אינטר 2009/10:: אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏1/7/09.

1. riquelme1 Member

שוב אתה מוכיח כמה תה בור, בכל הנוגע לליגה הספרדית. ויאריאל? הקבוצה אם המאזן הכ טוב בשנים האחרונות נגד בארסה היא אתלטיקו מדריד שמנצחת אותה עונה אחרי עונה.

2. 亚历山大帕托 Member

הבארסה שתהיה העונה היא הבארסה של העונה שעברה, ולא בארסה לפני שנתיים. התגובה שלך לא רלוונטית.

בורות היא ברכה, חסכים בתחתון הם לא. חפש על מי להתנשא במקום אחר.

3. riquelme1 Member

הבארסה של העונה שעברה הפסידה לאתלטיקו בקלדרון, 4-3, אתלטיקו הקבוצה היחידה בעונה שעברה שכבשה נגד בארסה רביעייה בעונה שעברה והית טובה יותר מימנה. סביליה מנצחת בפיחואן כמעט כל עונה את בארסה למעט העונה שעברה שסביליה התחלשה, כמובן ולנסיה, ויאריאל, שמקשות על בארסה. אז אל תגיד ויאריאל סתם ותזרוק פה דברים לא נכונים.

4. 亚历山大帕托 Member

"ויאריאל היא היחידה שיצאה משני המפגשים עם בארסה לא מבוזה ומפורקת." אלעס את הכל כדי שתעכל:

הבארסה החדשה
    זאת של גווארדיולה
    בעונה שעברה
    גמרה על כל קבוצה שהיתה אמורה להוות לה קושי
    בלפחות מפגש אחד
    עם 3 עד 6 שערים ברשת
    כנד 0 עד 1 שערים כמענה
    ויאריאל היא היחידה
    שלא התבזתה בשני המפגשים

נ.ב.: הבנתי מזמן מה אתה רוצה להגיד - במשחקי חוץ יש יותר קבוצות שמהוות קושי. אתה פשוט פוץ מתנשא אז אני מגיב לך בהתאם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/09
  5. Mr.Eko Member

עמי,מה אתה רוצה ממנו בדיוק ?

הוא צודק לגמרי,הכוונה שלו הייתה שויאריאל היא היחידה שלא הובסה מול בארסה בעונה הזאת(,הכוונה לקבוצות צמרת.)

זה הכל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/09
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת אומרת שמאייקן, אומנם בצד השני הימני הוא הרבה יותר התקפי והיכולות ההתקפיות וההגנתיות שלו הן מצוינות לעומת מאקסוול שהוא שחקן פרווה וסביר במיוחד ותו לא.

כן השחקן שהתכוונתי אליו זה חימנז : )

7. david silva Member

תפסיק לקשקש על הקטע של ההגנות. בראיה כוללת, גם בליגה האיטלקית יש המון קבוצות עם הגנות חלשות.
    מבחינת איכות אין עוררין שבספרד יש ליגה יותר איכותית והרבה הרבה יותר אטרקטיבית, אבל זה נושא לדיון אחר.
    אנחנו כבר לא בשנות ה90 ובתחילת ה2000, שאפילו החלוצים הטובים בעולם היו מתקשים לסיים עם מעל -15 שערי ליגה באיטליה. היום כל חלוץ בינוני מסוגל לסיים עונה עם 20 + שערים בליגה הזאת.

ולנושא, אני חושב שזלאטן חלוץ הרבה יותר טוב מאטו בסופו של דבר. הוא מסוגל לעשות דברים שאטו יכול רק לחלום עליהם, אבל כסקורר נטו הקמרוני לא נופל ממנו.

לדעתי זו עסקה הוגנת לשני הצדדים. אטו כנראה לא רצוי אצל פפ, וברצלונה לא תקרוס אם תוציא 35 מיליון אירו. חלב הוא שחקן שבכלל לא נספר אפילו מבחינת רוטציה אצל המאמן הקטלוני ככה שממש לא יפריע לברצלונה להפטר ממנו. לפני שנתיים הוא היה אחד הקשרים הכי טובים בליגה האנגלית, שנה שעברה הוא לא עשה כלום. יכול להיות שהוא ייפרח מחדש אצל מוריניו ואינטר תרוויח המון מהעיסקה הזאת.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה המצב של אינטר באגף ימין של ההגנה, להוציא את מאיקון, סאנטי ואולי בורדיסו במידה וישאר יש עוד אופציות?

אם אין עוררין אז איך אפשר לנהל דיון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. 亚历山大帕托 Member

סאנטון הוא מגן ימני בטבעו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/09
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמממ... אז בשמאל יש את סאנטון וקיבו ובימין את מאיקון, סאנטון וסאנטי או שאני מפספס מישהו (אני בכוונה לא סופר את בורדיסו כמגן)?

כי אם כך המצב אז זו יכולה להיות נק' תורפה בסגל של אינטר

11. 亚历山大帕托 Member

לא הייתי סומך על זה. מאיקון הוא סוס שאני לא זוכר מתי נפצע בפעם האחרונה, וגם סנטון הוא שחקן מאוד פיזי לגילו. שניהם יכולים לסחוב עונה שלמה בשיא כושר. צירופו של לוסיו תאפשר למוריניו רוטציה רחבה ולהציב את קיבו באגף יותר.

אני לא בטוח אם יישאר, אבל גם ריבאס יכול לשמש מגן ימני במידת הצורך.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיווחים באירופה אומרים שאינטר סיכמה עם בארסה על העברתו של זלאטן איברהימוביץ' בתמורה ל-40 מיליון יורו, אלכסנדר חלב וסמואל אטו.

13. david silva Member

זה עדיין לא סגור. אני מחכה לאישור הרשמי בMARCA.
    מה שכן זה קרוב מאוד, מאוד.

14. riquelme1 Member

ההסכם בין בארסה לאינטר כבר סגור סופית, לפי כל הדיווחים זלטאן אמור להגיע לברצלונה ביום שני לחתום על החוזה, מה שנשאר זה חתימה של אטו.

בקיצר זלטאן בעונה הבאה בברצלונה.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מן הסתם אם אטו לא חותם באינטר העסקה מתבטלת...

לדעתי מי שתרוויח מהעסקה הזאת תהיה אינטר יותר מאשר ברצלונה כי:

1. אינטר קבוצה שבנויה מאוד על זלאטן וכמה שהיא שלטה בליגה גם בזכותו, היא יכלה לעשות את זה בלעדיו וזה פגע בה במסגרת האירופאית כי היו קבוצות שפשוט התכוננו אליו והעיפו את אינטר בקלות.

2. אינטר מקבלת גם 40 מיליון יורו בשביל לחזק עמדות בקישור וגם את אטו שהוא בין ה-5 חלוצים הטובים בעולם וגם את אלכסנדר חלב שהיה מצוין בארסנל, סביר בבארסה אבל גם לא קיבל שם הרבה צ'אנסים.

3. אינטר תוכל להתחיל להיות קבוצה, כן קבוצה מאוזנת ולא קבוצה שתלויה המון בזלאטן וזה לדעתי יוכל גם לתת לה מקפצה מבחינה אירופאית וגם שליטה יותר טובה בליגה, במיוחד כשיובנטוס מתחזקת בצורה יוצאת מן הכלל.