ארסנל 2017/18: ונגר פורש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י All_Hale_Conradinho, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

לא יודע כמה סימאונה מתאים לארסנל. זידאן זה לא הימור מסוכן, זה סתם מסוכן.

2. Andrei Kanchelskis Member

בגלל זה רשמתי ליד זידאן בסוגריים 50/50 אבל בוא נודה על האמת שאין שום סיכוי שהוא יגיע אי פעם לארסנל.

סימאונה לדעתי כן מתאים לארסנל כי כשהוא הגיע לאתלטיקו היא הייתה בדיוק באותו מצב בוא נמצאת היום ארסנל והוא בעצמו התבטא בעבר שהוא אוהב להיות אנדרדוג.

3. alexshw Member

השם העיקרי שעולה כיורש אפשרי כרגע זה ארטטה. כלומר זה כנראה מי שחושבים שונגר יצביע עליו.

4. Raulito Madridista

אוזיל לא הצליח להוציא את ארסנל מהבינוניות אבל רבים וטובים ממנו נכשלו בזה בעשור האחרון. הוא הנה בריאל קראק לכל דבר, שחקן של 25 בישולים בעונה. נכון שקל יותר לבשל לכריסטיאנו בשיאו(שער האליפות בקאמפ-נואו, אהמ) אבל זה לא משנה כלכך. הפתיחה הפנטסטית של אוזיל הייתה בעוכריו כמה שזה משעשע - הוא הציב רף ענק. בקיצור כולם בירכו את ארסנל על צעד מבריק ו50 מליון אז הם כמו 75-80 מליון יורו היום.

אגב, הוא עזב בקיץ שפתח את עונת הדסימה וזה לא קשור לחאמס אלא לבייל שהיה בדרך והגיע. אוזיל עוד הספיק לשחק במחזור הפתיחה נגד בטיס, פתח בהרכב.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכסיס רגל וחצי בחוץ,השאלה מה נקבל עבורו.
    מחטיראן ? לא תודה. דווקא מארסיאל נשמע הרבה יותר טוב ,במידה ומוריניו יסכים.
    אובמאייג - חלום !

גם את אוזיל הייתי מנסה למכור/טרייד,מאשר להפסיד אותו בחינם בסוף העונה,שגם ככה גמורה.

7. Raulito Madridista

חוד של אובאמיינג ולאקאזט שלצערו רק הגיע, הוא לא צעיר והוא לא יעזוב כל-כך מהר - נשמע מעולה. מהירות אדירה וגם פיניש ברחבה והאמת שאף קבוצה גדולה באנגליה לא משחקת קבוע עם שני חלוצים אמיתיים. אני שם בצד לרגע את העבודה שלדעתי חובת ההוכחה עדיין על אובאמיינג למרות המהירות והמספרים הפסיכיים בדורטמונד - השוק בינואר חרא, אז אני לא אומר לחכות לקיץ כי צריך כן לנסות להוציא משהו בעונה הזו(אובאמיינג אגב לא יכול לשחק בליגה האירופית) - אבל אולי דווקא לבנות מלמטה? לארסנל יש חלוץ, וקשר, ושוער, וחוץ מזה אין לה כמעט כלום.
    הייתי מריץ את ז'ירו עד סוף העונה לצד לאקאזט, המחליפים שלי הם וולבק הלא יוצלח ואפילו וולקוט ואת הכסף הנכנס הייתי שומר. אובאמיינג מסיים חוזה? הוא לא אמור להיות זול.

מרסיאל היה תפור על 'ונגר של פעם', אבל מוריניו לא יתן לזה יד לעולם, בשביל שיהיה שקט עם עצמו שחס וחלילה האחוז האחד הזה שמרסיאל יתקדם איכשהו בארסנל(נניח שפחות לחוץ שם, סגנון משחק יותר התקפי) - יתממש.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לאתרים הצהובים, בפעם היחידה ששאלו את אובמיאנג לגבי ארסנל הוא ענה קצר ולעניין "לעולם לא".
    עברה שנה מאז, דורטמונד שלו התדרדרה ודברים השתנו. אבל עדיין אני לא חושב שהוא יגיע.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וולקוט במדיקל באברטון.

10. Guy_D Member

אם מוריניו מוותר על מרסיאל, הוא צריך ללכת הביתה אתמול, לא היום.
    גם ברמה שהמועדון צריך להתערב ולא לתת לו לעשות את זה.

זה לא יקרה בחיים, גם לא מבחינת רצון של מוריניו, הוא רוצה אותו בקבוצה.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילא ידיעה שכזאת בצהובונים סטייל וואן.
    אבל למה אתם מתדיינים על זה כאן כשבבירור מרסיאל לא ידרוך באמירויות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

האפשרות נפסלה על הסף על ידי יונייטד. פורסם בכל מקום.

13. Andrei Kanchelskis Member

לדעתי אובאמיינג דווקא כן יכול לשחק בליגה האירופית כי הופעה בליגת האלופות לא תקפה לליגה האירופית. בכל מקרה ארסנל חייבת בדחיפות תחליף הולם לאלכסיס סאנצ'ז אם ברצונה לזכות בליגה האירופית שזה הדבר היחיד שנותר לה להיאבק עליו העונה, והתואר הזה שווה מקום בליגת האלופות שאני מניח שאין מישהו בארסנל שהיה רוצה להעדר ממנה עונה שנייה ברציפות.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://media.giphy.com/media/1PgPvWLfXGkCY/giphy.Xxx

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב עם כל הציניות והזבל שעוטפת את המועדון שלנו בתקופה האחרונה, צריך להיפרד מוולקוט בכבוד.
    הגיע כילד עם הבטחה אדירה, ווינגר ימני אנגלי קלאסי סטייל ארון לנון/שון רייט פיליפס.
    עבר קריירה מלאת טרגדיות

מונדיאל -
    ספק אם יש שחקן כדורגל בינלאומי אחד בעולם, שיש לו עניין פיקנטרי עם המונדיאל מבלי שהוא שיחק בו דקה.

2006- אריקסון מזמן את הילד שרק חתם באותה עונה בארסנל ואפילו לא הספיק לערוך בה הופעה אחת.
    עצם היותו ילד בן פחות מ17 וחצי, ועצם בחירתו לפני החלוץ האנגלי הפורה ביותר בפריימר ליג דארן באנט, הבאזז היה אדיר.
    כיאה למהלך שכזה בממלכה, טונות הציפיות שהוערמו על הנרי הבא, קפצו פלאים.
    כולנו זוכרים איך הטורניר הזה נגמר לאנגליה ות'יאו לא שותף דקה.

2010- הילד מתחיל לקבל צ'אנסים בנבחרת ובמוקדמות הופך לאנגלי הצעיר ביותר שכובש שלושער במשחק נבחרת.
    בסופו של דבר קאפלו מחליט לא לזמן אותו ולאחר הכישלון מודה על כך בצעד לא שגרתי של האיטלקי.

2014-
    הפציעה הארורה שהשאירה אותו מחוץ למונדיאל

ובגזרת המועדונים. הגיע בשנה הרעה ביותר בדיעבד לארסנל. 2005\2006. כולנו מכירים את הגרף של ארסנל מאותן שנים ועד היום.
    תמיד היה ההבטחה שלא מומשה, התחיל כווינגר שלא מימש את מלוא יכולתו, עבר לעיתים לשחק בחוד, לאחר מכן בפוזיציה קבועה ושיפר פלאים את הסיומת. וברגע שחשבת שמגיע השיפור והוא עלה על דרך המלך, הגיעה עוד פציעה ארורה.

הרגעים הבלתי נשכחים שלי

08-07 רבע גמר ליגת אלופות ליברפול (4) - ארסנל (2)

מה לא היה במשחק הזה.
    נקצר:
    ארסנל הגיעה לאנפילד אחרי 1-1 באמירויות.
    דיאבי כבש ראשון לארסנל וליברפול השוותה במהרה.
    במצב הנוכחי הולכים לפנדלים.
    בדקה ה70 טורס העלה את ליברפול ליתרון והיה נראה כאילו לארסנל אין שום סיכוי לחזור.

ואז בדקה ה84 וולקוט עשה הדבר הבא :

ארסנל עולה לחצי הגמר על חשבון ליברפול באנפילד? חלום
    פנדל מטומטם לחובתו של קולו טורה מעלה את הסקאוזרים לשלב הבא.

2-0 מול טוטנהאם בליין

http://dailypost.ng/wp-content/uploads/2014/01/Walcott_2_0_sign.Xxx

הופעה אדירה, פינוי מפציעה שנתן חיוך לכל אוהד בתקופות שאנחנו לא מחייכים הרבה וטרגדיה שוולקוט לא היה מודע אליה ברגעי הצילום הנוכחיים. חומרת הפציעה.

תמיד לצד זימון מפתיע למונדיאל, הגיע חוסר הדקות, שלושער היסטורי לנבחרת, אי הזימון לטורניר הסופי, משחק ענק בליין, פציעה, מהלך אדיר מול ליברפול ופנדל חסר אחריות.
    סטורי אוף איז לייף. גם ברגעי הנחת המעטים הוא קיבל את הבומבה לראש שנייה אחרי.

נותר לי לאחל לו רק הצלחה בהמשך, הלוואי והוא לא יפצע עד גיל 35. הלוואי ועוד יתן 5 עונות מלאות גם בפריימר ליג, הלוואי והוא יהנה מהכדורגל ומעצמו ויכבוש עוד מלא שערים ויהיה שחקן הרכב.
    הלוואי ויקרה נס והוא יגיע למונדיאל והלוואי ויקרה נס והקללה תוסר והוא יקבל דקות.

תודה רבה תיאו.

מצב נושא:
הנושא נעול.