אתלטיקו מדריד 2017/18:: מחזיקת הליגה האירופית! טורס נפרד, ומה עם גריזמן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לא מעיפה. על להעיף משלמים פחות כסף. וכסף זה הערך העליון אצל אברמוביץ'.

2. golding מנהלים

אז מה אתה טוען בעצם? למה לרמוז, תשפוך את זה החוצה?

3. Raulito Madridista

אף אחד לא מדבר במספרים, לא שמעתי גם באף כתבה שיש שם ביסוס. למשל, 40 מיליון יורו זה סכום הוגן לדעתי. טוב שצ'לסי לא בעטה לו בתחת מצד אחד. מצד שני, המחירים הרי משתוללים. דייגו קוסטה הרשים בפריימרליג ומצד שני הוא לא כזה צעיר. אגב, דייגו קוסטה כל-כך עצלן, ואם הוא יעזוב נניח בינואר אז לדעתי תג המחיר שלו עשוי לרדת, לא כדאי לצ'לסי לראות 'כמה גרושים' מהעסקה כבר עכשיו?(עם או בלי קשר לרכש עתידי שנחוץ). אגב, ממועדון פאר כזה אני מצפה ליחס אחר ולא ל-'מנודים' כמו שיש במכבי חיפה או בליגת הפח שלנו. הוא כן זכאי להתאמן עם הקבוצה הראשונה.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

פשוט תמצא את הראיון האחרון של דייגו קוסטה. השחקן נרכש ב-38 מיליון ולדעתו בשלוש השנים החזיר את ההשקעה. אז למה להתעקש למכור אותו ב-80 מיליון כאשר רק הסינים מוכנים לשלם סכום כזה?

5. golding מנהלים

אף אחד לא מתעקש על 80 מיליון, זו שטות. ובשוק הנוכחי הוא בהחלט שווה 50 מיליון אירו.

6. riquelme1 Member

מארטינס לא היה פלופ, הוא פשוט לא קיבל צאנס ראוי ונמכר מהר אחרי חצי שנה.

אתחטיקו כל כך חלשה, העונש של פיפא זה גזר דין לעונה הזאת, אתלטיקו צריכה חריש בסגל שלה.

7. Raulito Madridista

לא הייתי משקיע כל-כך הרבה בויטולו, אבל דייגו קוסטה אם יגיע זה חיזוק מצוין ויחד עם גריזמן יהיה לאתלטיקו מדריד חוד מהיר, שאפתן ו-'רע', דייגו קוסטה ימכור את אמא שלו בשביל לתת גול ולנצח והוא גם יתפוס לשחקן יריב בביצים ובאתלטיקו הוא נותן 110%. אני חושב שההגנה עדיין מצוינת גם בזכות אובלק ולא אתפלא אם תספוג גם שנה הכי מעט שערים, והקישור מבטיח עם השדרוג הצפוי ביכולת של סאול שהיה נפלא ביורו הצעירות ולא נפל מדני סאביוס. הבעיה של אתלטיקו היא שהיא נאבקת עם ריאל מדריד על האליפות וגם עם ברצלונה. אולי השיקול שלהם לשחק שלושה משחקי חוץ בתחילת הדרך היה מעט מוטעה ולא חכם, איבוד נקודות נוסף יגרום ללחץ. לאתלטיקו יש כיס, לא עמוק כמו האנגליות או מילאן. איזה שחקן היית מביא?

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דור, זה לא שיקול דעת. כרגע אין משחקי בית כי אין בית.
    במקרה של קוסטה קופצים כל מיני מחירים. אתמול קראתי שסיכמו על 45 מיליון, היום שצ'לסי דורשת 65. בכל מקרה, ה-31 לאוגוסט זה לא דדליין בשביל אטלטיקו.
    ובמקום להביא עוד שחקנים הייתי מקדם את תומאס.
    עוד דבר. ציפיתי שסימאונה יתרגל את המערך עם 3 בלמים הקיץ. לא ראיתי שזה קורה, אבל אתמול פתאום ראיתי שזה כבר עובד.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתלטיקו הציעה כ-12 מ' על לאוטארו מרטינס, שזה אמור להפעיל את סעיף השחרור שלו, ראסינג בגיבוי של השחקן הצעיר סירבה להצעה ואמורים לסגור איתו על חוזה חדש עם סעיף שחרור חדש שיאלץ את הקבוצה של סימאונה להציע יותר בפעם הבאה. כמובן שההצעה כללה השאלה חזרה לראסינג בינתיים.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ראסינג לא יכולה לסרב להצעה מעל סעיף השיחרור. כדאי לתקשורת לחפור עוד קצת ולגלות איזה הסכם סודי.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היא יכולה כשהשחקן מאשר לה לסרב להצעות כי הוא מוכן לחתום על חוזה חדש עם סעיף חדש ולא מעוניין לשמוע הצעות, כמו שהתייחסתי כשכתבי ״בגיבוי השחקן״. זה סמנטיקה ולא העניין. אין הסכם סודי, אבל אל תדאג, בעזרת שני הסוכנים, אחד מהם זה רולי סאראטה שאולי אתה זוכר :) , מופעל על הילד מכבש לחצים על מנת לאפשר את העסקה בכל מקרה. לפי דיווחים מאנשים מקורבים לסיפור, הילד עומד להישבר מכיוון ששוכנע שעדיף לו לא לקחת סיכון ושבכל מקרה יישאר עד סוף השנה בראסינג שזה מה שהוא רצה. הנשיא שלנו קצת נרדם על האף עם הגדלת סעיף השחרור, ישב לשיחות אחרי שכבר התחילו ההצעות, לא רק מאתלטיקו, וחבל כי יכלנו בקלות להוציא יותר. נראה מה הילד יחליט, הכדור אצלו.

אם הסוכנים יצליחו לעשות לכם את העבודה אתם קונים כישרון גדול, עם מנטליות כמו שצ׳ולו אוהב, בסכום מציאה ביחס להעברות דומות כיום.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב, גם זניט שילמה מעל הסעיף שחרור בשביל להביא את דריוסי ולא היה שם שום הסכם סודי. הסעיף הוא בין המועדון לשחקן...

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גם ריאל שילמה יותר על הבוגד מבית הרנאנדס. אבל זה רק הרצון של הקונה לשמור על יחסים טובים עם המוכר. ובמקרה הספציפי, אני לא מכיר את הסוכן ואין לי סיבה להאמין לסוכנים. אלא אם כן זה סופרלופס, אבל הרבה זמן לא שמעתי ממנו.
    בינתיים וייטו צפוי לפתוח מחר. אצלינו לא שולחים שחקנים לקבוצת מילואים.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אולי זה היה המקרה עם הרנאנדס, נגיד, אני מעדיף לא לדבר על העברות שאין לי מושג מה היה בהן וכן לדבר על אלו שכן.

זה רולי, אחד מהשניים שרוצה לסגור את הקופון מהכסף הגדול של אתלטיקו כבר עכשיו, מוזר שאתה לא מכיר :p
    https://image.ibb.co/k2SyMk/ROL.Xxx
    free image hosting services

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

6 משחקים בבוגרים, אוהדי ריאל לא יודעים מי זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.