אג'ופור:שום לא אוהב אותי כי אני שחור!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏1/5/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקחתי את הקטע מONE

בלם מכבי חיפה, אריק אגי'פור, תוקף באופן חסר תקדים את יצחק שום וטוען כי המאמן לא רצה בו בגלל צבע עורו ובגללו יעזוב את הקבוצה בעונה הבאה.

"שום מעולם לא חיבב אותי. הוא לא רוצה לראות אותי, אני יודע את זה מאז שהגעתי לקבוצה. אני חושב שזה בגלל שאני לא ישראלי, בגלל שאני שחור. בגללו אני אעזוב ואני בטוח שאמצא קבוצות טובות יותר לשחק בהן", אמר אג'יפור למקומון החיפני "כל-בו" בראיון שייתפרסם בסופה"ש.

אג'יפור מאשים את המאמן ביכולת הלא טובה שלו: "מהיום הראשון שהסתכלתי לו בעיניים הבנתי שהוא לא אוהב אותי. הוא תמיד העדיף שחקנים אחרים במקומי. כשהייתי פצוע הוא לא בא ושאל מה שלומי. מאמן צריך להתייחס לשחקן כמו אבא. לא היה אכפת לו בכלל. איך שחקן יכול לקום בבוקר לאימון כשהוא יודע שהמאמן לא אוהב אותו? זה כמו ללכת הביתה ולדעת שאשתך לא אוהבת אותך. אתה לא יכול להיות שמח בבית שלך. ניסיתי לשחק טוב השנה, אבל במצב כזה שום דבר שאני אעשה לא יספק אותו. הוא אפילו לא מראה שהוא מעריך את הניסיונות שלי".

אג'יפור טוען עוד כי הוא סופג במהלך משחקים יותר צעקות משחקנים אחרים: "הוא כל הזמן צועק עלי, כאילו שאני אשם בכל. יש עוד שחקנים שעושים טעויות, למה הוא לא צועק עליהם? כי הוא מפחד".

לא רק שום זכה לביקרות מהבלם הניגרי גם אנשי הכדורגל בארץ: "בישראל לא מבינים בכדורגל, אני לא מבין מה רוצים מהיכולת שלי ואני לא יודע למה מדברים עלי ככה. זה בגלל שאני לא ישראלי, הכי קל להאשים אותי".

http://images.one.co.il/images/d/gg13433.Xxx
    אג'ופור..יוצא על כל הארץ..

2. AFC Member

חחחחחחחחחח ענק ענק ענק ענק!!!!

אז למה ששום יביא אותו אם הוא שונא כושים? למה שום לא היה אכזרי ליעקובו, אם הוא שונא כושים?

אם הייתי משחק כמוהו, לא הייתי פותח בכלל את הפה שלי. נראה איזו קבוצה תרצה אותו.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים..למרות שאני חושב שאג'ופור הוא שחקן כשרוני מאוד..ורואים את זה עליו..
    העונה הוא היה חלש..אישית אני מעדיף לראות את אג'ופור שנה הבאה אצלנו כי אני מאמין שהוא ישתפר..הוא צעיר..
    אבל הביקורת על כל המדינה יכולה להזיק לו..

4. ליהי Member

אם אני שום (ואני לא שום למזלי, ורק המחשבה מלהיות שום גורמת לי לצמרמורות ובחילות) אני מעיפה אותו קיבינימט רק על ההאשמה הגזענית. מה זה הנונסנס הזה? בחיי... שחקנים צריכים ללמוד לסתום ת'פה שלהם לפעמים...

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודקת..קודם כל באמת צריך לברר שזה באמת אג'ופור אמר את זה[בדרך כלל הפרשות האלה מסתיימות בזה שהשחקן בעצם לא אמר כלום והעיתונות אשמה..כרגיל..] אבל אם אג'ופור אמר ככה..אז צריכים להעיף אותו מהר..

6. united Member

עזבו אתכם זה כלבו הסכסכניים האלה וכולם מקירים את התקשורת המקומית בחיפה שמחפשת רק להרוס
    אני בטוח שהם נתנו לו לשתות לפני הראיון או משהו כזה
    בלי קשר יציאה אומללה

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה..בגלל זה אמרתי שכדאי ששום קודם יבדוק באמת שזה לא פיברוק של עיתונאי..

8. Ilan Member

אם הוא אמר את זה- הוא טיפש, צריך לזרוק אותו מהקבוצה.
    אם התקשורת המציאה את זה- עדיין צריך לזרוק אותו- הוא שחקן גרוע.

בכל אופן, זה מזכיר לי את אמיל, גם הוא אמר לי פעם שהוא חושב שאני לא אוהב אותו בגלל שהוא שחור :roll:

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx בקיצור אם אתה מאמן את תופס על זה טרמפ וזורק את אג'ופור..[אבל אם אתה שום..כך גם אתה סיבוב בטרמפ הזה וזרוק את עצמך.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ]

10. קופירוק Member

אני רק מקווה שלא יעשו לאג'יפור מה שעשו לפראליה...חבל לי עליו, אבל הוא איכזב ומגיע לו ללכת בלי כל קשר למה שהוא אמר או לא אמר.

11. זהובניק Member

איזה שטויות ה'אגיפור הזה אומר,לדעתי הוא אפילו לא שחקן.....
    חושב שיגיע לרמות הגבוהות,חח בטח
    רק שתדעו ששנה שעברה ששום אימן את כפ"ס אחד שחקני המפתח שלו הוא עימנואל בנטיל הגנאי...

12. *ירוקה לנצח* Member

אוי איזה שטויות.
    קודם כל אג'יפור מכחיש בכלל שהוא אמר את זה(חדשות הספורט) ובכלל כל כך מתאים לכלבו לרשום כזה דבר......
    דבר שני אם כבר מדברים על שחורים- יעקובו היה שחור לא ראיתי כל שנאה מצדו של שום כלפיו.
    הסיבה היחידה יכולה ליהיות יכולת המשחק המזוויעה שלו...
    אבל שוב אני מאמינה שהכל המצאה של עיתונאי מתוסכל.
    איזה שטויות.......

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע עם זה נכון..אבל אח שלי שמע בטלויזיה את הקול של אג'ופור אומר שהמאמן שונא אותו ועוד כמה דברים..
    מישהו שמע את זה?

בכל מקרה זהובניק באמת צודק שנה שעברה שום לקח את בנטיל[איפה הוא היום???]
    וגם היה את יעקב נטי לכמה זמן..
    סביר להניח או ששום שונא את אג'ופור סתם..או שאג'ופור סתם מתבכיין

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן, שמעו אתמול בחדשות הספורט.

אג'יפור אמר ששום לא אוהב אותו אז המראיין שאל אותו אם זה בגלל שהוא שחור אז אג'יפור אמר בסך הכל- אולי.

15. slim Member

עמנואל בנטיל משחק היום ב:Spartak Alania
    בפריימר ליג ברוסייה!