אלי אבארבנל...מה קרה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏30/11/02.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבארבנל היה בתחילת דרכו כשרון אדיר שכולם חשבו שיתקדם ויהיה שחקן נבחרת..
    אם אני לא טועה היו לו הופעה או שתיים בנבחרת אבל זאת לא הייתה הכוונה..
    לאחרונה משנה לשנה אבארבנל התדרדר והסתכסך יותר ויותר עם ההנהלות של הקבוצות שהוא שיחק שם..
    מה קרה ואיך קרה ששחקן כשרוני[אני לא מאמין שמישהו יכול להגיד שהוא לא]כזה נעלם ואפילו לא משחק כבר בליגה נמוכה..הוא פשוט לא משחק..

http://images.one.co.il/images/d/gg4458.Xxx

2. יוגב אסולין Guest

הוא לא הסתדר עם הפועל פ"ת שהיתה קבוצת הבית שלו ואחרי תקופה מסויימת שהוא לא שיחק שמה ולא הסכים לעבור לקבוצות האחרות ירד בכושר ובערך שלו. אני מאמין שהיום הסוכן שלו מציע אותו לכל מיני קבוצות אבל הסכום שהוא מבקש הוא די גבוה ולכן הוא לא נמצא בקבוצה בליגה נמוכה. באמת חבל על החשקן הזה בעבר כישרון גדול. אבל הבעיה שיש הרבה שחקנים טובים מאוד בעמדה שלו... והוא יצטרך לרדת בדרישות ולהתחיל הכל מחדש...

ד"א הוא כבר לא צעיר ויש לו עבודה אחרת.. אז בו נגיד שהוא פרש מכדורגל באופן לא רשמי

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבודה אחרת???לא שמעתי על זה..במה??

תראה הכל מחדש הוא לא יצטרך להתחיל...סך הכל ישם לו שם של שחקן כשרוני
    או ליתר דיוק פוטנציאל מבוזבז..אבל עדיין פוטנציאל..

4. יוגב אסולין Guest

אני לא יודע.. אבל לא ניראה לי הגיוני שהוא עם שם כמו שיש לו (ששם זה מונטין) ישאר מובטל בגיל שהוא שיא ההצלחה של אנשים..

בכל מיקרה שם יש לו וזה שוב מוניטין גם לתחום הכדורגל. ואני לא רואה סיבה אחרת מלבד חוסר רצון והתפשרות לעבור לקבוצה בליגה השניה. אחרת הוא היה שמה...

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב ככה..רק חבל ששחקן כל כך כשרוני נהרס עד כדי כך..אפילו קריירה כמו של חסן הוא לא הספיק לעשות..

6. יוגב אסולין Guest

בכלל היה להפועל פ"ת לפני כמה שנים סגל שכולל הרבה שחקנים איכותים מאוד.. בתקופה של אברבנל, קקון, חסן, וואליד באדיר ועוד כמה שאני לא זוכר... כולם בנו על הפועל פ"ת אבל בגלל שזה מועדון לא מספיק גדול כל אחת התפצל למקום אחר.. ומפה הכל עניין של סוכנים טובים יותר ופחות הוא נפגע בעניין הזה כניראה

7. Blue_Blood Member

אברבנל התדרדר מיד אחרי שעבר להפועל חיפה למי שלא זוכר.....
    פה ושם היו שמועות שהוא חוזר לפ"ת וזהו לא שמעו עליו יותר.....

עד כמה שאני יודע הוא לא פרש, הוא מתאמן עם עצמו ומחכה לקבוצה שתיקח אותו....

רק שלא נראה לי שזה כל כך יהיה, כי לאלי תמיד הייתה בעיית משקל וחוסר כושר, ועכשיו חנוכה אז בכלל....

בקשר לפיצול שחקנים, כן זה ידוע שיש לנו הנהלה מטומטמת, שמשחררת סמלים של הקבוצה כמו שההגנה מחלקת גולים.....

אני לא יודע עד כמה זה נכון אבל רביבו שהיה צעיר הגיע להתרשמות בפ"ת וההנהלה לא רצתה להחתים אותו בגלל ש"הוא לא הרשים" אז הוא חתם בחיפה ו....
    אותו כנ"ל יש לגבי בניון שהגיע להתרשמות בפ"ת רק אז הנימוק היה שאין מספיק כסף, דבר ששוב הסתבר כלא נכון, אז הוא חתם בחיפה ו....

ואל תתנפלו עליי, כי אני שמעתי את זה מהרבה מקורות ואני מאמין שזה נכון....

8. רדוסלאב מיכאלסקי Member

שיבוא למכבי חיפה. שישחק שש-בש עם סביליה וישראלביץ'.....
    כך גם תהיה סיבה נוספת לבכי של הפועל פתח תקווה, למה אנחנו גונבים להם שחקנים (מילא שיקרא להם 'שחקנים' אבל בפתח תקוה הם מתייבשים).....

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי שמועות אחרונות הוא קרוב לחתימה באשדוד ובני יהודה, שתיהם מבקשים ממנו להוריד בדרישות הכספיות...........

10. זהובניק Member

בבני יהודה הוא לא ישחק....

11. burning soil Member

שחקן בינוני כיום,הוא אגואיסט,אבל לפני 5-6 שנים הוא היה מצוין