אריק בנאדו תחנה אחרונה..?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏1/5/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה דיון שהתגבש בדיון של הנבחרת בגלל תגובה של ליהי שרשמה שבנאדו לא מתאים לנבחרת..
    וידוקה מסכים איתה..
    אני מאמין שאני ועוד כל מאמני ישראל[ובתקווה גם האנשים בפורום הזה] חושבים שהם טועים..
    כנראה שגם המאמנים של בלקבורן ווסטהאם שטוטגארט וכו..לא מסכימים איתם..
    מה אתם חושבים?
    בנאדו צריך לשחק בנבחרת[שאלה מצחיקה...]

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע,לא על כל דבר צרכים לפתוח נושא.
    בנאדו הוא בהחלט בין 5הבלמים הטובים בארץ,במצב של היום כאשר דומב,אלול וגרשון פצועים בהחלט יש לו מקום בנבחרת.
    חבל לדון בזה שוב,הוא בלם ותיק ומנוסה שנותן לנבחרת שקט מאחור,אם אתם מחפשים אשמים תסתכלו לצדדים כשג'אנו וקיסי פותחים במקום שחקנים כמו אורי אוזן מנתניה ותומר חליבה מבאר שבע.
    שוב דיון מיותר.

3. ליהי Member

תשמע בוא נדבר תכלס. בתכלס : בן חיים ואריק בנאדו הם הבלמים הקבועים של הנבחרת כיום.
    במקור : אסי דומב ושמעון גרשון שניהם פצועים ונמנעים מלשחק. שנים עברו הם לא היו צריכים אפילו להתחרות על המקום הזה שבנאדו תופס.
    על הנייר: אין בלמים טובים בארץ. ואם הם טובים, אז הם או שלא מספיק טובים לנבחרת או צעירים מידי.
    עובדה קיימת: ההגנה של מכבי חיפה ספגה 33 שערים אם זכרוני אינו מטעיני. 33 שערים לקבוצה שמתחרה על התואר לאליפות ונמצאת במקום השלישי 3 נקודות מהמובילה זה ימבה שערים לכל הדיעות, ואל תשכח שלבנאדו יש חלק חשוב בהגנה של מכבי חיפה.

בנאדו עושה מלא (מ-ל-א) טעויות, הוא מרבה לעשות עבירות לא חכמות, לא ספורטיביות ולפעמים גם מיותרות כשאין אפילו איום מצד השחקן על השער. תוסיף לזה את העובדה שהוא איטי יחסית. עוד עניין שמציק לי בצורת משחק שלו זה שהוא נלחץ ממש מהר ומרבה להרחיק כדורים בצורה לא חכמה והאי שקט שלו על המגרש (במיוחד כשהוא משמש קפטן) גורם גם לשחקנים הפחות מנוסים לאי שקט.
    זאת דעתי.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל זה ממש לא מיותר...אתה תראה את זה עוד יום יומיים שיהיו מספיק תגובות..
    דבר שני מספיק לנסות להכניס שחקנים של באר שבע כאילו הם הכי טובים...באמת אלול???אפילו חליבה..
    מה זה לתת שנה בליגה הישראלית מול שנים שבנאדו משחק בהצטיינות[+זכייה באתרים] וזה שהוא משחק בנבחרת..ושיחק בליגת האלופות והיה מצויין כל הזמן..

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי אתה מבין משהו בכדורגל?
    א שאתה מהמושפעים ממה שכתוב בעתיון,או ממה שלימדו אותו?
    מה זה קשור?
    לפי התיאוריה שלך במכרז ההגנה של הנבחרת צרכים לעמוד יעקב הלל,בנאדו,סתיו אלימלך,ושלח.
    מה זה קשור כמה תארים הוא לקח וכמה שנים הוא משחק?
    קיום גם עם אלימלך היה משחק שנה ראשונה בהפועל תל אביב,ואואט כבר עשור לוקח אליפות רצוף עם חיפה הייתי מעדיף את שביט,מאותה סיבה אני מעדיף את ניר רחמין על אואט.
    בנבחרת צרכים להיות השחקנים הטובים ביותר בתקופה של המשחק,ואואט לא כזה,חליבה ואלול כן,יש לך בעייה עם זה,בעייה שלך.
    ועוד דבר,למה אתה פתוח על כל דבר דיון,אתה רוצה לדון בהאם בנאדו מתאים,תדבר על זה בטופיק של הנבחרת,למה סתם להציף את הפורום.
    שוב,לסגור.

6. AFC Member

משה, תרגיע. הוא כן מבין בכדורגל, הוא פשוט לא חושב כמוך.

מה הצטיינות?? לא רואים אותו על המגרש בכלל!! הוא בקושי נוגע בכדור, הוא לא יודע לנגוח, הוא לא יודע לצאת לאופסייד, הוא רץ בדילוגים עם הראש למעלה (זאת מחלה או משהו?) והקבוצה שלו ספגה 33 שערים. בליגת האלופות הוא לא עשה כלום חוץ מצפיה בואן-ניסטלרוי וגיגס כובשים חמישיה לרשת חיפה וכמובן בספיגת שערים מוזרים מול לברקוזן (שאגב, מתחת לקו האדום בגרמניה. עוד נקודת זכות למכבי חיפה).

בישראל יש תחושה כאילו בנאדו הוא הבלם הכי טוב והוא לא צריך להוכיח את זה. אין לי מושג מאיפה המוניטין הזה (שאותו מקבל גם טל בן-חיים), אבל אף אחד פשוט לא טורח לבדוק איך הוא משחק!! כולם אוטומטית בטוחים שהוא בלם על!

7. united Member

תפסיקו לזיין במוח
    בנאדו הבלם הכי טוב שמשחק כרגע בישראל! כולם ראו את זה בעיק בליגת האלופות ואי אפשר להגיד שההגנה של חיפה עשתה טעות אחת כל ליגת האלופות והעונה שכולם בחיפה התחילו להשתגע ולעשות שטויות בנאדו נשאר היחידי שיציב ומחזיק את כל הקבוצה פחות או יותר
    נ.ב.
    אני חושב שבנאדו הכי טוב שהוא משתף פעולה עם חרזי
    אין עליהם הם פשוט צוות מושלם שמשתף פעולה כבר איזה 5 שנים רצוף למרות שחרזי לא תמיד שיחק בלם

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה..קודם כל תפסיק להתערב לי בדיונים..
    אם היינו עושים את הדיון הזה בנבחרת אז היינו מוציאים את כל הדיון מהמשחק של הנבחרת..וזה לא קשור..
    אם אתה רוצה להיות אטום ולשחק אותה דביל..אז אוואט לא לקח 10 אליפויות רצוף עם חיפה..
    נו באמת..התכוונתי שלבנדאו יש נסיון עם שחקנים טובים..אחרי הכל הוא שמר לאורך השנים על שמות שאלול שיחק מולם רק בפיפא..ועם כל הכבוד בנאדו יציב לאורך כל העונה ולא משנה מה אתם תגידו על כמות השערים של חיפה כי כמו שאתה אמרת בעצמך זאנו[לא שאני מבין מה קשור דווקא הוא] קייסי ואג'ופור הם אלה שיותר אחראים על הספיגה

ועוד משהו לפי מה שאני רואה במשחקים של חיפה..בנאדו כמעט תמיד הוא השחקן היותר טוב של חיפה

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

המוניטין הזה הוא לא סתם..תאמין לי..
    קודם כל בקשר לנגיחות..הוא נוגח מצויין..תספור במשחקים את העליות שלו לכדורים גבוהים..תראה שהוא רוב הפעם עם הראש על העליונה..
    הוא לא נוגע באמת הרבה הכדור אבל הוא תמיד עושה הגנה טובה..וגם במשחקים האחרונים במיוחד מול נתניה הוא גם עלה הרבה להתתקפה והיה נקודת האור היחידה בחיפה..הוא גם כמעט בישל פעמיים פעם לערן לוי ופעם לעוד מישהו..
    בקיצור..אני לא מבין איך אתם חושבים ככה..כי זה די הדעה שלכם נגד הדיעה של יותר מדי אנשים..במיוחד מאמנים..

10. *ירוקה לנצח* Member

בנאדו בלם ענק. הוא לא בלם על , יש לו את הפאקים שלו אבל הוא ללא ספק אחד הטובים כרגע אם לא איי פעם. ואני לא אומרת את זה כי אני אוהדת מכבי חיפה, באמת שלא.
    נכון לא רואים אותו על המגרש- כי הוא בלם!!! הוא צריך לנקות את הכדורים בשקט!! אם היו שמים לב שהוא שם ז"א שהוא עושה טעויות או לא משחק טוב. זה לא שהוא חלוץ והוא צריך להבקיע גולים. הוא נוגע ועוד איך נוגע בכדור. כל התקפה נעצרת ב"גליץ' בנאדו" כל הרמת כדור נעצרת ב"דחיפת ראש"(לא שמתם לב כשהוא עולה לכדור גובה הוא דוחף תראש שלו לפני השחקן?). אז נכון אני מגזימה בהילולים אבל שוב לכל אחד יש את הימים הרעים שלו...
    בנאדו ללא ספק הוא החוליה החזקה(היחידה!)בהגנת חיפה והנבחרת.
    ובקשר ל33 השערים שספגנו- קודם כל אל תשכח את שוערינו המצטיין שאפשר לזקוף לזכותו לפחות 30 שערים. וחוץ מזה מה בנאדו לבד שם? יש עוד הרבה אנשים שיעשו טעויות במקומו.

11. ליהי Member

אכן ירוקה לנצח... אחד הטובים איי פעם...

)WTF?!?!?!)

פיימן קרייסט אולי תעשה מבחני קבלה לאתר יש אנשים שפשוט קשה לשמוע...

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא מתכוונת אי פעם בישראל..
    ונראה שאתם מן הסתם בעמדת מיעוט..לפחות לפי הסקר..
    3 חושבים שהוא לא בלם טוב..כל השאר חושבים אחרת..

קודם כל היתרונות של בנאדו..
    הוא נוגח מצויין..מחר במשחק תשימו לב שהוא זוכה ברוב הכדורים בראש..
    הוא מתואם ביציאה לנבדל וכמעט לא גורם למבוכה בקטעים האלה..אג'ופור זה בדרך כלל זה שעושה את השטויות..
    קשה מאוד לעבור אותו אישית והוא יודע לסמן שחקנים ולהרגיע אותם במהלך המשחק..
    יש לו בעיטה חזקה מאוד שהוא לא מנצל..[חיסרון או יתרון אני לא בטוח]
    ועוד יתרון שוידוקה חושב שזה חיסרון..לא רואים אותו..הוא עושה את העבודה שלו עם מינימום טעויות[בגלל זה לא רואים אותו]

חסרונות:
    הוא באמת איטי..אבל יחסית לחלוצים בליגה הוא בסדר והוא מסתדר גם עם המהירים שבהם..ואם לא..אז נותנים למישהו אחר לשמור עליהם.
    השליטה שלו בכדור..הוא די חלש בזה ובגלל זה הוא מעדיף לבעוט לפעמים סתם את הכדור מאשר להסתבך סתם ככה עם הכדור..

13. *ירוקה לנצח* Member

התכוונתי בארץ כמובן....

14. ליהי Member

טוב נו, נכנעתי.
    :roll:

15. Fernando Cavenaghi Member

ריינמן, אתה לא צודק, אני חושב שהוא חרא של בלם, אבל גם השאר כאלה.