אליפות אירופה סל: יום שישי בערב!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏7/9/07.

1. כחול לנצח! Member

משחק 4: פורטוגל (19+) - רוסיה: פורטוגל החלה את האליפות כבשר התותחים וספגה תבוסות במעל 20 הפרש לספרד וגם לקרואטיה, אבל אז היא הדהימה את לטביה והעפילה ברגע האחרון לסיבוב השני, בזכות הניצחון המדהים של קרואטיה על ספרד. פורטוגל היא נבחרת לוחמנית מאוד עם סגל קצר מאוד וספסל דל. אין ספק שרוסיה, של קירילנקו היא נבחרת טובה לאין שיעור מהפורטוגלים, אבל 19+? לדעתי מוגזם. גם אם הרוסים יפתחו פער של 20 ומעלה, אני מאמין שדייויד בלאט ייתן לשחקני המפתח שלו לנוח ברבע האחרון כפי שעשה מול ישראל ובכמו משחקים אינטנסיביים כזו, אני לא חושב שנראה בסיבוב הזה משחקים שנגמרים בתבוסות. ההימור: 1

משחק 7: ישראל (8+) - קרואטיה: מעטים האמינו שישראל תגיע לשלב הזה אבל זה קרה. נבחרת ישראל מתחילה את סיבוב הבתים השני עם משחק קריטי להמשך נגד הקרואטים. אחרי שניצחנו נבחרת כמו סרביה, גם הקרואטים עדיפים אך לא משימה בלתי אפשרית. אז ניקולה ווצ'יץ מיודעינו וגם גורדון גיריצ'ק מיוטה לא יפגשו אותנו הערב, אך לקרואטיה, שהדהימה את ספרד עם ניצחון במשחק הקודם, יש קו חוץ שיכול להרוג אותך. מרקו פופוביץ', הידית של זדאר מטווח שלשות כמו מטורף, זוראן פלניניץ', הרכז הנהדר מטאו מארגן את המשחק הקרואטי וגם דאבור קוש, אקס ציבונה זאגרב הוא איום ממשי מבחוץ. כדי לתת פייט לקרואטים ישראל צריכה לקבל נקודות מעוד שחקנים חוץ מטפירו והלפרין, כפי שקרה מול סרביה, אז יניב גרין הדהים עם 26 נקודות. אם הלפרין וטפירו ימשיכו להציג יכולת גבוהה וצביקה יקבל תרומה התקפית מאחד הגבוהים (אולי סוף סוף אליהו?) אני מאמין שהמשחק הזה יילך צמוד עד הסוף. ההימור: 1

משחק 8: ספרד - יוון (8+): סופר משחק שיכול להיות בשקט גם הגמר. אלופת העולם ומארחת הטורניר ספרד, פוגשת את אלופת אירופה וסגנית העולם יוון למשחק בין שתי הנבחרות הטובות באירופה. אז נכון ספרד היא הנבחרת הכי איכותית בטורניר עם 5 שחקני נ.ב.א כמו פאו גאסול ונבארו מממפיס, רודי פרננדס השחקן המדהים של חובנטוד, שנבחר בסיבוב הראשון בדראפט, וקלדרון את גרבאחוסה, שני שחקניה של טורונטו ראפטורס, שנתנו עונה מצויינת מעבר לים. אך למרות כל זאת יוון היא לא נבחרת ששמות עושים עליה רושם. מי כמו ינאקיס יודע לשבש את משחק היריבה ולכפות משחקים עם סקור נמוך שהולכים צמוד עד הסוף. אני באמת מאמין שאם יש שחקן שמסוגל להתמודד עם פאו גאסול זה דיאמנטידיס, שחקן ההגנה הכי טוב באירופה ללא ספק. פאפאלוקאס, השחקן הכי יקר באירופה ייתן כמו תמיד את התרומה שלו עם אסיסטים ושלשות ולדעתי המשחק הזה גם יילך צמוד ואני לא פוסל עוד הפתעה, כאשר יוון תוציא לספרדים את העוקץ והם יקרסו תחת לחץ הקהל המקומי, שלא חווה את התואר הזה אליפות אירופה, מעולם. ההימור: 2

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/07
  2. תומר22 Member

לגבי המשחק של ישראל: הלוואי ואתה צודק, אני קונה כזו תוצאה שאומרת שיהיה משחק צמוד הערב. האמת, אני די חושש מירידת מתח שתביא להתפרקות, בעיקר כשאין לנו כוח היום מתחת לסלים(פרט ליניב גרין) אחרי שמרקוביץ' חזר הביתה(לא אבידה כזו גדולה) ועמית תמיר חולה וכנראה ישחק מעט.

רוסיה לדעתי תפרק את הפורטוגלים, שעשו באליפות הזו הרבה הרבה מעבר ליכולתם האמיתית. נראה לי שהשחקנים של בלאט ישימו סוף לחלומות הפורטוגלים ויקרעו אותם, גם מעל 19 הפרש.

אני קצת לא מבין את היחס שנתנה המועצה למשחק של יוון נגד ספרד. המשחקים של יוון תמיד צמודים, אפילו נגדנו, והם משחקים על סקור נמוך ככה שקשה לברוח להם. אני לא רואה את ספרד מוחצת את היוונים, בעיקר לא אחרי ההפסד הכואב(בעיקר מוראלית, אחרי 26 ניצחונות רצופים) לקרואטיה. הספרדים ינצחו, אבל אחרי מאבק עיקש ומשחק צמוד. גם כאן אני מסכים עם ההימור שלך.

3. כחול לנצח! Member

אני לא יופתע גם מניצחון יווני, נחיה ונראה

4. SABI FOREVER Member

לגבי ספרד - יוון, גם אני חושב שהמועצה פה קצת התבלבלה...

הכול אפשרי בספורט, אבל לא להמר על יוון עם + 8 זה גובל בחוסר אחריות לדעתי..

לגבי השניים האחרים - אני גם מסכים איתך כחול לנצח, אבל אני חושב שאני אחפש במקומות אחרים באנקרים בשביל להוסיף להימור על יוון..

תודה על ההמלצות !!

עריכה:

במחשבה שניה, אני לוקח בשתי ידיים גם את ההימור על פורטוגל + 19...

על ישראל - קרואטיה אני מוותר..

והטור שלי להיום יראה כך:

משחק 4: פורטוגל + 19 - רוסיה: 1

משחק 8: ספרד - יוון + 8: 2

משחק 17: דרי סיטי - סט.פטריק +1: 2

100 שח מכספי הזכייה של נוביצקי - שעדיין בכיסי הודות לכך שלא הספקתי להמר אתמול על הטור בו נפלתי - שישאירו לי 402 שקלים נקיים במידה ואצליח...

תחזיקו לי אצבעות בבקשה...לא כל יום אני שם סכום כזה...

5. matansahmy55 Member

אחלה המלצות אחי פורטוגל נראה לי קצת קשה כי רוסיה כמו מולנו יכולים ב5 דקות לברוח ל 10 הפרש. בקשר ליוון אני מסכים עם חבר של נוביצקי פה שגם אמר שלא ינצחו ביותר מזה.

אם אתה שולח אחי היום, הטור שלך נראה באמת מצוין.

בהצלחה לכולם

6. כחול לנצח! Member

פורטוגל נתפס. לגבי ספרד, הפלוס הגבוה שיוון קיבלה נובע מהעובדה שלה בומבה נבארו, הרכז המצויין מברצלונה חוזר לכשירות וצפוי לשחק היום, בכל מקרה יוון עם הבונקר שלה יכולה לגרור כל נבחרת באירופה למשחק איטי, שמוכרע עם סל לפה או לשם

7. number 1 Member

גם ישראל נתפס... כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. SABI FOREVER Member

איזה נפילה יא אללה...הלך כל הכסף של נוביצקי...

נגמר לי המזל של השבוע בזמן הכי גרוע.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

נצטרך לאסוף את השברים ולהרים את הראש..

sometimes you win, some times you lose

חיים משבת לשבת..

כדורגל משחקים 90 דקות

הכדור הוא עגול

ו-"כוכבים יש רק בשמיים" (לופא קדוש)

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx