אל תספידו את ליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏5/10/05.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שחושב שאפשר כבר לסגור את הליגה, שימו לב לפרטים הבאים:

עונת 05/6 - מחזור 4 לפני פגרת ראש השנה:

1.מכבי חיפה 12
    2.מכבי ת"א 7

עונת 02/3 - מחזור 4 לפני פגרת ראש השנה:

1.מכבי חיפה 12
    2.מכבי ת"א 6

כולם יודעים איך זה נגמר אז. אז נכון לא אומר שמה שקרה אז יקרה גם הפעם ומכבי חיפה בטוח תאבד את האליפות, רחוק מזה אולי היא תבתטיח אותה השנה יותר מוקדם אפילו במקום במחזור ה-27 במחזור ה-22...אבל עדיין אל תקברו את ליגת העל, אז נכון חיפה מובילה בפער משמעותי ונכון אני לא חושב שמישהו רואה אותה מאבדת נקודות ב-3 המשחקים הקרובים מול כפ"ס בחוץ, נצרת עילית בבית ואשדוד בחוץ, במיוחד כשאיך שמכבי ת"א משחקת, וזה ממש לא משהו בכלל, יחסית לציפיות, שאומנם הביאו עימם 2 ניצחונות גדולים, אבל הדחה כואבת בגביע אופ"א, ו-2 משחקים שגרמו לאיבוד נקודות, מול כפ"ס ונצרת עילית (שבאמת אי אפשר להבין איך הם לא ניצחו?), גם את מכבי ת"א אני לא רואה לוקחת 9 נקודות מ-3 המשחקים הקרובים שלה, אשדוד בחוץ, הפועל פ"ת בבית ובני יהודה בחוץ...נכון קשה לראות מישהו עוצר את חיפה ולו למשחק אחד בלבד, אבל עדיין סתכלו על העבר ותיזכרו שזה קרה, ומי יודע אם כולנו נחזיק חזק חזק אצבעות ונתפלל, אולי אלוהים ייתו לנו ליגה שתימשיך יותר מסיבוב אחד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/10/05
  2. M_T_A Member

בגרמניה הבטיחו 10,000 ליטר בירה לקבוצה הראשונה שתנצח את באיירן וקיימו.
    באיטליה הבטיחו את כל הדברים האלה לקבוצה הראשונה שתנצח את יובנטוס:
    שוקולד
    300 ק"ג תפו"א
    3 ירכי חזיר מעושנים במשקל 10 ק"ג כ"א
    גבינה צהובה מסרדיניה
    600 בקבוקים של יין תוסס

מה צריך לתת לקבוצה הראשונה שתנצח את חיפה?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כסף, זה יעבוד בטוח.

4. burning soil Member

גם אני בתחושה שהליגה עדיין לא סגורה ושמכבי חיפה אלופה אחרי מחזור 4.
    אם כבר עומר הזכיר את עונת 02\03,צריך לזכור שמכבי ת"א היתה קבוצה פחות מאוזנת-
    בעונה הנוכחית ההגנה של מכבי יותר מאורגנת,ואני מאמין שעם החזרה של דוארטה יהיה
    חוד נורמלי יותר. מנגד,מכבי חיפה של אותה עונה היתה עסוקה באירופה בניגוד למכבי חיפה
    של העונה שיכולה להתרכז בליגה,כך שבכל אופן לרדוף אחרי המקום הראשון לאורך זמן לא
    יהיה עסק פשוט.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באותו נושא אפשר כמובן לומר שמכבי חיפה של עונת 02/3 שיחקה כדורגל פנומנלי, שהגיע ביחד עם ליגת האלופות, כדורגל שהוא לבטח הרבה יותר טוב מזה שהיא מציגה כיום, גם אם הכדורגל שהיא מציגה כיום, עולה על כל קבוצה בליגה שלנו ב-67 דרגות. לראיה: זוכרים את המשחק שחיפה ניצחה את מכבי בבלומפילד 1:0? זו היתה תצוגת כדורגל שבנס זה לא נגמר ב-5...

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, לגבי מה שכתבת עם ההשוואה אתה צודק. בעונה הרעה ההיא מכבי ת"א עשו שיפור ענק ביכולת בחצי השני של העונה, בעוד ההגנה של חיפה עשתה שטות אחרי שטות, ואולי גם להשתתפות בליגת האלופות יש חלק באובדן האליפות, שעם כל הכבוד, היה על חודם של שניים-שלושה שערים.
    למרות זאת, השנה מכבי חיפה קבוצה יציבה עם הגנה יציבה יותר כשלמעשה השחקנים הם כמעט אותם שחקנים (נקודה למחשבה) אבל ההחלפה של אג'יפור באולארה היא הבדל עצום, ובאופן כללי אני חושב שהקבוצה התחזקה (רק ליעקובו אין תחליף).
    מכבי ת"א עשויה להשתפר ככל שהזמן יעבור, במיוחד עם חזרתו של דוארטה, אבל עדיין אני חושב שהכל תלוי במכבי חיפה, כמו אז, אבל שחר לא ייתן שאותן טעויות יחזרו בפעם השניה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד עד עכשיו לא ראיתי משהו מיוחד מאולארה, בטח ובטח משהו שגונזאלבש ואג'יופור לא הביאו איתם...אז חיפה לדעתי היתה קבוצה הרבה יותר טובה, לדעתי גם הרבה יותר יציבה, הבעיה היתה שיצחק שום לא חילק את העומס של השחקנים שלו בהתאם...

8. השחקן ה-13 Member

אם חיפה היתה עולה לבתים העונה היתי אומר יהיה כאן מאבק עד הסוף
    אחרי שמלמו העיפה אותם כבר אז אמרתי ישר שמחזור 13 יהיה כאן פער 8 לחיפה
    בקצב הזה מחזור 13 הפער כבר יעמוד על 15-17 נק....רק תראו ששוב אני צודק ולא סתם 'מנחס' כדברכם
    ואני ממש לא אתפלא ואני גם דיי מצפה שהעונה חיפה תיקח טריפל ותשמיד סופית ורשמית את העאלק ליגה שיש כאן
    רק כשחיפה תעלה לבתים שוב תיהיה כאן ליגה מענינת...

9. הרצליה Member

עוד פעם טריפל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    תגיד לי לא נמאס לך להגיד את זה?

10. השחקן ה-13 Member

מה קשור לא נמאס?
    אני מביע דעה....מה מעצבן במילה טריפל?
    ואני אומר כל פעם שלא תהיו מופתעים בסוף העונה וגם כדי להראות לכם שאני צודק
    אני אחזור ואומר זאת בפעם הבאה במחזור ה13 כשהפער יהיה 8 ממכבי תא
    שתראו שאני צודק

11. אני אוהב אותך בית"ר! Member

עד שחיפה תיקח אליפות הליגה אף פעם לא תהיה עבודה!
    אבל חיפה כבר ניצחו את פ"ת, בית"ר והפועל ת"א, נשארו להם רק את מכבי ת"א והם בלתי מנוצחים!
    יהיה מצחיק אם כפר סבא ינצחו אותם, ואבל אניהאמתי חושב שיהיה תיקו בין כפ"ס לחיפה...

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקן ה-13, לא נמאס לך להביא הודעות ממאיסות?

13. ozi Member

הנתון שחסר לך פה הוא שמאז עונת האליפות, מכבי הולכת ומידרדרת משנה לשנה. בעונה שאחרי האליפות הם כבר סיימו רק במקום השני במרחק 6 נקודות מהאלופה עם 57 נקודות ליגה.
    את העונה שעברה הם סיימו במקום שמיני, עם 40 נקודות בלבד, מרחק של 31 נקודות מהאלופה!
    זה המרחק הכי גדול שמכבי סיימה מהמקום הראשון בעשור האחרון, כולל השנים עם גרנט. כולל אפילו את השנה שאנחנו (הפועל אשקלון) ניצחנו אותם פה 1:0 במחזור ה-8 והורדנו אותם למקום האחרון. אז הקבוצה סיימה גם במקום ה-6 ועם הפרש שערים +7.
    כל מה שכתבתי כאן זה רק עובדות. עכשיו אני אכתוב את דעתי: למכבי ת"א יש עתיד שחור מול הפנים. אפילו הקבוצה שהם בנו השנה (שתספיק רק לשנה אחת) לא תיתן להם אליפות, וגם לא מאבק על האליפות. בשנה הבאה המצב יהיה הרבה יותר גרוע. ייאלצו לבנות שם קישור חדש לחלוטין, והפעם שלא יהיה עשוי מגלאקטיקוס. מכבי תהיה אפילו עוד יותר אפורה ובינונית ממה שהיא היום.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/05
  14. M_T_A Member

במשחק מול נצרת עילית מכבי ממש לא היתה אפרורוית ובינונית. והייתי מציע לא להתעסק בתחזיות לעונה הבאה כי גם על העונה הזאת אנחנו לא יודעים כלום

15. Apu Member

טוב אנשים, תחזרו למציאות, חיפה תיקח אליפות, עם עובדות אי אפשר להתווכח.