבי בפברואר 2015, משחק האליפות מול מול אלבאסטה ב-1996 - וידאו, הקאמבק המפורסם מול ברצלונה האגדית של יוהאן קרויף - וידאו, והשלושער המיוחד של לואיס אראגונס מול קליארי, אי שם בשנת 1971.

אני זוכר גם נצחונות משוגעים על בארסה ב-2007/08 - המשחק האחרון של רונאלדיניו למשל, וגם בעונת הטרבל של בארסה ב-2008/09. אז אתלטיקו הייתה סתם קבוצה התקפית חביבה.
    שאלה אלייך דני - היית פעם בויסנטה קאלדרון? רגע מיוחד שאתה זוכר? משחק ספציפי? כל חבר שהיה במדריד רצה לתפוס משחק בית של אתלטיקו כי מדברים על אווירה מטורפת אבל אף חבר שלי לא הצליח

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לא הייתי במדריד. אני לא חושב שקלדרון היה משהו מיוחד מבחינת האוירה. האוהדים עושים את האוירה והאוהדים שלנו עשו את זה בגמר גביע המלך גם בקמפ נואו וגם בברנבאו. הם יעשו את זה החל מהיום גם באל נואבו מטרופוליטאנו.
    גיבור הקמבק מול ברסלונה זהו רומן קוסצקי. אחד מאלה שחבל שלא הגיעו ל-100 משחקים. השחקן הראשון שנדלקתי עליו באטלטיקו.

14. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/17/15056767787961.Xxx

מארקה: ההצעה האחרונה בהחלט עבור דייגו קוסטה: 55 מיליון יורו+10 מיליון במשתנים. אתלטיקו עושה הכל כדי להחזיר את הבן האובד בחודש ינואר והוא עשוי להפוך לשחקן הרכש היקר בתולדותיה, יותר מראדמל פלקאו. בקבוצה מאמינים שצ'לסי יתגמשו מעט בדרישות והם צריכים לראות את התמונה הכוללת. דייגו קוסטה כבר 98 ימים אגב בלי כדורגל. נכתב במארקה שמשהו היה חסר בפרמיירה של המגרש החדש. הקהל הגיע בהמוניו והאווירה הייתה טובה, גריזמן שיחק, אתלטיקו ניצחה, אבל הקהל חלם לראות שם גם את דייגו קוסטה.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

נראה שקבאני זמין עכשיו. פניית פרסה?

מצב נושא:
הנושא נעול.