אחרי המתח,ריאל מדריד אלופת ספרד!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Pipe, ‏15/6/07.

1. Pipe Member

http://www.marca.com/marcador/rfsh/liga0607/1a/jornada37/fotos/fotos_partido_02/02.Xxx

LOCURA

התיאור הטוב ביותר למה שקרה בליגה הספרדית בשבוע שעבר, באחד המחזורים המרתקים שנראו בלה ליגה מאז ומעולם.בדקה ה89 בשבוע שעבר ברצלונה הייתה בדרך הבטוחה לאליפות,אלא אז ואן ניסטלרוי השווה ברומרדה ו18 שניות מאוחר יותר ראול טאמודו כבש את שער השיוויון בקאמפ נואו, שער שיכול להתברר כזה שנתן אליפות לריאל מדריד וכזה שיכול לסיים את התקופה הנוכחית בקטלוניה. כן, וזה עוד לפני שהזכרנו את השער הכי מפוקפק שנכבש העונה באירופה ע"י מסי.

1. ריאל 73 נק'.
    2. בארסה 73 נק'.
    3. סביליה 71 נק'.

ריאל מדריד נגד מאיורקה (ראשון, 22:00).
    חימנאסטיק נגד ברצלונה (ראשון, 22:00).
    סביליה נגד ויאריאל (ראשון, 22:00).

שבוע מאוחר יותר ואנחנו מגיעים לגראן פינאלה, לקו הסיום, המקום ממנו תוכתר אלופה חדשה/ישנה. האם זו ריאל מדריד בפעם השלושים ולראשונה מזה 4 שנים?האם זו ברצלונה, שתשלים תואר שלישי רצוף ותיצור שושלת? או האם זו בכלל סביליה שתפתיע את כולם בתואר ראשון מזה למעלה מ50 שנה?

ולהלן התרחישים: ניצחון של ריאל, והיא אלופה.ריאל לא מנצחת וברצלונה כן, הקטלונים חוגגים שנה שלישית ברציפות.שיוויון נקודות משולש-ריאל מדריד אלופה. דו קרב בין ריאל לברצלונה-ריאל אלופה. דו קרב בין ריאל לסביליה-סביליה אלופה. דו קרב בין ברצלונה לסביליה-ברצלונה אלופה. והתרחיש הכי פופולרי בליגה הספרדית השנה-התרחיש הבלתי צפוי והלא יעלה על הדעת.

http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Trophy_Liga.Xxx
    אחת מהשלושה תניף אותו בסיום המחזור.

גביע אופ"א:

5. סראגוסה, 59 נק'.
    6. ויאריאל, 59 נק'.
    7. אתלטיקו, 57 נק'.

רקראטיבו הואלבה נגד סראגוסה (ראשון, 22:00).
    סביליה נגד ויאריאל (ראשון, 22:00).
    אוסאסונה נגד אתלטיקו מדריד (ראשון, 22:00).

לא רק על האליפות יש מאבק חם. שני כרטיסים לגביע אופ"א, שלוש קבוצות שמתחרות עליו. אתלטי כמו אתלטי פישלה בגדול בשבוע שעבר עם הפסד ביתי לסלטה ויגו, הפסד שמשמעותו תלות בקבוצות האחרות ולא בעצמה.
    התרחישים:לסראגוסה יספיק תיקו בכדי להבטיח את הכרטיס, ויאריאל חייבת ניצחון בכדי להבטיח סופית את המקום ואתלטי חייבת קודם כל לנצח כדי לשמור לעצמה סיכוי.
    במקרה של דו קרב משולש הצוללת תלך לאינטרטוטו, בדו קרב בין אתלטי לויאריאל שוב ויאריאל תסתפק באינטרטוטו, ובדו קרב של סראגוסה מול כל אחת מהקבוצות, האראגונים יצאו עם ידם על העליונה.

הקרב על ההישארות בליגה:

16. בטיס 37 נק'
    17. בילבאו 37 נק'
    ----------------
    18. סלטה 36 נק'
    19. סוסיאדד 34 נק'
    20. נסטיק 28 נק'

סנטאנדר נגד בטיס (ראשון, 18:00)
    אתלטיק בילבאו נגד לבאנטה (ראשון, 18:00)
    סלטה ויגו נגד חטאפה (ראשון, 18:00)
    ולנסיה נגד ריאל סוסיאדד (ראשון, 18:00)

4 קבוצות, 2 מתוכם תרדנה ותצטרפנה לנאסטיק. לאחר המחזור הקודם בטיס פיטרה את פרננדז אחרי התבוסה הביתית לאוסאסונה 5-0, בילבאו הפסידה לויאריאל וסלטה ניצחה את אתלטי הלוזרית בקלדרון.
    תרחישים: סוסיאדד נמצאת במצב הכי בעיתי וסיכויה להישאר גם במידה ותנצח קטנים,כל תוצאה אחרת פרט לניצחון באסקי במסטאייה וסוסיאדד יורדת ליגה לראושנה מזה 40 שנה. סלטה צריכה לקוות למעידה של אחת הקבוצות שמעליה ולנצח וכמובן שבטיס ובילבאו תלויות בעצמן-ניצחון שלהן והן מבטיחות פרמננסיה.
    תרחישים:לבטיס יתרון פנימי על בילבאו ועל סלטה. לבילבאו פיגור מול סלטה ומול בטיס. לסלטה יתרון מול בילבאו ופיגור מול בטיס.

כל מה שנשאר להגיד הוא-וואו.. זה הולך להיות מדהים.
    enjoy.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. ACBenb Member

טוב האליפות תוכרע כבר במחצית שריאל תוביל 3:0, המתח האמיתי יהיה בתחתית. מי תרד? סלטה וסוסיאדד, זה מה שאני אומר.

3. Engonga Member

כמה דברים שיעודדו קצת את אוהדי בארסה:
    -מ2001 מאיורקה לא נוצחה במחזור האחרון.
    -מ2001 למאיורקה יש את מאזן הנקודות הטוב ביותר בברנבאו,אפילו יותר מברצלונה.
    -נאבארו ומקסי הם בעצם מושאלים מבארסה,מה שיתן להם מוטיבציה.
    -מאיורקה תקבל 2 מיליון יורו עם תנצח(דרך אגב,אני נגד).
    אז אוהדי בארסה עוד לא אבדה לכם התקווה.

4. kaplanov Member

לא רואה אותנו עם היכולת העלובה במחזורים האחרונים מוציאים יותר מנקודה בפמפלונה.

5. Barcik Member

לריאל מדריד לא היה משחק פשוט מאז המחזור ה- 30 בערך, גם לא הפעם. הם כנראה ינצחו, אבל אין שום סיכוי שאני אבוא למחזור האחרון בלי שום אמונה. מקווה מאוד למחצית מאופסת בברנבאו.

6. REAL MADRID Member

בלי לנחאס אבל אני חייב להגיד שחלמתי בלילה על תסריט כזה:
    מאיורקה לוחצת על השער של ריאל פעם אחר פעם במחצית הראשונה אך המחצית מסתיימת ב0-0. ברצלונה לוחצת על נסטיק אבל גם שם המחצית הראשונה מסתיימת ב0-0.
    במחצית השנייה, נסטיק מחיטאה פנדל וכעבור 5 דקות בלבד, לקראת סיום המשחק (לא היה שעון בחלום שלי חח) טורס מציל מהקו וריאל יוצאת למתפרצת שמסיימת בשער של רודי.
    ברצלונה מסיימים את המשחק ב0-0.

איזה מבאס היה להתעורר..

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

שום תסריט שתגידו לא יוכל לזות את העתיד, והמחזור הקודם הוכיח לנו את זה.
    אני לא רוצה לחזות, כי סביר להניח 'שאפול', אבל מעניין וצמוד יהיה בטוח, גם בקרבות התחתית [סוסיאדד עם רגל וחצי בליגה השנייה], גם על הכרטיס לגביע אופ"א [סרגוסה תלוייה רק בעצמה], וגם העל האליפות [ריאל תקבע את זהות האלופה].

יהיה מעניין. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

למרות שמהלך רוב השבוע אמרתי לחברי כי זה ברור שריאל תנצח ותזכה באליפות, ככל שחולף עובר לו הזמן אני מרגיש כי ריאל לא תנצח במשחקה בברנבאו.
    יש לי תחושה שהלחץ יעשה את שלו, אך למרות זאת גם בארסה לא תנצח. בסופו של דבר ריאל תחגוג בסיום המחזור הזה את האליפות, אך יש לי תחושה ששתי הקבצות לא ינצחו במשחקיהן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/07
  9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה חלמת שזה בשידורים של ספורט 1 וספורט 2 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

10. REAL MADRID Member

אם כבר נכנסת לזה.. אני רק אגיד שקמתי באיחור לראות את גמר גביע הליברטדורס ופשוט הרסו את כל הכיף..
    הם יכולים להדביק שעון משלהם על המשחק של ישראל נגד הולנד על השעון של ערוץ 10 אבל אין להם זמן להדביק שעון לשידור חי..

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני דווקא לא חושב שריאל באה לחוצה למשחק הזה, ההפך הוא הנכון.
    עם הקהל התומך, אחרי התיקו במחזור שעבר שכולו ניצחון, הם תלויים רק בעצמם, והם לדעתי לא יהיו לחוצים.

מי שכן תהיה לחוצה זאת ברצלונה, שבכושר בינוני בזמן האחרון, ותוסיף לזה שבנוסף הם חייבים לנצח כדי להשאיר סיכוי תיאורתי [אני לא מאמין שמיורקה תנצח את ריאל בברנבאו] לאליפות.

12. Raulito Madridista

אני עדיין לא רוצה לוותר על מאבק האליפות בספרד, את התגובה שלי לגבי זה אני אדחה קצת. בכל אופן, המחזור הבא עלינו ומסיים את העונה האדירה שהייתה לנו, קובע גם דברים אחרים כמו איזה קבוצה תישאר בליגה ואת הקרבות על גביע אופ"א. אני בטוח שיהיו עוד הפתעות והליגה לא סיימה אם התהפוכות שלה.
    אני חושב שהסיפור של סוסיאדד בליגה נגמר. ולנסיה אחרי ההפסד המביש ללבאנטה תרצה לסיים את העונה בטעם טוב יותר. אולי היא תחסר שחקני הגנה, אבל באמת שאני לא רואה את סוסיאדד משיגה אפילו נקודה מוולנסיה. מה גם שגם תיקו לא יספיק.
    סלטה ויגו עדיין יכולה להינצל ואני חושב שחטאפה הורידה הילוך מאז שהבטיחה את המקום בגביע אופ"א, סיכויים לא רעים שהיא תנצח.
    אני מקווה מאוד שבילבאו תישאר, הליגה לא תיהיה בלעדיהם אותו דבר, אני חושב שבטיס הולכת להפסיד, היא בתקופה נוראה וסנטאנדר לא ניצחה כבר כמה מחזורים טובים.

הקרב על גביע אופ"א מרתק גם הוא. סראגוסה צריכה תוצאה טובה נגד רקראטיבו שחגגה בריאזור וגם אם תפסיד תגמור את העונה הזו בטעם טוב מאוד, היא הייתה הפתעת העונה ללא ספק, קבוצה צנועה שעשתה המון בעיות לליגה, היא מוקש רציני והיא לא הייתה רחוקה מגביע אופ"א. סראגוסה צריכה להיות בגביע אופ"א, ויאריאל בתקופה נהדרת, אבל לאתלטיקו מדריד יש את המשחק הקל ביותר, נגד אוססונה שאיבדה עניין, בחוץ.
    אני חושב שויאריאל תתקשה מאוד בפיחואן נגד סביליה ואולי זה יהיה הסוף לתקופה הנהדרת שלה.
    המחזור האחרון הזה לדעתי בידיים של אתלטיקו, אבל אתלטיקו כמו אתלטיקו יכולה לפשל ולמצוא את עצמה מחוץ לאופ"א, ובליגה הספרדית שום דבר לא בטוח.

13. Gass12 Member

לאור כל החלומות שנחלמו כאן..עם שעון ובלי שעון..:)
    לאור כל התרחישים שצויירו כאן כסיוט של האחד והגשמת פנטזיה של האחר
    אני יכול להבטיח רק דבר אחד!!
    הליגה הספרדית העונה סיפקה דרמות מדהימות ..מהפכים וקצב משחק מטורף ואנרגטי
    שום דבר לא היה מובן מאליו העונה ..ומה שהכי יפה ? כל מה שהיה אמור להיות טיול קליל
    הפך לסיוט..לכן לאור העונה כולה יש לי יותר מיסוד סביר להאמין
    שתהיה דרמה נוספת.
    אני לא יודע מי בסופו של דבר תזכה באליפות אבל משעמם לא יהיה!!

ובכל זאת ולמרות האמור לעיל חשוב לציין ש:

העולם עומד על 3 דברים deep purple
    על bmw
    ועל manchester united

מאיר

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכל דבר, טוב או רע, יש סוף. מחר מגיעה לסיומה העונה הספרדית, שסיפקה בעיקר רגעי נחת לספרד (גמר אופ"א כל-ספרדי), שערים יפים (רונאלדיניו במספרת הזויה ומסי בסלאלום) ודרמות שבאמת שגם הזקנים מאוד מבינינו יתקשו לזכור כמה מחזורים רצופים לסיום העונה הם זוכרים שהוכרעו בדקה ה-89.

ריאל מדריד מגיעה בהרכב חזק ללא חיסורים למיטב ידיעתי, וכנראה תפתח בהרכב שפתח נגד סרגוסה או זה שהיה אמור לפתוח נגד סרגוסה (הכוונה למיגל טורס). קאפלו, עם כל הכבוד, מאמן מנוסה מאוד, ולכן אני חושב שאין זילזול במאיורקה או ירידת מתח אחרי התיקו שכולו ניצחון בשבוע שעבר. הדברים האלה חילחלו אל השחקנים, וקשה לתאר את רמת המוטיבציה הגבוהה, לכן אני מניח שנראה מלחמה אפילו קשה יותר ממה שראינו נגד סרגוסה. זה עכשיו או אף פעם, 90 דקות של מאמץ ואפשר לנוח באופן סופי על זרי הדפנה (או בעצם על הכורסה במחלקה ראשונה בדרך לישראל / לוס אנג'לס / מחנות אימונים בדרום אמריקה).
    מבחינתי אני רואה שני תרחישים למשחק הזה- על פי שניהם ריאל פותחת בלחץ מוחץ, על פי הראשון היא גם עולה ל 0-2 בשלב מוקדם מאוד ומטיילת עד לסיום. על פי השני, יש קצת חוסר מזל, הכדורים לא נכנסים, השמועות על השלישיה של ברצלונה מכניסות יותר ללחץ, אבל כמו בכל המשחקים האחרונים, בקהאם בסוף מוצא את ואן ניסטלרוי, ואן ניסטלרוי בסוף מוצא את הרשת (ואת תואר הפיצ'יצ'י, ואולי גם את נעל הזהב של אירופה).
    כולכם ודאי יודעים וזוכרים שבכל משחק מהמשחקים האחרונים באתי ואמרתי שיש לנו הגנה חרא שבטוח תספוג ואנו נדרשים להבקיע יותר. דווקא הפעם יש לי תחושה שלא נספוג (לראשונה מאז המשחק נגד אוססונה לפני בערך חודשיים), לפחות לא לפני צבירת היתרון המבטיח.

על שאר משחקי המחזור לא אדבר כי פחות איכפת לי מהם (מה שמזכיר לי מחשבה שלי, ש-2 קבוצות נוספות ירדו מחר ליגה אבל בגלל הקרב על האליפות אף אחד לא ידבר על זה בכלל).

בפעם האחרונה העונה-
    Vamos Merengues!!!

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו התקשורת בברצלונה כבר הרימה ידיים , בקושי מזכירים שיש משחק מחר , מדברים בעיקר על הנרי ועל העברות בקיץ.
    סילביניו שנפצע באמצע השבוע באימון לא ישחק בשבת וככל הנראה גם אדמילסון שסובל מכאבים בברך ימין.