איזה שחקן....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏28/10/02.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה שחקן מהעולם היית רוצה לראות בקבוצה שלך ולמה?

2. The North Stand Member

זו שאלה טובה מאוד, שתשובתה משתנה כל הזמן.
    למילאן, כרגע, יש סגל מושלם. אין חולשה באף עמדה, אבל יש מספר שחקנים שלא משנה איזה סגל יהיה לך, תמיד תרצה לראותם בקבוצתך. לדעתי, אותם שחקנים הם:
    ראשית כל ומעל לכל, מילאן זקוקה לחלוץ נוסף. אם אינזאגי, שבצ'נקו או תומאסון אינם זמינים, החלוץ היחיד שנשאר הוא בוריילו (כמובן שאפשר גם להציב את ריבאלדו, פירלו או לאונרדו, אבל זה כבר סיפור אחר). על כן, מילאן זקוקה לחלוץ נוסף ברמה הגבוהה ביותר, כדי להוסיף עומק להתקפתה. עד כה לא היה בכך צורך, היות ואנצ'לוטי שיחק עם חלוץ אחד בלבד בחוד, אבל עם חזרתו של שבצ'נקו למגרש הוא עובר כעת לשני חלוצים. במידה ואחד מהם ייפצע שוב, הוא לא יכול לשנות כל שבוע את שיטת המשחק - לכן הוא ייאלץ למצוא מחליף טוב. הבחירה הראשונה שלי תהיה טרזגה או דל פיירו, למרות ההבדלים העצומים שבין שני השחקנים. טרזגה אינו שקחן בעל יכולת אישית מדהימה, אבל כשהוא מגיע למצב, נדיר שהוא לא מנצל אותו. אבל טרזגה הוא לא חלוץ מחליף, וזאת לא אופציה שאפשר לשקול. השחקן היחיד של יובנטוס שהייתי רוצה לראות במילאן הוא דל-פיירו, אבל אני לא מתכוונת לפרט על כך כרגע משום שהוא לא השחקן שאני רוצה לראות במילאן כרגע.
    אז, אחרי כל השטויות שהרגע כתבתי, בואו נגיע לעניין:
    העמדה היחידה, אליה יכול להגיע חלוץ ברמה הגבוהה ביותר ולא להשאר על הספסל או להשאיר על הספסל שחקני מפתח אחרים, היא עמדת המגן הימני. כיום, אני לא מצליחה לחשוב על שחקן יותר מוכשר בעמדה זו מאשר קאפו בכבודו ובעצמו, אז התשובה שלי היא קאפו. אם לא קאפו, אז חאבייר זאנטי. אלה הם שני השחקנים המובילים בעמדה זו, אך שניהם בדיוק בתקופת השיא שלהם ובעוד כמה שנים הם לא יהיו שווים את ההשקעה שכרוכה במעבר כזה, בלתי הגיוני ככל שיהיה. המגן שאני הכי רוצה לראות משחק במילאן הוא קריסטיאן קיבו מאיאקס, אחד המגינים הטובים בעולם בעתיד. אך היות והוא אינו משחק בצד ימין, לא אוכל לבחור בו.

תן לי לישון על זה קצת, ואני אחזור אליך. :)

3. the_secand Member

איאן הארט בברצלונה היה פותר לנו את הבעיה שיש לנו בצד שמאל
    ואולי את ריאן גיגס אני פשוט מת על השחקן הזה גם בתור בנאדם

4. juva Member

אוקי כאוהד יובה הייתי רוצה לראות מגן שמאלי, כבר נמאס מכל האלטרנביטות הזולות...איאן הארט או רוברטו קארלוס היו כנראה מספקים אותי, גם לא הייתי מתנגד לקשר ימני...

כאוהד ברצלונה הייתי רוצה לראות:

שוער- דוטרואל, הספ, בוננו, ריינה, ארנאו צריך להמשיך

בלמים- אנרסון נפצע, קריסטנבל מתאים לליגה העירקית וגם זה בחסד

מגן שמאלי- כי במצב רגיל, שחקן כמו פרננדו נאברו היה חותם בוידוליד, כמו כל השאריות של בארסה

מאמן- כי ואן חאל מאמן רק 3 חודשים וכבר הסתכסך עם 80% מהסגל, ה20% האחרים כפי שאתם מבינים הם הולנדים

5. the_secand Member

לא הבנתי למה התכונת

6. Fernando Cavenaghi Member

יובה, למה התכוונת בקשר לשוער?
    זה ברור שהם חייבים שוער אבל לא הבנתי את השמות שרשמת