אואן ניצח את ולנסיה; בארסה ממשיכה בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏22/10/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

מלאגה - לה קורוניה 20:00

ריאל מדריד - ולנסיה 22:00 (5http://www.sport5.co.il/_pics/direct.Xxx+)

ראשון

אלבסטה - אתלטיק בילבאו 17:00

חטאפה - בטיס 17:00

לבנטה - אספניול 17:00

סנטאנדר - סארגוסה 17:00 (5http://www.sport5.co.il/_pics/direct.Xxx+)

ויאריאל - נומנסיה 17:00

סוסידאד - מאיורקה 17:00

סביליה - אתלטיקו מדריד 19:00

ברצלונה -אוסאסונה 21:00 (5http://www.sport5.co.il/_pics/direct.Xxx)

2. Yeste Member

Malaga: Calatayud; Gerardo, Fernando Sanz, Juanito, Valcarce; Manu, Miguel Angel, Romero o Leko, Duda; Edgar y Wanchope.

Deportivo: Molina; Manuel Pablo, Cesar, Andrade, Capdevila o Romero; Sergio, Duscher; Victor, Valeron, Luque; y Pandiani.
    ..................................................................
    Real Madrid: Casillas; Salgado, Walter Samuel, Helguera (Pavon), Roberto Carlos; Guti (Helguera), Zidane; Solari, Figo, Raul; Ronaldo.

Valencia: Canizares; Curro Torres, Navarro, Marchena, Carboni; Rufete, Albelda, Baraja, Xisco; Aimra y Di Vaio.

שימו לב,לפי המארקה ויסנטה עדיין לא בסגל!!.מה שאומר שרניירי יציב את רופטה באגף שמאל(?) ואת סיסקו הבינוני בימין.
    ולכו תבינו את רניירי,יש לרשותו את פיורה (קשר ימני),אחד השחקנים שהכי החזקתי מהם בליגה האטלקית.
    ולנסיה בצרות.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורובן בארחה בהרכב ולנסיה בזכות החלטת וועדת המשמעת של הליגה הספרדית שראתה בבירור שהצהוב השני שקקיבל בארחה במשחק הליגה בשבוע שעבר מול סביליה הוא לא מוצדק.
    http://images.one.co.il/images/d/gg33412.Xxx
    "אני שמח שהצדק יצא לאור", אמר הקשר הספרדי, "האמת, לא ממש האמנתי שיתחשבו בי ויבטלו את ההרחקה ואני שמח שזה אכן קרה ושאוכל לשחק מול ריאל".

4. John Barnes Member

רופטה בשמאל?! ממתי רופטה בשמאל?! הוא קיצוני ימני!. ראניירי הולך להרוס את ולנסיה, את כל מה שנבנה ע"י הקטור קופר ובניטז. אני פשוט לא מאמין איך הוא מעדיף את סיסקו החלש, הבינוני, האנמי (כל אחד מה שעושה לו את זה). על פיורה , שחקן נבחרת איטליה ואחד הקשרים הימניים הטובים בסרייה אה בעונה שעברה. ועוד במשחק כ"כ קריטי, שיכול להכניס את ולנסיה למשבר עמוק.

ראניירי, תודה לך, האליפות לקטאלוניה.

5. RMCF Member

התחזית של רונאלדו למשחק:
    "2-0 לריאל, אני אבקיע גול".
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אפשר לסמוך על MARCA בתחזיות האלה? כי על AS אי אפשר.
    המטרה של הקולצ'ונרוס בסביליה היא לצאת בחיים. קראתי ריאיונות של פראנדו, סאלבה ופיראה וכולם מציינים את הכסחנות של הקבוצה היריבה. סאלבה ציין במיוחד את הבלמים ד"ר אלפרו וחבי נאבארו.

7. John Barnes Member

ריאל מדריד- ולנסיה

לכאורה משחק בין שני קבוצות שנמצאות במגמות הפוכות לגמריי , ריאל מדריד בדרך ליציאה מהמשבר שפקד אותה מתחילת העונה (תוצאת תיקו נגד בטיס, ונצחון מעודד 1-0 נגד דינמו קייב באלופות). ולנסיה נמצאת כנראה בכניסה (?) למשבר, לאחר שני הפסדים רצופים וכואבים . (2-1 לסביליה , והתבוסה המכאיבה 5-1 לפ.צ אדריאנו... סליחה אינטר). הפסד שלישי היום, ובמיוחד שעל הקווים עומד אחד בשם קלאודיו ראניירי , עלול להרחיק את הקבוצה מברצלונה ומהאליפות. חסרונו המתמשך של רוברטו אז'אלה ימשיך להכביד על הגנת ולנסיה. כמו שנאמר פה לפני כן, בארחה ישחק . למרו זאת, ראניירי ממשיך לשחק כאילו אין לי ברירות בקישור הימני סיסקו יפתח היום , פיורה יישב על הספסל במהלך תמוה מאוד שעלול לעלות לונסיה ביוקר. אצל ריאל שחייבת נצחון היום, יחסר דוייד בקהאם הפצוע, וכרגיל וודגייט בחוץ. המרנגס חייבים לנצח היום אם הם רוצים איזשהו סיכוי לאליפות, רונאלדו וראול ייפתחו בהרכב . אואן יישב בחוץ, ומורנייטס? מישהו שמע על ה"רוטציה" שכ"כ הרבה דיברו עליה לפני פתיחת העונה?. לא ברור עדיין מי יפתח בעמדת הבלם לצד סמואל , הלגרה\פאבון. או שבכלל הלגרה יוצב בקישור האחורי במקום גוטי. התחזית שלי: תיקו 1-1 מורט עצבים, חגיגות בברצלונה.

8. Barcik Member

תודה על הפריוויו, הקדמת אותי במעט.

באמת תמוה שסיסקו יפתח. אני לא אתפלא אם בסוף פיורה או אנגולו יהיו אלה שבאמת יעלו על כר הדשא.
    שובו של סנטיאגו סולארי להרכב היא בשורה גדולה לאוהדי מדריד. אני מצפה שממש כמו מול דינמו קייב, הוא יהיה היום האיש החם של ריאל מדריד. הוא השחקן היחיד בהתקפת ריאל מדריד שאינו סובל מהרעלת הגלקטיקוס ומשחק תמיד במלוא המוטיבציה והמרץ. המאצ'-אפ שלו מול קורו טורס יהיה מעניין, אבל קשה לי לראות את הספרדי מנצח ללא חיפוי משמעותי של אחד הבלמים. אבל עיקר המעמסה בולנסיה תהיה, כמו בכל משחק מול ריאל מדריד, על הדאבל-פיבוט בראחה-אלבלדה. ההגנה של ריאל מדריד יכולה להקלע היום לבעיות גדולות. סמואל והלגרה איטיים למדי, ויתקשו לעצור את הזריזות המדהימה של די-ואיו בריצות ששוברות את קו הנבדל (שלא לדבר על המהירות של איימאר). ההגנה הלבנה אינה יכולה להתגאות בתיאום מופתי, והם יתקשו מאוד מול האיטלקי שובר הנבדלים המדופלם. על כן, אני חושב שכדי להם היום להגן קרוב לשער, וכמובן לשים עין על הבעיטות מרחוק של איימאר ובראחה.

9. Reyes Member

כן, כן בטח. בדרך ליציאה המשבר. נו, יופי. איך שנראנו מול דינמו אנחנו רק בתחילתו של המשבר. מעניין מה ייקרה כשנגיע לקייב ונשחק מול 83,000 אוהדים אוקראינים במזג אוויר סוער. פעם היינו מנצחים משחקים כאלה בקלות, היום יש הרבה ממה לחשוש. אין לנו שיטה, אין לנו מאמן ויש לנו את פרז. צר לי, אבל אני לא אתפלא אם נפסיד. הצ'יס לא חוטפים כל יום חמישיה, גם עם ראניריי. סביר להניח שאם ננצח זה יהיה רק עקב היכולת של ולנסיה וזה יהיה 0-1 משמים משער של רונאלדו משני מטר.

מוזר שאואן לא פותח. הוא הרי מלך מדריד! רק כבש גול (מקרי) מול דינמו וכבר מופיע כל השבוע בכותרות בעיתונים המדריסטיים.

10. John Barnes Member

מבדיקה נוספת שערכתי גיליתי שסיסקו ישחק בשמאל במקום ויסנטה הפצוע, ורופטה בימין. ראניירי לא כ"כ טיפש אחריי הכל.

11. Yeste Member

צודק...
    טעיתי,אין לי מושג איך הגעתי לזה שרופטה ישחק באגף שמאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

משחק עונה.אם ולנסיה מפסידים אותו הם עמוק בתוך המשבר.מחזור ליגה 3-עם נקודה אחת מתוך 9 אפשריות.
    ו... רניירי מציב את סיסקו העלוב (שהוא בכלל חלוץ 6 בסגל נראה לי) בזמן שיש לו על הספסל את סטפנו פיורה.אחד הקשרים הימניים הטובים בעולם!!!
    לא כ"כ טיפש?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/04
  12. John Barnes Member

אבל רופטה משחק בימין!. לא נראה לי שלולנסיה יש מישהו יותר טוב מסיסקו לאגף שמאל, תקנו אותי אם אני טועה.

13. Yeste Member

אני עייף!!!
    התכוונתי ... אחד הקשרים השמאלים הטובים בעולם!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Joaquinaldinho Member

המחזור הבא עומד בפתח הליגה הספרדית שבמרכז המפגש בין ולנסיה לריאל .

ריאל נגד ולנסיה. ריאל תנסה לצאת מהמשבר על קבוצה אחרת שנכנסה למשבר ויכולה להכנס עמוק לתוכו אם תפסיד שוב, ועוד יותר גרוע אם היא תפסיד ליריבה שלה, ריאל מדריד. בשביל ריאל זה משחק חשוב מאד שאם תנצח בו היא יכולה לצאת לדרך חדשה ולחזור לעצמה. ולנסיה לעומת זאת יכולה רק להדרדר אם תפסיד, וחייבת נצחון כדי להוכיח לכולם שהמעידות האחרונות שלה היו חד פעמיות. אצל ולנסיה עדיין יש בעיות- אג'אלה ייעדר מפציעה ממושכת, ויסנטה יערוך מבחן כשירות לפני המשחק ולא ידוע עדיין אם ישחק. ולא מספיק, גם בראחה מושעה. בריאל הרכב מלא, כל הסגל הנוכחי של ריאל צפוי לעמוד לרשותה נגד ולנסיה. זה יהיה מבחן גדול להגנה הרפופה, והגנת הברזל לשעבר, נגד שלוש החלוצים של ריאל שיפתחו בהרכב- אואן, ראול ורונאלדו. המשחק ישודר בספורט 5+, שבת בשעה 22:00.

בארסה נגד אוסאסונה. בארסה מגיע אחרי ההפסד 1-0 למילאן, בידיעה שהיא כבר הפסידה פעם ראשונה העונה במשחק רשמי, ובאה בלי לחץ גדול אחריה, במיוחד אחרי שתדע מה תהיה התוצאה בין ריאל לולנסיה (כנראה נצחון של ריאל). מה גם שאין לבארסה שוב סיכוי לאבד את המקום הראשון, אבל לאבד נקודות יש סיכוי בהחלט, למרות שזה בבית ולמרות זאת בארסה, אוסאסונה לא פראיירית ותנסה, אולי כמו מילאן, לנטרל את בארסה ולהשיג אולי תיקו. המשחק ישודר ביום ראשון, ספורט 5, 20:25.

ראסינג סאנטאנדר נגד סארגוסה. ראסינג שנמצאת במצב גרוע בליגה הספרדית ואחרי שמעמדו של לוקאס אלקרז התערר אצל האוהדים של ראסינג שכבר התחילו לשרוק לו בוז בכמה משחקים רצופים של הקבוצה, חייבת לפחות נקודה נגד סארגוסה במשחק הבית הזה. ראסינג הפעם תצטרך להמר ולא להתגונן כל הזמן כמו שראסינג שיחקו מפתיחת הליגה. בניון ואוואט יפתחו בהרכב סאנטאנדר. סארגוסה צריכה עקרונית לקחת את המשחק בלי בעיות אבל נקווה שבניון יעשה לה צרות ושאוואט ימנע ממנה לקחת את שלוש הנקודות מראסינג. המשחק ישודר בספורט 5+, יום ראשון בשעה 16:55.

סביליה נגד אתלטיק מדריד. סביליה באה כשהיא ממוקמת במקום השלישי וכשיש לה איפלו סיכוי להשאר במקום הזה עד סיום העונה. אחרי הנצחון 2-1 על ולנסיה היא הראתה שהמקום שבו היא נמצאת בו זה לא מקרי. אתלטיקו באים אחרי ההפסד 2-1 לסוסיאדד.

שאר משחקי המחזור: מלאגה תארח את דפורטיבו שתנסה להתאושש על חשבונה של מלאגה שתנסה להצמד לחלק העליון של הטבלה. ויאריאל אחרי התיקו 1-0 תארח את נומאנסיה העולה החדשה. עולה חדשבה אחרת, חטאפה תארח את בטיס שנמצא בתקופה טובה מאד ותנסה להצמד גם היא לחלק העליון של הטבלה.

במשחקים נוספים אלבאסטה תארח את אתלטיקו בילבאו, לבאנטה את אספניול, וריאל סוסיאדד אחרי הנצחון על אתלטיקו מדריד מהמחזור הקודם תארח את מאיורקה המדרדרת.

15. שגיא Guest

ושימו לב לזה:

דפורטיבו לה קורוניה בפיגור מול מלאגה. וונצ'ופ הוא זה שכבש את שער היתרון, כבר בדקה ה6 וקבע 1-0 למלאגה. ניצחון יהיה עלייה משמעותית למלאגה וירידה לא פחות משמעותית לדפור'. אם התוצאה תישאר ככה, מלאגה יכול להיצמד יותר לצמרת, בעוד דפורטיבו תמשיך לצנוח לכיוון מרכז הטבלה.