אולימפיאקוס- מכבי חיפה, המשחק השני:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ilan, ‏12/11/02.

1. Ilan Member

תכתבו פה כל מה שבא לכם על המשחק האדיר הזה שיהיה מחר...
    לדעתי זה הולך להיות משחק שיהיה דומה למשחק נגד שטורם באוסטריה, כלומר משחק עם הרבה תהפוכות, ויהיה קטעים שהיוונים יהיו ממש קרובים למקום השלישי, אבל חיפה לא תוותר, ועם איזה גול אדיר של קייסי חיפה תעלה לגביע אופ"א:

ועכשיו אתם שואלים אותי מה תעשה חיפה בגביע אופ"א?
    יש שתי אפשרויות:
    1. תגיע לחצי גמר ומעלה.
    2. אחריי ליגת האלופות ימאס לה מאירופה ולא יהיה לה את הרוח לחימה שיש לקבוצות הישראליות וזה יבטל את היתרון שלה על הקבוצות האירופאיות האחרות.

אבל עוד לפניי שחיפה באופ"א, בואו ניתן תחזיות למשחק המסקרן הזה מחר באחד המגרשים המפחידים באירופה.
    [/b]

2. Rossoneri Member

פחחח חצי גמר גביע אופ"א? תגיד לי מה אתה חושב שהם? אולי אם הם יקבלו הגרלה של וויסלה קראקוב, אומוניה ניקוסיה ולגיה ורשה הם יצליחו לסחוב לרבע... וזה אולי! מה אתה חושב שחיפה קבוצת טופ אירופאי? אחי.. מבחינתי, אתה חסר משמעות.

3. RVN Member

את האמת אני לא הייתי ממש בעד חיפה בצמפיונס אבל גם לא הייתי נגד אבל, מול אולימיפקוס אני רוצה שהיא תנצח או לפחות שתפסיד מקסימום 2-0 כדי שתעלה לוופא.

עכשיו אני חושב שחיפה קבוצה טובה אבל חצי גמר, לא עד כדי כך, רבע גמר יש עוד סיכוי קלוש וגם שמינית גמר יהיה הישג נפלא אבל לא חצי.

4. יוגב אסולין Guest

לפי דעתי המשחק יהיה מאוד קשה היום. אולימפיקוס תבוא במטרה לדרוס ויש לה את כל הכלים לעשות את זה. מכבי חיפה צריכה להפתיע ולשחק גם כן מאוד פתוח לנהסות גם היא לכבוש כבר מהרגע הראשון. לא לתת לאולימפיקוס שליטה. ועם חיפה תפתיע אז היא יכולה לכבוש שער 1 שיסיים את הסיפור (חיפה כובשת אחד אולימפיקוס צריכה 5!). המשחק בעיקרון בידיים של חיפה אבל אולימפיקוס קבוצה מספיק טובה שתידע לנצל יום חלש של חיפה ולתת בו 3-0. המשחק הזה ממש לא גמור לפני שהוא התחיל.

מלבד המשחק הראשון חיפה לא ספגה יותר מ2 שערים בשום משחק אחר. ותנסה לשמור על זה גם היום. עם המשחק ההתקפי יעבוד כמו שצריך והחוליה האחורית תצליח לסגור חזק להשתיק את השחקנים החזקים שלהם שבועטים מרחוק ומניעים תמשחק. אז חיפה תנצח תמשחק.

הטקטיקה שכדאי למכבי חיפה לעלות במשחק הזה זה 2-4-4 כאשר בחוד יהיה את יעקובו שכבר נתן לאולימפיקוס בראש וגם את קטן. שילוב של שתיהם ביחד יעשה בלאגן שלם לאולימפיקוס.

תחזית להמשך?... אם חיפה מסיימת שלישית ועוברת לאופ"א אז יש לה קבוצה מאוד חזקה שתוכל להגיע מאוד רחוק והיא בהחלט שווה לקבוצות בדרג הראשון של אופ"א ולא נופלת מהם. אבל עניין של מורל נחישות וכו'... אחרי ירידה מליגת האלופות בדר"כ נעלם. וזה יכול להשפיע. לכן קשה לחזות בדיוק.

אבל היכולת כרגע של חיפה היא יכולה להגיע לכל שלב בגביע אופ"א.

5. Rossoneri Member

אני אישית תומך יותר בטקטיקה של 4-5-1, חיפה חייבת לשלוט במשחק מהרגע הראשון ולהכתיב את הקצב ליוונים שירצו מרגע שריקת הפתיחה לכבוש שער מהיר. אם חיפה תצליח להאיט את קצב המשחק ולשלוט בו על ידי הנעת כדור מדויקת מרגל לרגל, והתקפות מתוכננות היא תוכל לסיים את המשחק הזה בתיקו, או אפילו עם בונוס של שער.

6. AFC Member

קודם כל - בהצלחה לאולימפיאקוס. ישראל איתכם.

דבר שני - חצי גמר גביע אופ"א?? תבין אילן, חיפה בינתיים שיחקה נגד שלוש קבוצות - לאחת היא הפסידה בבית ובחוץ, לאחת היא הפסידה בחוץ וניצחה את הרסרבס שלה בבית ואחת עדיין לא שיחקה נגדה בבית - אז איך הגעת לחצי גמר גביע אופ"א, כאילו חיפה היא יובנטוס?

אני אישית מקווה לניצחון של אולימפיאקוס, אבל ניצחון קטן, שיעלה את חיפה לאופ"א. מדוע אתם שואלים? מכבי חיפה קורסת תחת הלחץ העצום, ולא מסוגלת לעמוד בכל המשחקים הללו והפציעות לזמן רב. עוד משחקים באירופה יעייפו אותה יותר, וזה יהיה מצויין.

4-1 לאולימפיאקוס יהיה מצוין. ובקשה מבנאדו - תן לאלכסנדריס איזה אגרוף מהצד.

7. bennym Member

יאללה יאללה תן גז
    גם אני לא אוהד חיפה אבל אני נותן כבוד קבוצה שמיצגת אותנו תן קצת כבוד

8. קופירוק Member

אהבתי,בני.
    וזהו רגע מרגש לכל ניל ועיל: וידוקה מאחל לחיפה שתעלה לגביע אופ"א.
    העולם מתמוטטטטטט לאאאאאאאאאאאא :shock: :shock: :shock:
    סתם...
    מכבי חיפה היום צריכה לעשות את זה ולהגיע לגביע אופ"א.
    בקישור כנראה יפתח ז'אנו במקום ז'וטא הפצוע וגם קטן יפתח עם אפשרות למערך יותר הגנתי בו ייכנס זנדברג, ז'אנו יירד לעמדת המגן הימני וחרזי יהיה בלם שלישי.
    ירוק עולה :!: ירוק עולה :!: ירוק עולה :!:

9. יוגב אסולין Guest

קודם כל בקשר לטקטיקה במשחק. 4-5-1 יאפשר אולי שליטה אבל לפי דעתי לחיפה אסור לשחק על תיקו במשחק הזה.

המשחק של אולימפיקוס חייב להיות פתוח ולשחק משחק מהיר והתקפי יוכל להביא שער אחד ששווה 2 ולסגור תסיפור מהר מאוד.

עכשיו שוב בקשר למשחקים בגביע אופ"א אני חושב חיפה מגיעה כאחת הקבוצות החזקות בגביע אופ"א היא נפלה על בית מאוד קשה. הקבוצה שלה היא הפסידה פעמיים זאת סגנית אלופת אירופה. הקבוצה שלה הפסידה פעם אחת זה היה הקבוצה בעלת ההון הגדול בעולם. נו באמת וידוקה תיהיה רציני. היריבות האלה לא ברמה של מה שיש בגביע אופ"א.

אז חיפה אולי לא הקבוצה הכי חזקה אבל היא מיישרת קו עם ההכי חזקות.

בקשר לעייפות בליגה.. נכון זה משפיעה גם כל הטיסות והכל.. אבל עוד מעט יהיה פגרת חורף. ועוד מעט חיפה תתחיל להשתמש יותר בספסל שלה בגלל שלא יהיה לה ברירה. ולתת לשחקנים לנוח.

אני חושב ההצלחה באירופה לא תשפיעה על חיפה בליגה. ואפילו עם היא תודח מאירופה זה דווקא מה שכן יגרום לשחקנים לאבד הרבה מהריכוז והמורל שלהם ואז הם יפגעו גם בליגה

10. Rossoneri Member

בגלל שאולימפיאקוס תשחק מהיר ופנימה מההתחלה חיפה חייבת להאט את הקצב, לשלוט בכדור ולצאת להתקפות מתוכננות, אסור לה להיות התקפית מדי וחלשה בעורף כי שער מוקדם של אולימפיאקוס, בעזרת עידוד של 15 אלף אוהדים פנאטים יכולים להכניס את חיפה לתדהמה ולפיגור כפול ומכופל. בגלל זה אני בעד ה4-5-1 שהוא אומנם פחות התקפי, אבל אי אפשר להגיד עליו שהוא שמרני.

11. לירן-ביתר Member

זה יהיה משחק מאד מאד קשה לחיפה, זה לא קל לקבל רק 2 שערים מאולימפיאקוס במשחק חוץ,
    במיוחד שאוואט בשער. לדעתי חיפה צריכה להתבנקר ולנסות להבקיע מכמה התקפות מתפרצות,
    ככה זה הכי בטוח שאפשר. היא צריכה לא לקבל יותר משני גולים, להבקיע זה לא המטרה שלה.
    אם אוואט וההגנה יצליחו פעם אחת להתעלות על עצמם ולא לקבל שערים מנגיחות אז חיפה תצליח.
    אם הגעה של חיפה לגביע אופ"א זה מה שיגרום לכך שהיא לא תיקח אליפות, אז אני מקווה שהיא
    תעלה.
    4444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444

חחחחחחחחחח.... אילן, קרעת אותי. גמר ומעלה??? מה אתה מתכוון שהיא תיקח את
    הגביע? בסך הכל מכבי חיפה, ועשית ממנה אימפריה אירופאית.

12. Rossoneri Member

אל תשכח ששער מהיר של חיפה יחייב את אולימפיאקוס לכבוש חמישיה!

13. ג'רי בית הלוי Member

הוא אמר חצי גמר ומעלה.
    ובני(בנים, לא וידוקה), מה קרה, אסור לאחל לקבוצה יריבה הצלחה?
    זה צביעות לשמה מה שאתה עושה.

14. לירן-ביתר Member

אבל זה לא כל כך קל לכבוש שער מהיר. חיפה צריכה לנסות להבקיע ממתפרצות, לא כזה דחוף לה שער.

טוב. אבל גם זה הגזמה.

15. Rossoneri Member

מתפרצות ישאירו את העורף שלה חסוף, אני כבר אמרתי שאני בעד 4-5-1, שייתן לחיפה שליטה במרכז המגרש ובקצב המשחק, ושחיפה צריכה לצאת להתקפות מתוכננות (תסתכל למעלה בהודעות האחרונות מהיום, כתוב בהרחבה...)