אלכס אברבוך אלוף אירופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י מיכל3, ‏13/8/06.

1. מיכל3 Member

לא יודעת אם הרבה פה מתעניינים באתלטיקה, אבל היום אלכס אברבוך זכה במדליית זהב בקפיצה במוט לאחר שהיה היחיד שעבר את ה-5.70
    כל הכבוד לו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

http://www.one.co.il/cat/articles/article....?id=79920&bz=15

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/06
  2. Ljungberg 8 Member

כל הכבוד, פעם שניה ברציפות, הביא כבוד למדינה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

3. Pirlo59 Member

איזה תותח! כבוד גדול לישראל!!!
    איזה מגניב שהוא עשה את זה חלק (עבר 5.5 בקפיצה ה-I ו-5.7 בקפיצה ה-II)!

4. Juanito Member

המזל שיחק לידיים שלו הוא לא היה אמור להיות בגמר בכלל.
    למרות זאת כל הכבוד

5. ManUtd Fan Member

באמת מגיע לו כל הכבוד, ובאמת שאני מאחל לו בהצלחה בהמשך הדרך, אבל אני לא רוצה שהמייצגים שלנו יהיו אנשים שעלו לארץ ישראל. אני ממש נגד העניין הזה, צריכים ישראלי שייצג אותנו בתחרויות האלו, ולא כאלו שעלו לארץ ישראל, דוגמת אלכס אברבוך, אנס סמאשנובה, וכשראיינו אותה היא בכלל לא מדברת עברית, אלא אנגלית. באמת שאני מנסה לנסח את זה בצורה הכי טובה שיש, והכי פחות...איך אני אגיד את זה - מלעיבה, אבל אני לא רוצה שאנשים שעלו לארץ הזו ייצגו אותנו באולמפיאדה וכל זה, כמו שאני נגד הזמנת מתאזרחים לנבחרת ישראל בכדורגל וכדורסל.

אני יודע שיהיו לי כאן הרבה מתנגדים, אבל זו הדעה שלי ואף אחד לא יוכל לשנות לי אותה. ושוב פעם, זה לא בכוונה לפגוע אנשים או משהו, זו פשוט דעתי, ודעתי היא שמי שמייצג אותנו יהיה אחד שלא עלה לארץ.

6. Joel Gion Member

וחיילים עולים זה בסדר מבחינתך?

7. ManUtd Fan Member

מה קשור? למרות שגם לזה אני נגד.

תראה, אני לא אומר שכל אחד שעלה לפה לא צריך להיות בצבא או לייצג אותנו בספורט, אבל יש כאלה שעולים אלינו בגיל 15 וכו', בגילאים גדולים בקיצור, ולדעתי הם לא אלה שצריכים לייצג אותנו. אם הוא עלה לפה בגיל 5 או 10 זה עוד בסדר, כי זה נקרא שהוא גדל כאן.

עכשיו שראיתי את ההודעה שלי, ראיתי ששכחתי להזכיר את זה, אז הינה הוספתי.

8. Barcelona Member

הם יהודים. סוף הסיפור.

מה שהכי מצחיק, זה שאם הם היו נשארים במולדתם - הם היו מצליחים הרבה יותר, בעזרת תקציב מתאים. אז צריך לתת להם הרבה כבוד, ולא להכפיש אותם כפי שעשו כמה הודעות מעליי. פשוט מגעיל.

9. ManUtd Fan Member

אני לא הכפשתי אותו, סך הכל אמרתי שהייתי רוצה יותר שישראלי יהיה זה שייצג אותנו, אחד שגדל במדינה הזו, ולא אחד שעלה לארץ, אבל גדל במדינה אחרת. שוב פעם, זה לא במטרה להכפיש, להעליב או כל משהו אחר את הבן-אדם, זו פשוט דעתי. זה כמו שיש כאלה שלא ירצו מתאזרחים בנבחרת ישראל (ואני מכיר שניים כאלה בפורום), זו זכותם לא לרצות, אבל זה לא אומר שזה באמת יקרה.

אני צריך להזכיר אולי בפעם המיליון שזה לא בכוונה לפגוע באף אחד?

10. Barcelona Member

אולי לא התאפשר לו לעלות בגיל צעיר? היה קשה מאוד לעלות לארץ.

חוץ מזה, הוא ישראלי בדיוק כמוך, חי בארץ ומתאמן פה. מגיע לו את כל הכבוד הראוי.

11. ManUtd Fan Member

אולי. אנחנו לא יכולים לדעת.
    אני מסכים איתך שמגיע לו את כל הכבוד הראוי, כמו לכל אזרח במדינת ישראל, אבל אני אישית לא הייתי רוצה לראות אותו דווקא מייצג את ישראל. אני לא מבין מה הבעיה בזה שאני אישית לא רוצה לראות אותו מייצג את ישראל. זה לא משהו נגדו חס וחלילה, פשוט הייתי מעדיף ישראלי שגדל כאן מאשר אותו.

12. לא מצאתי כינוי Member

אתה צריך להתבייש man utd fan. הבן אדם הזה ישראלי בדיוק כמוך,יש לו אזרחות והוא יהודי. מי אתה שתקבע מתי הוא צריך לעלות ולמה?

13. spurs229 Member

די לדמגוגיה! הוא חושב א' אתה חושב ב' (ואני חושב כמוך..)- מותר לו.

14. Robin Van Persie Member

כל הכבוד לאלכס , באמת תותח הבן אדם פעמיים ברציפות אלוף אירופה - רק שימשיך ככה וימשיך לייצג את ישראל בכבוד!

15. Ljungberg 8 Member

ManUtd Fan, תקשיב אין פה שום דבר להתנגד לו,
    כל עוד הוא יהודי לא לגיטימי בכלל להעלות את זה שהיית מעדיף שמישהו אחר ייצג אותנו, זה בדיוק כמו שהיית אומר שאתה לא רוצה שאשכנזים ייצגו ורק ספרדים, תחשוב למשל על סבא שלך שבטח עלה מפולין/מרוקו או לא יודע, הוא פחות ישראלי ממך בגלל שנולדת פה?
    מה יצא לאברבוך מזה שהוא עלה לפה? מבחינת קריירה, כלום, זה רק הזיק לו, אז אם הוא בכל זאת בחר ליצג את ישראל זה רק בגלל שהוא אוהב אותה, לא היה לו שום אינטרס לעשות זאת.
    אם הוא היה נוצרי (כמו קולאוטי למשל) אז יש יותר מקום להתווכח,
    אבל דעתי בעניין היא שאם הוא מקבל אזרחות בשביל לשחק בנבחרת אז זה לא בסדר,
    אם הוא מקבל אזרחות בלי קשר (קולאוטי התחתן עם ישראלית) אז הוא אזרח כמו כולם ובכיף שישחק בנבחרת.