אז מי כאן באמת הזבל הוד רוממתו? וכמה שחר צדק...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏26/8/05.

1. בית"רי מלידה Member

איל ברקוביץ' סינן מול המצלמות: "מה אני צריך את הזבל הזה?"

לאחר שכבשה אפואל ניקוסיה את שערה השני, קרא המאמן ניר קלינגר לאיל ברקוביץ', אולם זה הניף את ידיו מעלה. כאשר הוחלף השחקן, הוא לא לחץ את ידו של המאמן והשניים לא החליפו מבט. לקראת סיום המשחק אמר ברקוביץ' לקלינגר, בדברים שנתפסו על ידי מצלמות הטלוויזיה, "מה, השתגעת?". ברקוביץ' אף אמר לאחר החילוף: "מה אני צריך את הזבל הזה?", ונראה כי כיוון את דבריו לחזרתו לישראל.

בסיום נשאל ברקוביץ' האם מתח ביקורת על חילופי המאמן. "יכול להיות שאמרתי משהו, אבל זה לא היה על החילופים. אני לא זוכר על מה". בקשר למשחק אמר השחקן כי "שיחקנו טוב, הגענו מוכנים, קיבלנו גול במתפרצת ונגמר המשחק. נכשלנו היום, אבל זה הכדורגל, ממשיכים הלאה. אני אופטימי, אני לא יודע למה"....

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShAr...SubContrassID=0

אוי כמה שוכטוביץ' צדק :

הוד רוממתו לא מסכים שיחליפו אותו, הוד רוממתו לא זוכר מה הוא אמר, הוד רוממתו שחקן גמור. :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/05
  2. ghost89 Member

כמה שהוא שחקן גדול ככה הפה שלו איפלו עוד יותר גדול לא יודע לא אחד מהשחקנים המוערכים אצלי שחקן צריך להיות גם בן אדם.

3. Ampelmann Member

אאאאאאאאא לא..... ברקוביץ' אומנם טמבל עם תעודות (תואר מישראל שלצורך העניין תופס באופן חד-פעמי גם באנגליה) אבל היום ראיתם שכמה שהוא שבע (ורואים עליו מרחוק שהוא שבע) הוא היה רמה אחת מעל למשחק הזה. כמעט בלי להתאמץ ועם הרבה מאוד שטיקים (עקבים בלי סוף וכו') ברקוביץ' משחק בהנאה ובקלילות ולא סתם הוא קיבל את הכבוד העצום משחקני אפואל שנמנעו בחרדה-משהו מלשמור עליו... שחקן גדול, פה ענק...חבל.

4. השחקן ה-13 Member

ושוב אותה המנגינה
    הכיאות חייב להכות בכל ימות ובא לי לבכות

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך לקחת ברצינות כל מה שאומרים בלהט הרגע, אם הייתי מתכוון לכל דבר שהייתי אומר בזמן הכדורגל רוב האמהות במודיעין היו עומדות בתל ברוך ורוב הילדים שלהם היו מתוגברים שכלית. אז הוא נסחף קצת, כל עוד הוא לא רץ לתקשורת עם דברים כאלה זה בסדר, חוכמה גדולה לבוא אל בנאדם עצבני אחרי הפסד לדחוף מקרופונים ולתפוס אותו ממלמל משהו

6. Zizou10 Member

אם לקלינגר יש ביצים ויש לו הוכחות שברקוביץ' אמר את הדברים הזה הוא צריך לתת קנס+השעיה לאייל, לא שזה יקרה. נראה מה יהיה...

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה קנס והשעייה מה זה השטויות האלה? כי הוא מלמל במרמור "מה אני צריך תזבל הזה" זה לא התבטאות נגד הקבוצה ולא נגד אף אחד שקשור אליה. מה גם שבראיון שאחרי ברקו נשמע בסדר גמור, איזה שטויות..

8. Zizou10 Member

ושהוא אומר לקלינגר מה אתה משוגע בפנים? אסור לשחקן להתבטאות ככה בשום מקרה, יש קווים אדומים.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא יודע מה היה שם, רק יציאה אחת שאולי הוצאה מהקשרה

10. Zizou10 Member

בסדר אבל אני רוצה לראות מה ברקוביץ' יעשה במהשך מה הוא ירשה לעצמו ומה לא.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מיכאל, עם כל הסימפטיה, לאייל אין זכות לפקפק על היישות העליונה בקבוצה , שזה להזכירך המאמן , אייל חייב להרגע, ולהבין שהוא רק שחקן כחלק ממועדון כדורגל מכבי ת"א!!!

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אני כאחד שאחוזי העצבנות שלו מרקיעים לשחקים בזמן משחק יכול להבין אותו, אומרים הרבה דברים, אני לא חושב שיש חבר אחד שלא הגעתי למצב של מכות או כמעט מכות ולא בת אחת שראתה אותנו משחקים ולא קיבלה ממני על הראש גם אם המשחק לא הלך טוב, ובחיים אני הרבה יותר רגוע. אתם לא יודעים מה הייתה כל השיחה הרי יכול להיות מיליון דברים שקלינגר יכל לומר לו, אולי הוא אמר שהוא רוצה להוציא את נמני או משהו אני יודע..

13. ReL Member

הוא סימן לו להוריד גז ולהפסיק לתקוף בלי הפסקה, הוא סימן עם היד ללכת אחורה להרגיע

14. Apu Member

חחחחח קלינגר מת מפחד מברקוביץ', הוא לא יעשה כלום..

15. sela1 Member

הבעיה היא שמכבי נכנעה לקהל והביאה 2 שחקנים שמרגישים הרבה מעל המאמן. החזרתו של נימני מרסקת לחלוטין את המילה של קלינגר והמעמד שלו.
    ואותו הדבר עם אייל... שחושב שהוא יודע הכל יותר טוב מכולם... הוא בטוח יודע יותר מקלינגר העגלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx