אתלטיקו מדריד 2017/18:: מחזיקת הליגה האירופית! טורס נפרד, ומה עם גריזמן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

MD עשה סקירה שח מספרי 10 עם ניסיון להוכיח שיש עליו קללה. ה-10 המוצלח האחרון היה פאנטיץ' בשנות ה-90. אחריו היה ז' וניניו, חוסל ע''י מיצ'ל סלגאדו. אחריו פטטה קוריאה, חלוץ אהוד אבל בינוני. אחריו חורחה לרנה מהאיים הקנרייים . אחריו מתיה קז'מן, חלווץ של 35 שערים לעונה. קון וארדה דווקא כן הצליחו מעל ומעבר, אבל בגדו. רייס נכשל עם מס' 10, הצליח עם מס' 19. ועכשיו קראסקו.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

פיספסתי את אוליבר טורס בסקירה הזאת.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילא גאיטן,אבל קאראסקו ?! הבחור רק בן 24 מה יש לו לחפש בסין ?!

4. Raulito Madridista

מאתיה קזמאן היה גם פלופ עצום בצ'לסי ב-2003/04, לא כל מי שכובש בצרורות בהולנד כמו ואן-ניסטלרוי או רונאלדו - הוא מהחלוצים הטובים ביותר בעולם. קראסקו עוד היה כוכב באתלטיקו בחלק מצומצם מהזמן וכבש בגמר ליגת האלופות, וגאייטאן? עלה הרבה כסף, 25 מיליון יורו, רשם 42 הופעות בלבד במשך שנה וחצי בהן כבש ארבעה שערים וממה שאני זוכר הוא היה בעיקר עולה מהספסל בדקות האחרונות. כנראה שלמרות הכל אתלטיקו באמת צריכה קצת כסף. אני עדיין חושב שצ'ולו יכול לשחק בדרך X נגד קבוצות מסוימות וכשקבוצה כמו אתלטיק בילבאו באה מראש כדי להתבנקר במטרופוליטאנו - לא יכול להיות שסאול וקוקה, זה יהיה משחק האגפים של הקבוצה.

5. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/02/26/15196743993179.Xxx

קראסקו מסביר את עזיבתו לסין: "החלטתי לעזוב את אתלטיקו כדי להצטרף לפרוייקט של וונדה שהיא שותפה של אתלטיקו שתשקיע בסין. המוטיבצייה של הקבוצה החדשה שיכנעה אותי, הליגה הסינית פורחת, התנאים והתשתיות מצויינים והם זמינים עבור שחקנים ואוהדים. רמת המשחק משתפרת מעונה לעונה". "השאיפה שלי ללכת למונדיאל נותרה שלמה". קראסקו ציין את השמות הגדולים שמרכיבים את הליגה, מלאבצי והאלק, החבר ויטסל וגם המאמן קאפלו. "מעבר לכדורגל שנשאר בראש סדר העדיפויות שלי, במדינה הזו אני מקבל את ההזדמנות לפתח פרוייקטים ברמה האישית, במיוחד בתחום הספורט האקלטרוני כשגריר של ARES". קראסקו אמר "השאיפה שלי לשחק במונדיאל חייה ובועטת", אמר וציין שזו הסיבה העיקרית לכך שעזב, הוא רוצה דקות משחק. "אני רוצה להגיד תודה לכל חבריי באתלטיקו ולאלה שעשו הכל בשבילי מהיום שהגעתי, ספרד ואתלטיקו תמיד יישארו בלב שלי, היו לי זכרונות בלתי-נשכחים".

בנושא אחר, במארקה עיצבו לוגו יפה של דייגו קוסטה וגריזמן - 'נלחמים בליגה' ודיברו על שיתוף הפעולה הנפלא שלהם. בששת משחקי הליגה בהם שיחקו יחד, אתלטיקו ניצחה בחמישה וספגה רק ב-5:2 המטורף נגד סביליה בפיחואן שם באה ההתפוצצות עם שלושער של גריזמן ואחד של דייגו קוסטה. 'קוסטה וגריזמן - 'בלתי ניתנים לעצירה בליגה' - והנה רשימת המשחקים: 1:0 על חטאפה(דייגו קוסטה כבש), 1:1 נגד ג'ירונה(גריזמן כבש), 1:0 על ולנסיה, 1:0 על מאלגה(שער של גריזמן), 2:0 על אתלטיק בילבאו(שער של דייגו קוסטה) ו-5:2 על אתלטיקו. הנה הכינוי החדש שנולד בספרד: (AGDC (iniciales de Antonie Griezmann y Diego Costa

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר היה לסכם את כל הסיפורי סבתא שלו במשפט אחד:"כסף,כסף,כסף"!!

7. gilad16 Member

נכון, אז למה שאלת?

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה יותר על גאיטאן שדחה את כל ההצעות האחרות בגלל השכר.

9. Jefecito Member

איך קראסקו לא הזכיר את זהבי ברשימת השחקנים שמשחקים בסין?

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי כשרשמתי את ההודעה הראשונה זה היה לפני מה שהוא פרסם...
    אני עדיין טוען שזה בזבוז אדיר,לא חסרות קבוצות בכירות באירופה שהיו קופצות עליו אם היה מבקש לעבור בינואר. (רומא לדוגמא)

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עכשיו גם השוער מויה עוזב לסוסיידאד. מתקרבים לסגל של קטרגל.

12. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2018/03/01/portada/marca_papel/g0103.28dd81ae71103c9cd72682e042a8396b.Xxx

המלך אנטואן! לא בכל יום שחקן של אתלטיקו 'משתלט' על שער המארקה וזה אומר הכל: המספר החזק אתמול באתלטיקו - 4! רביעייה מדהימה של גריזמן במשחק ענק מקרבים את אתלטיקו לפחות זמנית ל-4 נק' מברצלונה המוליכה| במארקה העניקו לכוכב שכבש רביעייה ראשונה בקריירה את הציון הגבוה והלא-שגרתי של 4 כוכבים. בצמד המשחקים האחרונים בליגה, אתלטיקו כבש לא פחות מתשעה שערים וגריזמן אחראי לשבעה מהם, כשהוא כמעט מכפיל מאת המאזן שלו. והופעה כזו יוצאת דופן הביאה לציון דרך נוסף - גריזמן חצה את רף מאה השערים באתלטיקו - 103 שערים ב-172 משחקים| "יכולתי לטעות לפעמים במה שאמרתי מחוץ למגרש וזה גרם לקהל להתרגז, אבל על המגרש לא יכולתי לטעות. אני אוהב את אתלטיקו".

13. yonmu Member

הקיצור סגל שאתלטיקו עוברת אמור להגיד משהו על השאיפות שלה העונה?
    עם כל הכבוד לקוסטה, הוא עדיין לא מחפה על שאר המכירות של ינואר. זה היה מובן אם הייתם מתכוונים לרוץ חזק רק במפעל אחד, אבל אני לא רואה סיבה שתעשו את זה במצב הנוכחי. אין גביע ואין צ'מפיונז, אבל יש סיכוי קטן לאליפות וסיכוי גדול לליגת אירופה.

14. Raulito Madridista

בגדול התשובה היא לא, צריך לזכור שאתלטיקו למרות השיפור המדהים והגידול בהכנסות יחד עם המטרופוליטאנו - היא לא מעצמה כלכלית כזו גדולה. היא ראתה לנגד עיניה הזדמנויות למכור שחקנים במחירים סבירים. גאייטאן היה שחקן כה שולי עד ששכחתי מקיומו, ולגבי קראסקו - צ'ולו מיעט לדבר בשבחו מה שנקרא, לא שידרו על אותו גל, קראסקו יותר דריבליסט וכאלה והוא לא חלק מה-DNA של אתלטיקו. מאמינים בויטולו שבא בהרבה כסף, מנסים לשחק עם קוראה, לעתים קוקה בכלל בכנף. יהיה קשה להשאיר את גריזמן בקיץ וגם ישדרגו חוזה לאובלאק.
    לגבי המשך העונה לפי ראות עיני - אתלטיקו הקבוצה הכי טובה בליגה האירופית והיא תזכה בתואר, זה מצוין עבורה שנאפולי למשל עפה ושלא הייתה פליטה קשה מאנגליה במונחי הצ'מפיונס. הליגה אבודה.

15. Raulito Madridista

אתלטיקו מביסה 3:0 את לוקומוטיב מוסקבה
    במשחק הראשון ב-1/8 גמר הליגה האירופית והכרטיס לשלב הבא בכיס. כבשו: סאול, דייגו קוסטה וקוקה| השוער וורנר קטף שבחים ששמר על שער נקי. צ'ולו סימאונה:"ההזדמנויות הן לא במקרה אלא בשל סיבות נכונות. אנחנו מאמינים בו". השוער עצמו אמר שברור שאובלאק הוא השוער הראשון והוא נהנה ללמוד ממנו והוא זמין עבור הקבוצה כשיצטרכו אותו| דייגו קוסטה כבש שער ראשון באירופה באתלטיקו מזה זמן רב, עונת 2013/14| סאול שמר על רקורד מטורף - 27 גולים באתלטיקו ו-27 משחקים בהן היא מנצחת| כמוכן, לפי ה-'קדנה-סר' - חואנפראן שחל פיחות במעמדו והפך לשחקן ספסל - האריך את חוזהו בקבוצה בשנה נוספת(2019)| לסיכומו של דבר - עם גריזמן ודייגו קוסטה בתקשורת בספרד תוהים מי מסוגלת לקחת לאתלטיקו את גביע הליגה האירופית..

מצב נושא:
הנושא נעול.