אבייתר אילוז מגנה המצויין של הפועל ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י yoni, ‏26/4/05.

1. yoni Member

אבייתר אילוז מגנה המצויין של הפועל ב"ש ושל נבחרת ישראל הצעירה עשוי למצוא את עצמו בעונה הבאה במדיה הצהובים של מכבי תל אביב. כל זאת יהיה כמובן, אך ורק במידה והפועל ב"ש תירד לליגה השנייה. ההודעה נמסרה בשעות הבוקר ברדיו תל אביב. גם עכשיו בתוכנית של דידי הררי דובר על העסקה שהולכת ומתרקמת לה.
    המגן הצעיר שבתום העונה הנוכחית צפוי לסיים את חוזיהו בקבוצה העירונית, קיבל עוד מספר הצעות מבני יהודה, מ.ס. אשדוד ובית"ר ירושליים.
    זה לא סוד שניר קלינגר מעריך מאוד את אילוז כשחקן. ואף בזימון הראשון שלו לנבחרת הבוגרת הוא החמיא לו ברבים. היום בתוכנית הספורט של רדיו תל אביב נטען כי אלי דריקס אמור לשוחח בימים הקרובים עם אחד מנציגיו של המגן הצעיר.
    אני בתור אוהד מכבי תל אביב ישמח מאוד לראות את אחד הכשרונות הצעירים היותר טובים בליגת העל עובר לקבוצה שלי. במיוחד שנקודת התורפה שלנו היא בעמדת המגן הימני.
    מצד שני בתור אחד שמאוד מסמפט את הפועל ב"ש, אני נורא עצוב. וזאת בגלל הסיבה שכל שחקן בית שמצליח לפרוח כבר עוזב את המועדון. אביתר אילוז הוא ללא ספק השחקן הטוב ביותר של הפועל ב"ש באגף הימני וכואב לי מאוד שז'ינו ישחרר אותו ללא תרומה. גם לפי מהשנודע לי תומר חליבה צפוי לעזוב לבירה הירושלמית.

2. Robben Member

אילוז שחקן מצויין. אחד שהרשים אותי מאוד מפתיחת העונה. לטעמי הוא אחד מחמשת השחקנים שלי לתגלית העונה. לא יודע עד כמה הוא מתאים למכבי ת"א ואם בכלל לעלילה הזאת יש כיסוי. אבל זה לא רלוונטי כרגע, אילוז שחקן מצויין, הייתי מעוניין שישחק בצהוב שחור (בית"ר ירושליים)

3. נדב מיכאלי Member

אילוז שחקן מצויין גם בונפלד ,אני מקווה שאילוז לא ישחק כל כך הרבה כמו שבונפלד שיחק ולא יציג יכולת כל כך טובה כמו בונפלד .
    אם אילוז בא אל מכבי תל אביב בטוח הוא לא יגנוב מבונפלד את כל הפוקוס.

4. John Barnes Member

שחקן לא רע, נראה לי שהוא הפיתרון הנורמלי היחיד שאפשר למצוא היום למגן ימני. אני מקווה שהוא יבוא, לא יכול לראות את מוסא (אני סופרסטאר ולא רואה אף אחד ממטר!!!!!!!!!!!!!) משחק כדורגל. נמאס לי ממנו ומהרגלי הבליינות שלו. אמן ייתקע באיזה חור אפל בליגה הלאומית, שמעתי שבעכו מחפשים מגן ימני. אל תדאג קובי, זה קרוב לחיפה ויש שם הרבה מועדונים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

5. Robben Member

ג'ון בארנס אני מסכים איתך בכל מילה!!!
    אבייתר אילוז הוא ללא צל של ספק אחד המגנים הימניים היותר כשרוניים של ארצנו בסיטואציה הנוכחית. האומנם, זימונו הראשון לנבחרת גרם לי ולעוד הרבה אנשים להרים גבה. אבל דווקא הזימון הזה גרם לי לרבים אחרים להתמקד עליו ולהיות דבוקים בסגנון המשחק המדהים של אילוז הצעיר.
    במדינה שלנו אין הרבה מגנים מצויינים כמוהו, האומנם הילד צריך להתפתח מבחינה גופנית. אבל מבחינה טכנית הוא אחד מהטובים בארץ - הוא ניכן ביכולת כדרור מצויינת, מסירה נפלאה, בעיטה חזקה לשער (מסתמך על השער הנהדר נגד מ.ס. אשדוד), יכולת פריצה טובה ויותר מהכל התנועה שלו היא מהטובות שראיתי.
    ניר קלינגר מתחיל לבנות קבוצה לתפרת במכבי ת"א. הצירוף של אייל ברקוביץ' לקבוצה, הוא מצויין. במידה ונמני יחזור לשחק בשורותיה של מכבי ת"א בעונה הבאה (הלוואי ולא) אנחנו נבין עד כמה השניים האלה (נמני את ברקוביץ') יעשו צרות להגנות בליגה שלנו. אבל למרות החיזוק האדיר במרכז השדה, חייבת מכבי ת"א לשפר שני עמדות בדחיפות - את עמדת המגן הימני ואת עמדת הסקורר שלה. לגבי המגן הימני - אני לא יודע מה קובי מוסא עושה בקבוצה כמו מכבי ת"א. השחקן פשוט חלש, אין לו מושג וכפי שג'ון בארנס ציין כבר קודם עדיף שיעבור לעכו, שם הוא יצליח יותר. אני בטוח שאבייתר אילוז, אחד הכשרונות העולים במדינתנו יכול לספק את הסחורה ולגרום לקהל הצהוב להתאהב בו בקלות. השחקן הזה יכול להוסיף והמון למכבי ת"א.
    לגבי הסקורר - אני לא יודע עד כמה זה משמעותי אבל ברגע שיש לך שני קשרים אדירים כמו אייל ברקוביץ' ואבי נמני במרכז השדה הכל יכול להיראות אחרת. שני השחקנים יכולים להעמיד כל חלוץ בארץ למצבים קורצים מול השער. כפי שזה נראה כרגע (בלי ברקוביץ' ונמני) מכבי חייבת שינוי במרכז ההתקפה.
    לסיכום - כפי שזה נראה כרגע אני קלינגר כבר בונה לעצמו קבוצה לעונה הבאה, והוא מצליח יפה. הוא כבר החתים את ברקוביץ'. במידה והוא יצליח להחתים גם את אילוז הצעיר ולהחזיר את נמני הנפלא יחד עם עוד סקורר נפלא, אני בטוח שבמכבי ת"א ייתנו פייט אדיר למכבי חיפה בזכייה בתואר לשנת 2005/2006.

6. yoni Member

יאללה אילוז תבוא כבר.
    אני כבר לא יכול לתאר לעצמי איזה קבוצה אנחנו הולכים להיות בעונה הבאה!!!

מכבי אימפריה

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר בין אילוז לבונפלד אפשר לדעת?

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסר מגנים ימנים בארץ ? אביתר בקושי פותח אצלנו ,הוא בינתיים רק שחקן כשרוני ועדיין לא הוכיח מה הוא שווה.
    פתאום קופצות עליו קבוצות והצעות,מי ישמע מדובר בראול.

בליגה שלנו רק בית"ר צריכה מגן ימני , ואם כבר אביתר ילך אז זה לבית"ר.

אבל אני עדיין לא יודע מה כל כך ההתלהבות הזו,אולי כנראה שאין עוד מגינים ימינים צעירים בליגה שלנו.

9. Daniel_Harush Member

לא תודה .
    אילוז שחקן טוב אבל לא מצוין , מכבי לא צריכה אותו .
    הוא יתבייש על הספסל

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הוא עדיף על קובי מוסא.

11. Daniel_Harush Member

זה בטוח , אבל זר עדיף על שניהם .

לפעמים אני לא מבין את מכבי ת"א ,
    מביאים לי את מרקאש , נגר עכשיו רוצים את אילוז שאפילו לא עולה בהרכב אצל ב"ש

לטעמי בונפלד היה צריך להיות השנה שחקן הרכב יחד עם אלי ביטון .

12. נדב מיכאלי Member

עוד שחקן מבאר שבע שבא למכבי במטרה לשחק ויקבר בספסל של קלינגר שבשלוש השנים האחרונות אירח חברים כמו נימני ,קוביקה,דגו,פרוחננקובס,גולדברג.
    אני חרד לגורלו של אילוז ...עוד קריירה הסתיימה בטרם עת.

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

היה לנו את פנסטיל, איפה הוא עכשיו? בהפועל ת"א... וכנראה שמתכוונים להשאיר אותו שם גם לעונה הבאה.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל אילוז פתחת טופיק? תסלחו לי אם אני פוגע כאן בכמה מכם אבל אין מצב שקלינגר יהרוס לילד את הקריירה, פשוט מהסיבה שלילד אין קריירה. הוא לא עשה שום דבר ראוי לציון בכדורגל הישראלי, לא גילה מעולם יכולת יוצאת דופן (מדי פעם יוצאת דופן בגריעותה, אבל לא מעבר לזה) ונכנס לאולימפית רק בגלל היעדר שחקנים בעמדת המגן הימני, כשגם שם הוא התגלה בכל משחק כחוליה החלשה (מק'גריידי האירי חגג עליו ללא חשבון, הצרפתים קיבלו ממנו במתנה גול ראשון אחרי הרחקה מפוקששת אחורנית). בלון מנופח של התקשורת, ואם עליו הצהובים בונים לעתיד, הם יכולים לשכוח מלתת פייט למכבי חיפה.

שיבוא לבלומפילד אמן! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/4/05
  15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין אמת בדברים הכל שטויות.