איזה יופי! עכשיו אני רגוע ואשן בשקט

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏25/5/05.

1. בית"רי מלידה Member

נסראללה: "יש לנו 12 אלף טילים שיפגעו בישראל"

בעצרת בדרום לבנון לציון 5 שנים לנסיגה הישראלית, אמר מנהיג החיזבאללה, השייח נסראללה כי "כל צפון פלסטין הכבושה, ההתנחלויות, הנמלים, השדות והמפעלים - כולם תחת ידיה של ההתנגדות האיסלאמית". נסראללה אמר עוד כי אין ברצונו לגרור את האזור למלחמה, והזהיר מפני כל נסיון לפרק את הארגון שלו מנשקו
    סוכנויות הידיעות

גם נסראללה חוגג 5 שנים לנסיגת צה"ל מלבנון: מנהיג חיזבאללה, השייח חסן נסראללה, הצהיר היום כי לארגונו יש יותר מ-12,000 טילים, המסוגלים לפגוע בצפון ישראל.

"כל צפון פלסטין הכבושה, על ההתנחלויות, שדות התעופה ונמלי הים שלה, השדות, המפעילים והחוות - כולם תחת ידיה ורגליה של ההתנגדות האיסלאמית", אמר נסראללה לעשרות אלפי תומכים שבפניהם נאם בעצרת בבינת ג'בייל בדרום לבנון לציון 5 שנים לנסיגה הישראלית מלבנון.

נסראללה הוסיף כי הוא יילחם בכל מי שירצה לקחת ממנו את נשקו. "כל יד שתישלח לעבר הנשק שלנו היא יד ישראלית, שתיקטע מיד". "אנחנו לא רוצים לתקוף אף אחד, ולא נרשה לאף אחד לתקוף את לבנון, אבל אם מישהו - מישהו - חושב לפרוק את ההתנגדות האיסלאמית מנשק, נילחם כמו שהידים", אמר נסראללה.

נסראללה נענה בתשואות עזות וזיקוקים מהקהל.

הוא הוסיף כי חיזבאללה ישתמש בנשק שברשותו רק לצרכים הגנתיים: "אין ברצוננו לגרור את האזור למלחמה, אנחנו רוצים רק להגן על ארצנו", אמר.....

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3090477,00.html

2. Roberto Baggio Member

אם הם יירו רק טיל אחד אלינו הם יודעים שיקבלו 20,000 טילים כתגובה.
    סתם מזיין ת'שכל הנסראללה הזה...

3. Kiko Member

אל תתנו להצגות שלו מול הקופים שמייללים מולו לבלבל אותכם: הוא מ-ת מפחד
    הוא יודע מן הסתם מה קרה לעיראק שהיה רק חשד שיש להם נשק גרעיני ובגלל זה הוא הוריד פרופיל.
    מה שכן, גם אני לא שמח וטוב לב כשאני יודע שלאחד האנשים הכי חסרי היגיון בעולם יש נשק שיכול לחסל אותי ואת כל המדינה שלי.

4. robson Member

כן, ראינו איך ישראל "הגיבה" על ההפגזות על הר דוב..
    ראינו איך ישראל "הגיבה" כאשר חטפו לה שלושה חיילים בשטח הריבוני שלה!!

5. בית"רי מלידה Member

תגידו לי, חברים צעירים, איפה בדיוק הייתם בזמן מלחמת המפרץ הראשונה? ( 18 בינואר 1991, שעה 02:17 )

כשתשמעו טילים נופלים, והאדמה תרעד, והסירנות של האזעקה ייללו, אתם תשתינו ותחרבנו במכנסיים מרוב פחד !!!

12,000 טילים, שהבן זונה הזה יכול לשגר בבת אחת, כשחלקם יכולים לפגוע בקלות בתחנות הכוח, בתי הזיקוק, מפעלי פטרוכימיים, בסיסים של חיל האוויר,מרכזי גיוס, ימ"חים ,שכונות מגורים צפופות, ומתקני פיקוד כאלו ואחרים - זה לא מצחיק אף אחד.

חלק מהארסנל שלו יכול להגיע עד חדרה !

כדי לשגר קטיושות, לא צריך הכנות ארוכות - כמה דקות של צידוד והגבהה, והחבר'ה רצים לחגוג רחוק ממקום השיגור.ישנם גם לא מעט סוגים שניתן לשגר אפילו ממשאית רגילה או טנדרים...

זה לא טילים בליסטיים מעיראק ! לא תהיה התראה!

הבן אלף זונות הזה הוא לצערנו אמין מאוד, הרבה יותר ממנהיגי האומה הציונית...

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

היינו בחדרים האטומים בדיוק כמוך, בית"רי.
    יש לו 12,000? שיירה רק 12, ואנחנו שוטפים לו את הבקעה עד שנתלה אותו מהביצים.
    חשבתי על זה לפני כמה ימים, והגעתי למסקנה שעכשיו אם חס וחלילה פורצת מלחמה, צה"ל מאוד יתחשב בבגרות שלי במתמטיקה ויממן לי מדים וטרמפ ישר לחזית.

7. robson Member

ידידי, אומנם אני לוקח את נסראללה ברצינות אבל אין צורך להכניס את הילדים פה לפניקה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

8. בית"רי מלידה Member

גל, הבעיה היא לא 12 - הוא יכול לירות את כולם במטח אחד, זה ממש לא מצחיק!

ואתה אל תדאג:

חזית אתה לא תראה, אבל אתה עלול חלילה לעבוד כמו חמור באיזה מרכז תחמושת, או אפסנאות....אנשים בלי הכשרה מתאימה, לא שולחים סתם לחזית, זה לא סטאלינגראד.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר לשמור על המדינה. מה שיגידו לי אני אעשה (טוב, זה רק היפותטי היה).

הוא לא יירה אותם בזוגות, בטח שלא כמטח אחד.

10. בית"רי מלידה Member

אופססססס.........שכחתי שאתה מכיר אותו יותר "טוב".....אני הייתי שם בתקופת האורז המבושם, הוידאו והוויסקי המוברחים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. M_T_A Member

אוי באמת בית"רי... אתה יודע טוב מאוד שלישראל יש את כל האמצעים להתגונן מפני זה. ברגע שיש כל התרעה קטנה המודיעין עולה על זה וצה"ל יהיה מוכן לפני שהבן זונה יחשוב לשגר איזה טיל.
    איום קטן וכל טילי החץ עושים את דרכם לבתי הזיקוק למיניהם.
    ואיך לעזאזל הוא יכול להוריד 12,000 טילים במטח אחד???? אפילו אם היו לו מספיק מתקני שיגור בשביל זה הוא לא היה יכול. מי ישמע אפשר לחשוב איזה איום נוראי...
    אם צה"ל רוצה הוא מוחק את לבנון מהמפה ב2 דקות.
    חלאס כבר להפוך כל גירבוץ של איזה ערבי מעאפן לאיום על קיומה של מדינת ישראל.
    ברגע שנאמין לכל פלוץ של מנהיג ערבי סוג ק"ע המדינה הזאת באמת תהיה בצרות.

12. בית"רי מלידה Member

בטח שיש לנו אמצעים להתגונן - כמו שהתגוננו ב 1991 , אין יותר טוב מזה, 43 טילים, ואף אחד לא פגע, הכל בזכות הבאבא בובה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

קטיושה זה לא סקאד מסוג "אל חוסיין" שלוקח 8 שעות לתדלק אותו - קטיושה מונעת בדלק מוצק!

ככה החארות ירו עד 82 : מכוונים, יורים, ובורחים. מעוף הרקטה ( הקטיושה אינה טיל ! ) הוא קצת יותר מדקה, ממש הרבה זמן למצוא את מקום השיגור, ואת אלו ששיגרו.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

13. robson Member

מר M_T_A הנכבד...
    היינו שקועים בבוץ הלבנוני 18 שנה וצה"ל לא הצליח למחוק את לבנון מעל המפה וגם לא את חיזבאללה שדרך אגב ישראל במו ידיה עזרה בהקמתו..
    וחוץ מזה לא צריך סכנה קיומית על המדינה, לא מספיק לך שיכולים לההרג מאות ואף אלפים אם נסראללה יממש את איומיו..אין פה
    סכנה קיומית על המדינה רק "מספר" הרוגים בפוטנציה..

14. h2z Member

אני בטוח שברגע שתהיה פגיעה קצת יותר רצינית בתשתית אזרחית או אפילו בחיי אדם צהל או הממשלה ליתר דיוק לא יהססו לפעול. זה הכל הפגנת כוח ונוכחות של אדם מסכן שמשגר טיסנים במסווה של "מזלטים" לעבר ישובינו בצפון. את זה גם אני יכולתי לעשות עם הכנה של כרבע שעה.
    הוא יודע טוב מאוד שישראל מסוגל לפגוע גם בו אישית ואני גם חושב שדיי הוכחנו את עצמנו בשנות ה-80 בלבנון. וזה לא הסתיים בכניעה שלהם כי בכל זאת יש אוכלוסיה אזרחית שאי אפשר להתעלם ממנה, אחרת זה היינו עכשיו משרטטים את המפה שלנו עוד כמה מאוד קילומטרים צפונה.

15. Kiko Member

ביתר"י, לא הבנתי למה את בתגובה שלך ציטטת את שלי.
    אמרתי שהוא פוחד - והוא פוחד. אתה רוצה שאני יגיד שגם אני יפחד (למרות שכבר אמרתי את זה בהודעה שציטטת אותי), אז הנה, עוד פעם: אני יפחד. מאוד.
    ואין מצב שהוא יכול לשגר 12,000 טילים ביחד.

לגבי הויכוח שהיה פה על צה"ל, כל אחד מהצדדים מגזים לצד שלו. צה"ל לא יכול לחסל ב-2 דקות את לבנון, אבל מצד שני חיל האויר והמודיעין שלו הם עדיין מהטובים.