ארסנל 2020/21 - The Age of Understatement

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏14/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אוזיל פשוט לא יכול להיות שחקן מוביל.
    אם סביבו יש קבוצה רצינית והוא זה שנוסף אליה - אחלה.
    אבל כשהוא השחקן הכי בכיר בקבוצה? כנראה שלא, אין לו את האופי.

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדברים הרבה על השונות בין אמרי לארטטה, האחד מאמן התקפה טוב יותר, עובדתית אמרי תקף, ייצר וכבש יותר מארטטה. השני איזן הגנה זוועתית והוריד משמעותית את כמות השגיאות שהובילו לספיגות מעצבנות אצלנו.
    אבל אני אגיד לכם את זה, ארטטה צריך לשלוח מתנה לאמרי, כי לדעתי יש לו חלק לא קטן בהצלחת הקבוצה. הוא הראשון שהאמין בסאקה וסמית׳ רואו, וגם אם הוא לא זה שהצביע על מרטינלי, הוא נתן לו את המושכות. מגיע לו קרדיט על ההתקדמות של שלושתם.

3. עידן444 Member

אתמול סוף סוף ראינו כמה פארטי באמת יכול להפוך לויירה החדש במרכז השדה.
    היה תענוג לראות אותו אתמול.
    חששתי שאני הולך לבזבז עוד שעתיים סתם כמו נגד קריסטל פאלאס. תודה לאל הפעם זה לא היה כך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Clichy COYG

מטורף, מאז ויירה לא היה לנו שילוב בין קשיחות לקלאס ברמה הזאת. מספיק לראות את הרכות בפסים שלו (כולל בגול) - וורלד קלאס.

**

מאז שסמית' רואו נכנס להרכב מול צ'לסי הוא ייצר 10 מצבים, שני רק לברונו. ברור שעדיין צריך להביא שחקן לעמדה אבל הוא ה-סיבה לשיפור שלנו. מה שמדהים הוא כמה הוא טוב באספקטים הבסיסיים של המשחק - תנועה ללא כדור, משחק בנגיעה, ראיית משחקת. תענוג.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  5. עידן444 Member

בהחלט הפתעה נעימה. משום מה מזכיר לי קצת את ארשבין.
    אחרי שהוא מאוד בלט לפני שנתיים(נדמה לי) בליגה האירופית הייתי בטוח שיקבל יותר אשראי ומשום מה דווקא העלימו אותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. alexshw Member

7. Clichy COYG

מאט ראיין חותם בהשאלה אצלנו עד סוף העונה. לא זוכר העברה שלנו שנחתמה בלי שמועה אחת שיצאה - בכל מקרה לדעתי מצויין.

**

לגבי אודגארד - אני לא אוהב את ההשאלות האלה לחצי שנה (בייחוד עם ניסיון העבר שלנו) אבל מצד שני מדובר בכשרון על שלא נחת אצלנו הרבה שנים ויהיה סופר מעניין לראות איך ישתלב אצלנו (בניגוד לגרוטאה כמו איסקו).

8. Henry_T Member

**

לגבי אודגארד - אני לא אוהב את ההשאלות האלה לחצי שנה (בייחוד עם ניסיון העבר שלנו) אבל מצד שני מדובר בכשרון על שלא נחת אצלנו הרבה שנים ויהיה סופר מעניין לראות איך ישתלב אצלנו (בניגוד לגרוטאה כמו איסקו).[/QUOTE]

יכול להיות פתרון טוב לטווח הקצר במקום לשלם סכומים מופקעים על שחקני צ'מפיונשיפ כמו באונדיה.

9. Clichy COYG

יכול להיות פתרון טוב לטווח הקצר במקום לשלם סכומים מופקעים על שחקני צ'מפיונשיפ כמו באונדיה.[/QUOTE]

לא יודע לגבי סכומים מופקעים אבל שחקני צ'מפיונשיפ זה כבר ממזמן לא מילה גסה - בנראחמה, מדיסון, אזה, ווטקינס, בואן - כולם התחילו משם וכרגע נראים שחקנים יותר מלגיטימיים לליגה, מה גם שלבואנדיה יש ניסיון פרמיירליג.

Henry_T אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

מקווה שתיהנו ממנו הרבה יותר מאשר דני סבאיוס. אשתקד בריאל סוסיאדד הוא באמת היה טוב אבל נראה לי שזו קבוצה עם סגנון קצת יותר התקפי מאשר ארסנל של ארטטה (קצת ציני וקצת לא). השנה הוא סבל מפציעות, למעשה הוא עדיין סוחב אחת מהעונה שעברה שדי מגבילה אותו. הוא שקט במשחק שלו, אלגנטי, מסוגל לתת את המסירה החכמה ומקווה שישתלב בפיזיות ובקצב של אנגליה. הוא מגיע עם הרבה מוטיבצייה אחרי הייבוש הצפוי אצל זידאן, הכי קל היה לו ללכת למקום בו כבר הצליח. בכל מקרה לא עליו תקום או תיפול העונה. אני כבר מתחרט שאובמיאנג האריך חוזה, לא פחות.

Clichy אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

יכול להיות פתרון טוב לטווח הקצר במקום לשלם סכומים מופקעים על שחקני צ'מפיונשיפ כמו באונדיה.[/QUOTE]
    איזה סכום מופקע? 20 מליון אירו זה סכום מופקע?

אודגארד בהשאלה לחצי עונה זו עסקה טובה בשביל ארסנל יותר מקנייה.
    יש לו המון כשרון אבל יש משהו אחד שקצת מחשיד אותי אצלו- עצלנות/אדישות, נטייה להעלמות שזה הדבר שהכי הייתי רוצה לברוח ממנו אם אני מועדון שכרגע הוריד מהפיירול שלו את הדמות על הקיר שמסמלת את העצלנות בחוזה גבוה.
    בחצי שנה השאלה אין סיכון והבחור גם רק בן 22.

מעניין אם ארסנל תהיה פה גם מעבר לפידר קלאב ותסגור על סעיף מכירה לקיץ.

12. k_700 Member

מה הייתה האופציה השנייה לארסנל בקיץ? לתת לו לעזוב אחרי העונה האחרונה שלו?

אובימיאנג שחקן ענק, גם התעורר לאחרונה. לא קונה את זה שהוא "גמור" כי ארסנל פשוט התרסקה עם המאמן הזה מוקדם מדי. אחת מההחלטות הטובות שלהם הייתה לסגור שחקן בקליבר שלו בלי הרבה בעיות למרות שיכול היה לגרום התעניינות מקבוצות בלבל גבוה יותר.

13. Raulito Madridista

ברור שאני מדבר בדיעבד אבל אובמיאנג כמה שהוא "אנושי" אני מצפה שיושפע קצת פחות ממה שקורה בקבוצה ואין דרך הגיונית להסביר את זה שהוא תקופה ארוכה לא היה מסוגל לתת גול אלא אם כן זה בפנדל. הליגה האירופית יכולה להיות כלי כניסה של ארסנל לליגת האלופות בעונה הבאה על אף שיש איזה 4-5 קבוצות לא פחות טובות ממנה לדעתי ובשלוף, אבל אני לא מתייחס למה שקורה שם. חמישה שערי ליגה ב-1500 דקות זה חרא. במשחקים מסוימים הוא היה נראה גמור וציפיתי מקפטן שדיברו עליו כדומה להנרי - שירים את הקבוצה למעלה. אולי לא היה לו פיניש של לבנדובסקי בשיאו אבל אני לא חושב שהוא היה שחקן שצריך 4 מצבים של מאה אחוז כדי לתת גול. עם אובמיאנג טוב ארסנל יותר למעלה זה פשוט. אגב, אני לא יודע מה דיווח אמיתי ומה שגוי, אבל נניח 40 מיליון יורו זה סכום שארסנל כמועדון לא יכולה לזלזל בו.

14. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/EsVUfuKW4AAPy6I?format=Xxx&name=small

מתיו ראיין האוסטרלי השני בקבוצות הבוגרים של ארסנל. הראשון מוכר היטב לאוהד הישראלי הותיק. מדובר בחלוץ ג'ון קוסמינה ששיחק נגד נבחרת ישראל במוקדמות המונדיאל בשנות השבעים והשמונים וגם במוקדמות המשחקים האולימפיים לסיאול 1988.
    בארסנל הוא שותף במשחק ליגה אחד ו - 3 משחקי גביע אופ"א בעונת 1978/79.

15. Clichy COYG

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/21
    EsheD ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.